06.04.09, 08:41
chyba peknie mi serce z żalu i tęsknoty.
Obserwuj wątek
    • kora3 nie peknie- jestem pewna :) 06.04.09, 08:44
      poboli i przestanie.
      • czarna_rozpacz co sie martwisz, co sie smucisz.... 06.04.09, 08:49
        ze wsi jestes,
        na wies wrocisz :)*
        • kora3 myślisz, ze 06.04.09, 08:50
          kolezanke dołuje wiejskie pochodzenie?
          • czarna_rozpacz mysle, ze sama nie wie... 06.04.09, 08:52
            co ja doluje,
            ale my baboliny tak mamy :)*
            • kora3 chyba wie 06.04.09, 08:55
              czarna_rozpacz napisała:

              > co ja doluje,
              > ale my baboliny tak mamy :)*

              ale cyba nie jest gotowa wylac tgo na klawiature
              • czarna_rozpacz wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 08:57
                moze da sie sprowokowac,
                tak jak Ty ze swoim problemem alkoholowym :)*
                • kora3 Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 09:04
                  czarna_rozpacz napisała:

                  > moze da sie sprowokowac,

                  moze , moze
                  > tak jak Ty ze swoim problemem alkoholowym :)*

                  hmmm ... zbawne, ja mam wrazenie,z e Ty masz problem:)
                  • dzioucha_z_lasu Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 10:38
                    Ja widzę, że to nie tylko alkoholiczka, ale też leci na Ciebie :D Co
                    wpis, to całusek... :D
                    A co do autorki wątku - nie histeryzuj. Serce nie guma, nie pęka.
                    • kora3 Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 11:38
                      dzioucha_z_lasu napisała:

                      > Ja widzę, że to nie tylko alkoholiczka, ale też leci na Ciebie :D
                      Co
                      > wpis, to całusek... :D

                      nie wiedziałam, ze to całusek:)
                      heteromseksualna:)
                      >
                      >
                      • czarna_rozpacz Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 12:10
                        cieszem siem,
                        ze heterom jestes :)*
    • cloclo80 Re: :( 06.04.09, 12:25
      W Portugalii to co czujesz nazywają "Saudade". I wyrażają to pieśniami Fado. Taką np. ja ta z poniższego linku.

      www.youtube.com/watch?v=OpExb2hCYTs&feature=related

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka