mysiaa14 06.04.09, 08:41 chyba peknie mi serce z żalu i tęsknoty. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarna_rozpacz co sie martwisz, co sie smucisz.... 06.04.09, 08:49 ze wsi jestes, na wies wrocisz :)* Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_rozpacz mysle, ze sama nie wie... 06.04.09, 08:52 co ja doluje, ale my baboliny tak mamy :)* Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 chyba wie 06.04.09, 08:55 czarna_rozpacz napisała: > co ja doluje, > ale my baboliny tak mamy :)* ale cyba nie jest gotowa wylac tgo na klawiature Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_rozpacz wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 08:57 moze da sie sprowokowac, tak jak Ty ze swoim problemem alkoholowym :)* Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 09:04 czarna_rozpacz napisała: > moze da sie sprowokowac, moze , moze > tak jak Ty ze swoim problemem alkoholowym :)* hmmm ... zbawne, ja mam wrazenie,z e Ty masz problem:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzioucha_z_lasu Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 10:38 Ja widzę, że to nie tylko alkoholiczka, ale też leci na Ciebie :D Co wpis, to całusek... :D A co do autorki wątku - nie histeryzuj. Serce nie guma, nie pęka. Odpowiedz Link Zgłoś
kora3 Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 11:38 dzioucha_z_lasu napisała: > Ja widzę, że to nie tylko alkoholiczka, ale też leci na Ciebie :D Co > wpis, to całusek... :D nie wiedziałam, ze to całusek:) heteromseksualna:) > > Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_rozpacz Re: wylanie, to polowa sukcesu... 06.04.09, 12:10 cieszem siem, ze heterom jestes :)* Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Re: :( 06.04.09, 12:25 W Portugalii to co czujesz nazywają "Saudade". I wyrażają to pieśniami Fado. Taką np. ja ta z poniższego linku. www.youtube.com/watch?v=OpExb2hCYTs&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś