Dodaj do ulubionych

Klamca....:(((

01.08.08, 22:04
Przecztalem sobie wszystkie posty w watku mglawicy1, pt: Jacy
mezczyzni nie maja szans na zwiazek z Wami?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=82745367&a=82796723
Wszystkich postow bylo 109, lecz NA TEMAT / w odpowiedzi na zadane
pytanie../, bylo - rowno 30. [ NIE bede analizowal wszystkich
odpowiedzi nt, to odrebne ciekawe zadanie.. ]

KLAMCA, jako nie preferowana przez panie, cecha mezczyzny pojawila
sie w 9 odpowiedziach.
Co nauka na to:
Wg M. O'Sullivan / Uniwersytet San Francisco, 2005 /: kobiety lepiej
wykrywaja klamstwa niz mezczyzni. Maja one rodzaj 'radaru'
wykrywajacego klamstwa; radar ten, moze wlaczany, lub wylaczany -
zaleznie od kontekstu.
Wg P. Keenona / Uniwersytet Montclaire, New Jersey /: ma to
znaczenie ewolucyjne; zajscie przez kobiete w ciaze z mezczyzna-
klamca, moze miec 'powazne konsekwencje'.
Inne malo preferowane cechy / m.in / to: niski wzrost, brak poczucia
humoru, brak wyksztalcenia.
Obserwuj wątek
    • tengoku77 Re: Klamca....:((( 01.08.08, 22:30
      Cos w tym musi byc zatem, ze kobiety unikaja klamcow..
      A mezczyzni? Czy zwiazaliby sie z zaklamanymi kobietami?

      Zdaje sie, ze zaufanie w zwiazku to podstawa, a oklamywanie kobiety
      je niszczy.. Zwiazek z klamca zatem ma to do siebie, ze potrafi
      zburzyc WSZYSTKO.. z wiara w mezczyzn wlacznie..

      Niski wzrost? Kobiety lubia m.in. zatopic sie w ramionach
      mezczyzny.. Jesli jest wyzszy, jest to tym przyjemniejsze..

      Brak poczucia humoru? No coz.. Jesli kobieta zwiaze sie ze smutasem,
      bedzie trudno.. bo smiech pomaga.. bardzo.. Ludzie z poczuciem
      humoru to optymisci zazwyczaj..

      Brak wyksztalcenia? Róznice w poziomie wyksztalcenia wbrew pozorom
      nie sa takie oczywiste.. Na papierze tak, ale.. sa ludzie z bardzo
      niskim wyksztalceniem, ALE jednoczesnie bardzo oczytani, z bardzo
      szerokim zasobem slow i wiedzy na wiele tematow..
      • andreas3233 Re: Klamca....:((( 01.08.08, 23:12
        tengoku77 napisała:
        >
        > Brak poczucia humoru? No coz.. Jesli kobieta zwiaze sie ze
        smutasem,
        > bedzie trudno.. bo smiech pomaga.. bardzo.. Ludzie z poczuciem
        > humoru to optymisci zazwyczaj..
        Wg badan: wg kobiet poczucie humoru u mezczyzny - swiadczy o jego
        inteligencji..
        >
        > Brak wyksztalcenia? Róznice w poziomie wyksztalcenia wbrew pozorom
        > nie sa takie oczywiste.. Na papierze tak, ale.. sa ludzie z bardzo
        > niskim wyksztalceniem, ALE jednoczesnie bardzo oczytani, z bardzo
        > szerokim zasobem slow i wiedzy na wiele tematow..

        Moze, lecz to zaledwie wiedza zdroworozsadkowa...
        • tengoku77 Re: Klamca....:((( 01.08.08, 23:56
          andreas3233 napisał:
          > Wg badan: wg kobiet poczucie humoru u mezczyzny - swiadczy o jego
          > inteligencji..

          Bo poniekad tak jest.. nie sadzisz?

          > > Brak wyksztalcenia? Róznice w poziomie wyksztalcenia wbrew
          pozorom
          > > nie sa takie oczywiste.. Na papierze tak, ale.. sa ludzie z
          bardzo
          > > niskim wyksztalceniem, ALE jednoczesnie bardzo oczytani, z
          bardzo
          > > szerokim zasobem slow i wiedzy na wiele tematow..
          >
          > Moze, lecz to zaledwie wiedza zdroworozsadkowa...

          Tak uwazasz? Dlaczego? Nie kazda uczelnia uskutecznia projekty,
          badania, wiec bazuje sie tylko na wiedzy podrecznikowej..
          • amhali Re: Klamca....:((( 02.08.08, 09:57
            > > > Brak wyksztalcenia? Róznice w poziomie wyksztalcenia wbrew
            > pozorom
            > > > nie sa takie oczywiste.. Na papierze tak, ale.. sa ludzie z
            > bardzo
            > > > niskim wyksztalceniem, ALE jednoczesnie bardzo oczytani, z
            > bardzo
            > > > szerokim zasobem slow i wiedzy na wiele tematow..
            > >
            > > Moze, lecz to zaledwie wiedza zdroworozsadkowa...
            >
            > Tak uwazasz? Dlaczego? Nie kazda uczelnia uskutecznia projekty,
            > badania, wiec bazuje sie tylko na wiedzy podrecznikowej..

            Tu sie zgodze, z moich znajomych wiekszosc ma wyksztalcenie, wyjatkiem - i to
            dobrze zarabiajacym - sa... informatycy...:) ktorzy niby studia zaczynali, ale
            razem z praca, i jakos tak wyszlo ze praca wyparla studia, a nie kontynuuja bo
            nie jest im to do kwalifikacji jako takich potrzebne.
      • lacido Re: Klamca....:((( 02.08.08, 00:02
        tengoku77 napisała:

        > Cos w tym musi byc zatem, ze kobiety unikaja klamcow..
        > A mezczyzni? Czy zwiazaliby sie z zaklamanymi kobietami?

        zazwyczaj nikt świadomie nie wiążę się z kłamcami :)

        > Zdaje sie, ze zaufanie w zwiazku to podstawa, a oklamywanie kobiety
        > je niszczy.. Zwiazek z klamca zatem ma to do siebie, ze potrafi
        > zburzyc WSZYSTKO.. z wiara w mezczyzn wlacznie..


        > Niski wzrost? Kobiety lubia m.in. zatopic sie w ramionach
        > mezczyzny.. Jesli jest wyzszy, jest to tym przyjemniejsze..

        teraz to uogólniasz, dla mnie wzrost nie ma aż takiego znaczenia, wysoki
        mężczyzna jest nawet bardziej męczący bo boli kark od ciągłego podnoszenia głowy

        > Brak poczucia humoru? No coz.. Jesli kobieta zwiaze sie ze smutasem, bedzie
        trudno.. bo smiech pomaga.. bardzo.. Ludzie z poczuciem humoru to optymisci
        zazwyczaj..

        brak poczucia humoru nie jest jednoznaczny z byciem smutnym :) a jak trafi swój
        na swego to bedzie ok :D

        > Brak wyksztalcenia? Róznice w poziomie wyksztalcenia wbrew pozorom
        > nie sa takie oczywiste.. Na papierze tak, ale.. sa ludzie z bardzo
        > niskim wyksztalceniem, ALE jednoczesnie bardzo oczytani, z bardzo
        > szerokim zasobem slow i wiedzy na wiele tematow..

        z tym to sie zgadzam :D
    • jan-w Re: Klamca....:((( 01.08.08, 22:35
      Tylko 9 z kłamcą? Interesujące ;-)
      Nie robiłem takich statystyk jak ty, ale wydawało mi się że niemal wszystkie
      panie w odpowiedzi wymieniły kłamcę.
      Domyślam się że czujnik prawdy jest wyłączany kiedy mężczyzna mówi komplementy?
      • bertrada Re: Klamca....:((( 01.08.08, 23:01
        Ale to chodzi o 9 odpowiedzi na 30. Pozostała setka była nie na temat. Oj nie
        pilnujecie Janie, nie pilnujecie. Śpicie zamiast ciąć, nie ładnie. ;)
      • lacido Re: Klamca....:((( 01.08.08, 23:36
        o nie
        ja nie wymieniłam kłamcy :)))
        • 2szarozielone Re: Klamca....:((( 02.08.08, 00:36
          Ja kłamstwa wyczuwam, niektóre potrafię wybaczyć, więc to nie jest istotna cecha
          przy selekcji.
      • andreas3233 Re: Klamca....:((( 02.08.08, 11:06
        jan-w napisał:


        > Domyślam się że czujnik prawdy jest wyłączany kiedy mężczyzna mówi
        komplementy?

        To jest chyba dobra hipoteza.
        >
        • tengoku77 Re: Klamca....:((( 02.08.08, 13:09
          andreas3233 napisał:

          > jan-w napisał:
          >
          >
          > > Domyślam się że czujnik prawdy jest wyłączany kiedy mężczyzna
          mówi
          > komplementy?
          >
          > To jest chyba dobra hipoteza.

          ZONK André
    • mglawica1 Re: Klamca....:((( 02.08.08, 03:44
      "Cos w tym musi byc zatem, ze kobiety unikaja klamcow.. "

      Niestety, mnie kłamcy drażnią, więc na forum ich nie unikam a w szczególności
      kłamczuch, od jakich aż tu się roi. Jednak przez to, że tak naprawdę nie jestem
      konfliktowa - najczęściej udaję, że nie widzę prawdziwych intencji rozmówcy (
      to, co pisze może być dla mnie ciekawe, więc mogę poświęcić dużo swojego czasu
      na czytanie, odpisywanie, ale szacunku nie mam żadnego, do kogoś, kto nie
      szanuje mnie i siebie.)
      Poza tym mam szczęście do ludzi niesłownych a najbardziej właśnie mężczyzn.
    • andreas3233 Re: Klamca....:((( 02.08.08, 22:05
      Jak wygladaly niektore inne kobiece preferencje / nie akceptowanie
      cech przez kobiety/ :
      - niedostateczne wyksztalcenie: 7 / 30,
      - brak poczucia humoru: 7,
      - wzrost: 7
      - brak inteligencji /glupota /: 8
      - zbytnie przywiazanie do matki, patologicznosc; po 6 wypowiedzi,
      - brak zdecydowania, niezradnosc, itp: 5
      • lacido Re: Klamca....:((( 02.08.08, 22:18
        no to pieknie wyszło na to, że mam jakieś niestandardowe wymagania ;/
      • tengoku77 Re: Klamca....:((( 02.08.08, 22:38
        Jakie wnioski sie nasuwaja w zwiazku z tym? :)
        • super.zgred Re: Klamca....:((( 03.08.08, 17:07
          Numerowany andreas nie jest w stanie niczego spointować!!
          On tylko rozważa co by było gdyby ...
          Chyba jeszcze dziecem jest :(((
          • tengoku77 Re: Klamca....:((( 03.08.08, 18:14
            Eee ale On jeszcze nie zakończył tego tematu.. chyba..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka