sleepsafe 27.01.09, 10:29 Maha, namów Misia, a może jak się da to i Dyrektora, żeby zaczęli czynnie uczestniczyć w forum. Pięknie by było poznać tą historię z drugiej strony. I z trzeciej też! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rafi-nka Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 10:34 HAHAHA co ty daj spokój jeszcze prawda wyszła by na jaw ;P Odpowiedz Link Zgłoś
iberia.pl Re: Apel do Mahadeva??oszalałaś? 27.01.09, 11:37 niech sobie bloga zaloza. Odpowiedz Link Zgłoś
liisa.valo Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 14:45 I mamę Misia. Może i Mama Muminka by się poudzielała. Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 17:43 haha :D no i kluski z rosołem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: Apel do Mahadevy 27.01.09, 18:42 sleepsafe napisała: > Maha, namów Misia, a może jak się da to i Dyrektora, żeby zaczęli czynnie > uczestniczyć w forum. Pięknie by było poznać tą historię z drugiej strony. I z > trzeciej też! zostaw inke w spokoju. jej bajki sa zabawne i potrzebne forum. nawet ja je lubie czytac! m.s. Odpowiedz Link Zgłoś
nawrotka1 Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 09:51 > zostaw inke w spokoju. jej bajki sa zabawne i potrzebne forum. > nawet ja je lubie czytac! Popieram! Ja najbardziej lubię czytać komentarze w jej wątkach :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.g Re: Apel do Mahadevy 28.01.09, 17:26 to swietny pomysl jest!!!!!!!! No niech najwyzej Agora wam zaplaci, napewno bede wiernie sledzic watek Odpowiedz Link Zgłoś