veea 28.09.06, 21:37 tzn tych co mieli dodawac za zamowienie powyzje 400 zł dostalam scrub do rąk i mają dosłać ten żel bo znów opóznienie ręce i nie tylko -opadają buziaki Veea Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anulakote Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 28.09.06, 21:58 haha P przecież to już wiadomo od min. tygodnia Odpowiedz Link
veea Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 28.09.06, 22:00 haha no nie wiem komu to wiadomo ja dobpiero dzis odebralam paczke a pisal to juz ktos an forum, tą radosna wieść? buziaki Veea Odpowiedz Link
ciemnogrodzianka Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 29.09.06, 06:15 Niby wiadomo, ale prawdę mówiąc miałam cichą nadzieję że dowiozą. Dziś składam drugie zamówienie i wskoczę w w odpowiedni próg. Odpowiedz Link
anulakote Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 28.09.06, 22:16 było - forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16217&w=48672009&a=48688406 Odpowiedz Link
bratek13 ?? 28.09.06, 23:14 Wiecie co....że Avon daje czadu-nie ulega wątpliwości-ale nie rozumiem zupełnie dlaczego z tej konkretnej sytuacji nie próbujecie wyciągnąć czegoś pozytywnego...przecież miał być to prezent dla nas-czyli nie pod zamówienie.Ja tez nie dostałam żelu, a scrub..ucieszył mnie-bo stwierdziłam że przez ich niedociągnięcia ja skorzystam.Dostanę żel jak go wyprodukuje ktoś łaskawie a przy okazji dostałam scrub....Rachunek chyba prosty-2 zamist 1 niemniej jednak-przegięcie świata-na zamóweiniu brak próbek crystal aura należnych do określonych produktów Pozdrawiam Odpowiedz Link
jajcara3 braki i braki w avonie 29.09.06, 07:01 U mnie nie tylko brak portfela KR, ale również próbek crystal aura należnych do produktów (te które zamówiłam odpłatnie OCZYWISCIE są dostępne i zafakturowane). Pomijam też edp Percive w zestawie - produkt zastępczy. Rzeczywiście nie tylko ręcę opadają... A nowego regulaminu KR nadal jak nie było tak nie ma... Pozdrawiam. Odpowiedz Link
paulinkaka Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 30.09.06, 10:21 BRAWO !!!! braki hihihihi poczekajcie na święta to będzie afera!!!! jak zwykle będzie wiadomość o nadsprzedaży. To żeby przygotować się odpowiednio wcześniej na takie dni to zawsze sa braki. 1)Dla nas to oznacza rezygnacja z usług naszych klientek-bo pójdą i kupią gdzieś indziej 2)Rezygnacja KK, które nie bedą którys raz świeciły oczami za te marne grosze, które zarabiają 3)No i rozkwit sprzedaży na allegro, bo tam nie ma braków!!!!! hahahhaha SPRZEDAŻ BEZPOSREDNIA! Umową możemy sobie..... nic nie warta i nikt jej nie przestrzega! Odpowiedz Link
jaurszula Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 30.09.06, 18:46 nie jak ZWYKLE!!!....w poprzednich latach nie było takiej sytułacj, >by były braki... ja miałam minimalne w świątecznych paczkach 2005r ....czy z przyzwyczajenia takie wyrocznie..nie rozumię do czego te Brawa!!!!!!!!!!!! każdy sądzi według siebie.. co do groszy to każda KK wie czy marne czy nie..nikt nikogo do niczego nie zmusza czy KK składa zamówienie czy nie.. nie ukrywam że tych grosików mogło by być więcej.... Odpowiedz Link
jaurszula Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 30.09.06, 18:49 nie bybyło oferowanego produktu..tak to prawda..lecz był zastępczy..a to co mieli i tak przyśla.. więc jesli nie jesteś w temacie, to nie mąć... Odpowiedz Link
darg23 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 02.10.06, 12:14 No ja niestety nie miałam takiego szczęścia i w zeszłym roku przed świętami braki w paczce były. Zamówiłam dla dwóch moich sióstr na prezenty gwiazdkowe takie komplety (kosmetyczka+tusz pogrubiający+błyszczyk+gruba kredka do oczu). Kosmetyki przyszły w połowie stycznia. Wątpię, aby tym razem braków nie było. Odpowiedz Link
paulinkaka Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 07.10.06, 13:09 No,ale widać, ze jaurszula nie ma braków.Ja mam w kazdej paczce braki i dlatego obawiam się świąt. Niedługo nikt juz nie bedzie chciał u nas zamówić na święta albo i wogóle, bo klient nie będzie czekał na produkty miesiacami. Pójdzie do sklepu lub na allegro kupi je sobie. Odpowiedz Link
jaurszula Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 08.10.06, 11:21 hm...może przeczytasz bardziej ze zrozumieniem co napisałam... Odpowiedz Link
paulinkaka Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 14.10.06, 07:49 ...przeczytałam ze zrozumieniem, ale do Ciebie to nie dociera!!! Nawet jak dośla w nastepnej paczce to może to być w następnej lub 2,3 i kolejnej) I zawsze to są BRAKI - nie mąć Ty w głowach! To że przysyłają produkty zastępcze to nie nowina i to nie jest BRAK, bo ten produkt mamy w paczce!!! Dlatego obawiam sie świąt, bo jak dośla braki w następnej paczce na święta lub po świętach to ja dziekuję! Klientka szuka prezentów w sklepie- niestety, firma chyba tego nie rozumie? Odpowiedz Link
jaurszula Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 17.10.06, 20:34 może ma trochę szczęścia....na dość wysokie zamówinie brak tylko pilniczka do paznokci... jest i SPA zaległy i bieżący... a swoją drogą ja nikomu nie mące w głowie... nic nie sugeruje...masz prawo się obawiać jeśli wcześniej spodkały Cie BRAKI dobrze Cię rozumię...nie potrzebnie sie unosisz.. życzę byś nie miała braków...a Twoje Klientki były zawsze zadowolone.. Odpowiedz Link
darg23 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 18.10.06, 12:52 Ja naprawdę się wkurzyłam. Dostałam rozświetlający balsam do ciała z nowej linii SPA Sake i Ryż, ale zaległego żelu pod prysznic nie i ani słowa w tym temacie na fakturze. Wysłałam maila z pytaniem, kiedy otrzymam zaległy prezent. Otrzymałam odpowiedź, że z następnym zamówieniem. A w następnym zamówieniu znowu go nie ma - jest w brakach. Odpowiedz Link
dori19851 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 30.10.06, 20:54 ja mam tak samo, jestem wściekła Odpowiedz Link
aniaa36 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 12.10.06, 19:23 ale do kat 12 JEST SPA-bals rozsw do ciała Czyzby to Sake?? Odpowiedz Link
darg23 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 13.10.06, 07:31 Tak, balsam rzeczywiście jest na fakturce, ale o zaległym regenerującym żelu pod prysznic z tej linii chyba znowu zapomnieli. Odpowiedz Link
anna_martad Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 13.10.06, 09:00 hmmm w 12 balsam mam zafakturowany, natomiast w 11 kwotę 400 zł przekroczyłam zakupami w sklepie czyli powinnam dostac 1 gratis "Wymagana wartość zamówień jest sumą wszystkich zrealizowanych zamówień w kampanii (zamówienia regularne, na odbiór własny, dostarczone przez kuriera lub zakupy w sklepie)" Nie ma nic takiego na fakturze Czy któraś z Was tak miała? Niby to mała rzecz, ale nie zamierzam odpuścić.... pozdrawiam Ania Odpowiedz Link
cirillla Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 18.10.06, 17:50 Spróbuj do nich zadzwonić, mają bałagan z tym sake bo wydrukowali dwa rodzaje ulotek, ze suma zamówień liczy się z kampanii oraz z katalogu, a to jest różnica. Czasami więc komputer nie widzi czy rzeczywiście się należy ten prezent. Zadzwoń do Warszawy i opisz sprawę Odpowiedz Link
anna_martad Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 22.10.06, 15:20 Odpisali na maila, że ponieważ warunki spełniłam zakupami w sklepie to przyślą z nast zamówieniem... I co? I wielkieg.... z nast zamówieniem przyszedł balsam a tego żelu niet... Robię jeszcze 1 małe zamówienie z 12 i zaraz do nich napiszę, że ma tam być i już Zobaczę fakturę w necie i będzie wiadomo.... pozdrawiam ania Odpowiedz Link
patusia22 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 23.10.06, 23:05 u mnie na fakturze w I terminie kat.12 nie ma żelu ,jest tylko balsam-ciekawe kiedy łaskawie przyślą ten żel..... Odpowiedz Link
talent11 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 23.10.06, 23:17 A ja dostałam i żel i balsam. Odpowiedz Link
jajcara3 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 24.10.06, 07:34 jesteś z okręgu prognozującego? Odpowiedz Link
patusia22 Re: nie ma też żeli z nowej linii SPA 01.11.06, 00:31 na fakturze nie było żelu-jednak żel doszedł wraz z zamówieniem w I terminie kat.12-gdyż zafakturowany został w kampanii 11 Odpowiedz Link
jaurszula Re: to nowe SPA... 23.10.06, 16:22 poprostu ..jak dla mnie śmierdzi... całą afrykańską serię tropików wycofują...koszmar... szkoda słów ..jestem bardzo zawiedzina tym zapachem..że tak powiem paskudztwo..((( Odpowiedz Link
iskierka4 Re: to nowe SPA... 07.11.06, 08:56 a ja dostalam wszystko. wczesniej tez mialam scrub do rak a teraz doslali zalegly produkt i kolejny z serii SPA za zamowienie powyzej 450 zl Odpowiedz Link
joanna9741 Re: to nowe SPA... 07.11.06, 09:31 ja też dostanę w czw zaległy i nowy prezent Odpowiedz Link