tygrysio_misio
14.10.08, 16:43
wyobraz sobie taka sytuacje:
- jestes facetem
- ja jestem kobieta
- krecilismy ze soba
- potem ja ohajtalam sie z Twoim ojcem i mialam z nim dzieci
- potem rozwiodlam sie z ojcem i ohajtalam z bratem - bez dzieci
- potem rozwiodlam sie z bratem Twoim i bzykalam z mezem swojej corki a Twojej
siostry...i mam z nim dziecko
- potem okazalo sie,ze nie jestes synem swego ojca, bratek swego brata,
baratem swojej siostry...
- w tym samym czasie kiedy Twoj prawdziwy ojciec dowiaduje sie,ze jest Twoim
ojcem...dowiaduje sie takze,ze ma innego syna
- ja poznaje tego syna - Twojego prawdziwego brata...sypiam z nim w tym samym
czasie kiedy Ty prosisz mnie o reke
- walczycie o mnie....kiedy wybieram Ciebie okazuje sie,ze jestem w
ciazy...sprawdzamy z kim..i okazuje sie ze z Twoim prawdziwym bratem;]
chcialabys/chcialbys mnie jeszcze?