Dodaj do ulubionych

Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze.

30.08.09, 16:56
Ludzie zupełnie się już pogubili w tych kryteriach oceniania
potencjalnych kandydatów na partnerów. Kobiety zarzucają mężczyznom,
że ci szukają ciepłego kącika u kobiety, która posiada swoje
mieszkanko, a w którym oni mogą ulokować swój zadek. Meżczyźni zaś
zarzucają kobietom materializm i dążenie do wygodnego ustawienia się
w życiu. Ludzie, odpowiedzcie mi na pytanie:

*Czy, szukając faceta/kobiety chcecie zmienić swoje życie na
LEPSZE, czy na GORSZE?*

Chyba to jest normalne, że każdy człowiek, bez względu na płeć dąży
do poprawienia swojej sytuacji życiowej, a nie do zawalenia jej...?

No dobrze, a teraz przykład. Jakaś młoda kobieta ma ładne, nowe
mieszkanie w jednej z podwarszawskich miejscowości. Ma wszystko,
oprócz mężczyzny. I teraz pytanie: Co utrzyma jej dobre samopoczucie
i chęć do życia? Czy, nadal samotne mieszkanie czy branie sobie na
kark niezaradngo faceta w wyśwechtanym podkoszulku i znoszonych
dżinsach?
Trzeba być już ostatnim głupcem, żeby w imię romantycznej miłości
zakładać sobie KAJDANY w postaci faceta - lenia, który żyje z dnia
na dzień bez konkretnego celu i zainteresowania pracą... Faceta,
który, niczym magnes, przyciąga same PROBLEMY i z czasem spowoduje,
że wasz promienny uśmiech na twarzy zniknie na długi czas lub
zupełnie bezpowrotnie.
Niestety, normalny człowiek pragnie zmiany na lepsze a nie na gorsze.
Koleżanka, która pisała o tym niezaradnym romantyku miała zupełną
rację!

Któż bowiem chętnie i dobrowolnie skoczy w przepaść...?
Obserwuj wątek
    • six_a Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 16:58
      idź se w garze zamieszaj, bo się przypali.
      • szczesliwamezatka Widać, dziecko, że nic o życiu nie wiesz... 30.08.09, 16:59
        six_a napisała:

        > idź se w garze zamieszaj, bo się przypali.
        >
        • six_a Re: serio? 30.08.09, 17:04
          i kogo mam o życie zapytać, ciebie? :)
    • wanilinowa Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 17:01
      szczesliwamezatka napisała:

      > Któż bowiem chętnie i dobrowolnie skoczy w przepaść...?

      Twój mąż, jak znajdzie Twoje wpisy na forum
      • cus27 Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 17:29
        Uwielbiam"wyswiechtane dzinsy",zly znak? Do tego "wyswiechtana
        dzinsowa" koszula...mam przechlapane!
        • nanai11 Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 17:35
          Dla kazdego szczęście ma inny kolor. Dlak obiety z mieszkaniem, może
          okazać sie że szczescie jest w tym chłopaku w wyświechtanym
          podkoszulku, bo nikt jej nie kochał tak jak on. Dla autorki tego
          tematu na przykład jej kochajacy mąż, siedzacy cały dzień w pracy i
          bardzo zaradny. Ty szcześliwa mężatko nikogo nie oceniaj. Tego
          powinno nauczyc cię życie.
        • kora3 no cus :) 30.08.09, 17:55
          krawaciarzy nie znosze :)
          a facetów w jeansach owzem lubię,acz zaracam uwage
          czy "wyswiechtanie" jest zamierzone :)
          Autorka wątku nawet nie wie ilu facetów z klasa i kasą nie musi
          noscić garniturka ostatnio widziałam mocno "yswiechtane" jeansy u
          pewnego pana profesora z asp, jexdzi sportowym modelem bmw:)
          • cus27 Re: no cus :) 30.08.09, 18:13
            "Wyswiechtane" z klasa(wiesz o czym pisze),krawaty(na cale
            szczescie -do lamusa)!
            • kora3 Re: no cus :) 30.08.09, 18:14
              cus27 napisała:

              > "Wyswiechtane" z klasa(wiesz o czym pisze)

              doskonale wiem :)

              ,krawaty(na cale
              > szczescie -do lamusa)!

              zdecydowanie :)
              • cus27 Re: no cus :) 30.08.09, 18:20
                Widze, ze sie zgadzamy,a myslalam,ze tylko ja jestem
                tym "dziwolagiem",od nielubienia "wisielcow" pod szyja.
                • kora3 Re: no cus :) 30.08.09, 18:22
                  cus27 napisała:

                  > Widze, ze sie zgadzamy,a myslalam,ze tylko ja jestem
                  > tym "dziwolagiem",od nielubienia "wisielcow" pod szyja.

                  e nie ...
                  mnóstwo babek nie przepada za krawaciarskim stylem, który czesto
                  zresztą swiadczy o kompletmum baku polotu :)
                  • cus27 Re: no cus :) 30.08.09, 18:30
                    Jezeli" mnostwo babek"...,to moze w ogole znikna z "krajobrazu".
                    • kora3 Re: no cus :) 30.08.09, 18:57
                      myśle, ze całkiem nie znikna, bo raz ze dla niektórych ludzi
                      (którymserdecznie współczuje) to jest strój "roboczy", a dwa, ze
                      niektórzy faceci tak lubią i nie mają pomysłu na inny strój, w który
                      nie wyglądają jak wybierający sie na grill, albo jogging
    • kitek_maly Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 17:38

      Masz obsesję czy co?
    • ds0 A ja się z Tobą zgadzam. 30.08.09, 17:39
    • cloclo80 Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 17:56
      W opisanym przez ciebie przypadku każdy facet zmieni swoje położenie na gorsze.
      Może w dowolnym momencie zastać swoje rzeczy wystawione za próg. Bez prawa do
      protestu.
    • iberia.pl znowu zapomniałaś, że lepsze jest wrogiem dobrego 30.08.09, 18:31
      i nie kazdy ma takie wydumane problemy jak ty.
      ZAJMIJ sie swoim zyciem nareszcie.
    • vandikia Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 18:39
      rzadko mi sie to zdarza, ale nie wiem jak to skomentowac :D
    • bytom6 Re: Każdy chce zmienić swoje życie na lepsze. 30.08.09, 18:49
      czytasz w moich myslach, dokładnie to samo pomyslalam, po
      przeczytaniu watku dziewczyny z facetem w dżinsach, a teraz leć
      przeczytać mój :) wszytsko jest bez sensu :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka