monika-ja 28.02.06, 22:06 Dziewczyny jak/gdzie szukacie nowych klientów? Macie jakies opracowane sztuczki? Zdradzicie pare swych sekretów? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
veni83 Re: zdobywanie klientów 28.02.06, 22:47 nosze katalog zawsze przy sobie i jesli poznam kogos, lub spotkam to daje katalog niezobowiazująco do przejrzenia, i najczesciej katalog wraca do mnie z zamowieniem Odpowiedz Link
madzialenka82 Re: zdobywanie klientów 01.03.06, 09:51 Chyba żadnych sztuczek akurat na tym forum nie bedziemy zdradzać, bo jeszcze klientki bedą na nie odporne?? przecież to ogólno dostepne forum Odpowiedz Link
monika-ja Re: zdobywanie klientów 01.03.06, 14:33 A no niby ogólno ale i tak można tu takie rzeczy wyczytac że szok Odpowiedz Link
monika-ja Re: zdobywanie klientów 01.03.06, 14:33 a jakimi "tekstami sypiecie" wręczając katalog? Odpowiedz Link
veni83 Re: zdobywanie klientów 01.03.06, 14:42 "chcesz obejrzeć nowy katalog?", "widzialas juz moze nowy katalog?" - magiczne pytania, hihi Odpowiedz Link