Gość: ktoś IP: *.tkdami.net / 172.16.9.* 29.10.03, 21:44 No własnie jaki jest samochód waszych marzeń ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 29.10.03, 21:45 "warszawa" rocznik 1965. Odpowiedz Link Zgłoś
wasza_bogini Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 29.10.03, 21:47 terenowka zdecydowanie duza z bajerami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kassia Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.03, 21:50 Jak to? Oczywiście Subaru Impreza STI 2,0 265 KM. Odpowiedz Link Zgłoś
hella100 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 29.10.03, 21:55 Stary "Jagular" 6 - koniecznie zielony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Triss Merigold Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.acn.waw.pl 29.10.03, 21:56 Nie mam bladego pojęcia, nie marzę o samochodach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mokato Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.03, 22:24 Oczywiście Subaru Impreza!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Jaguar dla chlopaka, a dla mnie wystarczy IP: *.chello.pl 29.10.03, 22:01 nowy Nissan Micra. Jest sliczniusi;)))! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a taki fajny, duzy, rozklekotany... IP: 62.114.154.* 29.10.03, 22:32 nie wiem dokladnie jaki, bo na samochodach sie specjalnie nie znam, ale wiem, ze musi byc duzy, sporo uzywany i rozklekotany. w takim wlasnie siebie widze... przynajmniej latwiej mi bedzie spelnic takie marzenie... Odpowiedz Link Zgłoś
asia.su Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 29.10.03, 22:32 Ja od prawie miesiąca jeżdżę agilą - i chyba to jest samochód moich marzeń. Zdecydowanie nie lubię szybkiej jazdy - czym starsza jestem tym wolniej jeżdżę - więc mój typ to auto miejskie a nie wyścigowe. Odpowiedz Link Zgłoś
miliarder Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 29.10.03, 22:39 toż to wygląda jak ciężarówka, a pewnie nie widziałaś na jakim błocie stało Twoje cudo po wyjezdzie z fabryki.. polecam widok: - SSE Gliwice, na poludnie od autostrady A4. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ron Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.03, 22:45 wszystkie kobiety wyglądają extra w duzych pojazdach typu mercedes (byle nie ten maly pierdek A klasa). duzy samochod pasuje kobietom najbardziej Odpowiedz Link Zgłoś
kolorka2 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 01:01 Mitsubishi Lancer Evo VII Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leksio Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.dialsprint.net 30.10.03, 04:19 Ja was uwielbiam brac na tylnej kanapie mojego Lexusa i tylko tam jest wasze miejsce . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observatorka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.193.220.203.acc01-lord-gla.comindico.com.au 30.10.03, 09:06 Gość portalu: Leksio napisał(a): > Ja was uwielbiam brac na tylnej kanapie mojego Lexusa zglos sie jeszcze raz jak juz go bedziesz mial - rocznik niewazny Pozytywne myslenie- to jest to! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 07:23 jakis mercedes klasy s, ale nie te nowe 'okularniki'... tylko z tych z kwadratowa mordka :) wielki, lsniacy i kolor koniecznie soczyste, wisniowe bordo :) Odpowiedz Link Zgłoś
kolczatka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 08:51 Porsche 911 Carrera. Czarny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.03, 08:55 Fiat 124...czarny... i czerwona skórzana tapicerka...:) już niedługo, juz niedługo... Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 08:55 Chrysler PT Cruiser. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: 80.48.96.* 30.10.03, 09:00 Opel Tigra. Najlepiej granatowy z przyciemnianymi szybami /jeżdżę Vektrą 2,0 lub Puntem 1,2/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observatorka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.193.220.203.acc01-lord-gla.comindico.com.au 30.10.03, 09:09 ja tam nie spadam ponizej 3.9 i szesciu cylindrow! Cegla zamiast pantofelka?- nie ma sprawy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: 80.48.96.* 30.10.03, 09:36 Gdybym mogła jeździć highway'em to myślałabym o czymś większym a ja jedyną autostradą jaką często jeżdżę to Kraków-Katowice /jakieś 60km/ z częstymi ograniczeniami prędkości z powodu robót drogowych. Ha, ha. Nawet na narty do Włoch lub Austrii moje 2,0 wystarcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observatorka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.193.220.203.acc01-lord-gla.comindico.com.au 30.10.03, 10:15 Gość portalu: Lena napisał(a): > Gdybym mogła jeździć highway'em to myślałabym o czymś większym a ja jedyną > autostradą jaką często jeżdżę to Kraków-Katowice /jakieś 60km/ z częstymi > ograniczeniami prędkości z powodu robót drogowych. Ha, ha. Nawet na narty do > Włoch lub Austrii moje 2,0 wystarcza. i tego ci zazdroszcze, bo choc przycisnac czsem lubie (nie powiem), to 1200 km w ciagu dnia nie jest przyjemnym dystansem, a czesto musze taki przebywac, by spotkac sie z najblizszymi. Ale, to jednak frajda dac tak do dechy, (tylko 180 ale zawsze) zwlaszcza w tutejszym NT, gdzie nie ma ograniczen predkosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 14:59 to nie chodzi tylko o maksymalna predkosc ale glownie o przyspieszenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 15:14 JASNE, ŻE TAK. GDZIE NA POLSKICH DROGACH MOŻNA SOBIE POJEŹDZIĆ NAWET 150- 160, NIE MÓWIĄC O ŚCIĄGANIU OGRANICZEŃ. W POLSCE NAWET TE 250 TO ZA DUŻO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 17:31 ja sobie jezdze - co prawda nie po autostradach ;) czy drogach krajowych - tak 110-120 i jakos b.rzadko kto mnie wyprzedza. nie wiem gdzie sa ci wszyscy co przechwalaja sie jak szybko jezdza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: 80.48.96.* 30.10.03, 17:55 Ja 110-120 km/h jeżdżę po mieście, poza miastem można mandat zapłacić i zarobić punkty karne :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 18:35 no to trudno sie powie :) nie szarzuje na drodze, spokojnie sobie jezdze na ile stac mnie i samochod - czyli optymalne obroty a nie ile fabryka dala ;) jeszcze nie dostalam w zyciu zadnego mandatu [prawko od 5 lat]. fakt ze nie jezdze czesto, tylko jak jestem w domu, czyli glownie wakacje. a co to jest: 90-60-90? ;) jazda za radiowozem :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12. Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 08:36 baju, baju będziesz w raju !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sagan2 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 15:59 Gość portalu: Lena napisał(a): > Opel Tigra. Najlepiej granatowy z przyciemnianymi szybami Lena, nie granatowy, ale rudy-metalika :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: 80.48.96.* 31.10.03, 20:02 Opel Tigra ruda metalica z przyciemnianymi szybami jest boska /jest piękniejsza niż granatowa!!!!/ choć to nie mój kolor. :)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sagan2 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 31.10.03, 20:19 Gość portalu: Lena napisał(a): > Opel Tigra ruda metalica z przyciemnianymi szybami jest boska /jest piękniejsza > niż granatowa!!!!/ choć to nie mój kolor. :)))))))))))))) a moj kolor - tak :) i moj wymarzony samochod. czytalam o tych autach i zastanawialam sie, czy ktos ma podobnas opinie jak ja - widze, ze tak :) rude gora! :) Odpowiedz Link Zgłoś
moboj Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 09:59 ostatnio spodobała mi się Toyota yaris. Odpowiedz Link Zgłoś
woda_sodowa1 " mikrus " - rocznik 1955, XX wiek 30.10.03, 10:02 najchetniej w kolorze tak zwanym gołąbkowo-groszkowo-opalonym. Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 15:06 Gość portalu: ktoś napisał(a): > No własnie jaki jest samochód waszych marzeń ? BMW 6 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12. Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 15:11 ŁAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER 635i. Jest taka zawalista do sprzedania gdzieś na giełdzie w necie tylko zabij mnie ale nie przypomnę sobie!!!!! Pozdro!! Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 15:17 Gość portalu: Alpina b12. napisał(a): > ŁAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER 635i. > Jest taka zawalista do sprzedania gdzieś na giełdzie w necie tylko zabij mnie > ale nie przypomnę sobie!!!!! > Pozdro!! a nie pomyliło ci się? tego jeszcze w sprzedaży nie ma !!! BMW 6 Coupe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: ALE DAŁAŚ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 17:17 Nie, nie pomyliło mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak się nie znasz to spadam.Myślałam ,że znasz się na BMW!ALE SIĘ ZAWIODŁAM- DAŁAŚ PLAMĘ NA CAŁEJ LINII, POWINNAŚ SIĘ UBICZOWAĆ. JAK BĘDZIESZ TROCHĘ WIĘCEJ ZNAŁA NA SAMOCHODACH TO MOŻE KIEDYŚ POGADAMY PS. NIESTETY POTWIERDZIŁO SIĘ ŻE Z BABĄ O SAMOCHODACH NIE POGADASZ. SPADAM NA FORUM AUTO- MOTO BO TAM MOŻNA SOBIE POGADAĆ!! Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: ALE DAŁAŚ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30.10.03, 17:31 Gość portalu: Alpina b12 napisał(a): > Nie, nie pomyliło mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > A jak się nie znasz to spadam.Myślałam ,że znasz się na BMW!ALE SIĘ ZAWIODŁAM- > DAŁAŚ PLAMĘ NA CAŁEJ LINII, POWINNAŚ SIĘ UBICZOWAĆ. JAK BĘDZIESZ TROCHĘ WIĘCEJ > ZNAŁA NA SAMOCHODACH TO MOŻE KIEDYŚ POGADAMY > > > PS. NIESTETY POTWIERDZIŁO SIĘ ŻE Z BABĄ O SAMOCHODACH NIE POGADASZ. SPADAM NA > FORUM AUTO- MOTO BO TAM MOŻNA SOBIE POGADAĆ!! Re: Jakich samochodow wystrzegac sie na drodze? Autor: Gość: Alpina b12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl Data: 24.10.2003 18:58 Aż Ty kurwa głupi jesteś!!!!!Mam BMW z 90'- jest 100x lepsz od 3- letniego koreańca i innych takich wynalazków, które ktoś przez pomyłkę nazwał samochodami. Na moją BMW mam już z 7 kupców tylko mają taki problem, że ja jej nie chce sprzedać!!!!Zależy jak dbasz o samochód - w 4- letnim Golfie mojej siostry możesz kwiatki sadzić- taki jest syf. W mojej BMW nie znajdziesz nawet kłębka kurzu!!Sory za te bluzgi, ale mnie trochę wkurzyłeś. _______________________________________________________________________ myślę jednak dzieciaku że nie pogadamy ja też nie zawsze jestem miła na forum ale nie jestem taka prymitywna jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: ALE DAŁAŚ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 08:38 chamstwo, chamstwem, prymitywizm prymitywizmem ale i tak nie znasz się na BMW- BABO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: ALE DAŁAŚ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.10.03, 09:16 Gość portalu: Alpina b12 napisał(a): > chamstwo, chamstwem, prymitywizm prymitywizmem ale i tak nie znasz się na BMW- > BABO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zejdź ze mnie oszołomie, wejdź sobie na stronę bmw i popatrz co to jest bmw 6 a potem pyskuj na forum albo spytaj kogoś mądrzejszego od siebie, nie będzie trudno takiego znaleźć co do BAB, to do Wielkanocy jeszcze trochę czasu jest, a zatem poczekaj przyjdą same na stół, nie szukaj na siłę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12. Re: ALE DAŁAŚ PLAMĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 18:50 1.wIEM JAK WYGLĄDA bmw 6-Ty niestety nie:-( 2.nIE MUSZĘ ODWIEDZAĆ STRON BMW, BO DWIE BeMki mam w garażu, na ścianach oprawione w szkło i drewno plakaty prawie wszystkich modeli BMW, A na półkach regałów stoją resorki- też prawie wszystkich modeli BMW. 3.Nie muszę wchodzić na strony BMW bo mam wszystkie numery brytyjskich magazynów BMW Performance( założę się, że nie miałaś pojęcia o istnieniu tego pisma!!) 4. W jednym masz 100000% racji- jestem oszołomem- dawno "odwaliło" mi na punkcie BMW!!!!Więc jak ktoś mi mówi, że ja się nie znam(a tak odebrałam Twoje słowa_)to się nie dziw!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 17:20 a ja głupia myślałam, że znasz się na BMW. a tygówno wiesz i jeszcze mi wmawiasz, że ja się nie znam- to jest najgorszy policzek jaki mogłam dostać! Nie lubię cię! Baby się rozpisują a potrafią tylko wymieniać najbardziej poularne modele. hahhahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kohol Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.crowley.pl 30.10.03, 17:30 Gość portalu: Alpina b12 napisał(a): > a ja głupia myślałam, że znasz się na BMW. a tygówno wiesz i jeszcze mi > wmawiasz, że ja się nie znam- to jest najgorszy policzek jaki mogłam dostać! > Nie lubię cię! > Baby się rozpisują a potrafią tylko wymieniać najbardziej poularne modele. > hahhahahahah Ech, szkoda słów na Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 18:54 UDERZ W STÓŁ................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.acn.pl 30.10.03, 20:24 czarny MINI z białym dachem, eeeech rozmarzyłam się:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 18:52 eeee... małe pytanko:które MINI??Ale pewnie ten obecny model:-))Pewnie COOPER S- FAJNY, INO MAŁY:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 BMW M5, BMW Z3 M- POWER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.03, 15:08 albo inna bejca. A tą, którą jeżdżę (E- 30) postawiłabym pod szklany klosz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: BMW M5, BMW Z3 M- POWER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 31.10.03, 20:43 Gość portalu: Alpina b12 napisał(a): > albo inna bejca. A tą, którą jeżdżę (E- 30) postawiłabym pod szklany klosz!!! i co nie wstyd ci takim gratem jeździć, jak sie to ma do 645 np? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alpina b12 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.03, 21:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fleurette Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: 81.219.160.* 30.10.03, 15:16 czarny opel tigra Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara lew 607 30.10.03, 15:27 nie jestem wybredna, nie musi byc najbardziej wypasiona wersja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeva1 Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.03, 16:00 Mi marzy się renault megane... laguna... słów brak... Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Dziewczyny ! Samochód wzszych marzeń 30.10.03, 16:03 Citroen Berlingo :) Odpowiedz Link Zgłoś