Dodaj do ulubionych

Apel do Mahadevy

27.01.09, 10:29
Maha, namów Misia, a może jak się da to i Dyrektora, żeby zaczęli czynnie
uczestniczyć w forum. Pięknie by było poznać tą historię z drugiej strony. I z
trzeciej też!
Obserwuj wątek
    • rafi-nka Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 10:34
      HAHAHA
      co ty daj spokój jeszcze prawda wyszła by na jaw ;P
    • bugmenot2008_2 Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 10:36
      popieram <thumb up>
    • iberia.pl Re: Apel do Mahadeva??oszalałaś? 27.01.09, 11:37
      niech sobie bloga zaloza.
    • powiewlata Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 14:42
      popieram :))
    • liisa.valo Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 14:45
      I mamę Misia.
      Może i Mama Muminka by się poudzielała.
      • jane-bond007 Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 17:43
        haha :D no i kluski z rosołem ;)
        • drugi.dwukropek Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 09:36
          I zasmażka!!!

          :D
          • puella.aeterna Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 15:06
            I dwa jaja na twardo!
            • teklana Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 15:07
              I zasmażka;-)
    • mathias_sammer Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 18:42
      sleepsafe napisała:

      > Maha, namów Misia, a może jak się da to i Dyrektora, żeby zaczęli
      czynnie
      > uczestniczyć w forum. Pięknie by było poznać tą historię z drugiej
      strony. I z
      > trzeciej też!

      zostaw inke w spokoju. jej bajki sa zabawne i potrzebne forum.
      nawet ja je lubie czytac!
      m.s.
      • nawrotka1 Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 09:51
        > zostaw inke w spokoju. jej bajki sa zabawne i potrzebne forum.
        > nawet ja je lubie czytac!

        Popieram!
        Ja najbardziej lubię czytać komentarze w jej wątkach :)))
    • mrs.g Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 17:26
      to swietny pomysl jest!!!!!!!! No niech najwyzej Agora wam zaplaci,
      napewno bede wiernie sledzic watek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka