joju9 09.10.06, 18:41 Poszukuje "dobrej" pensety. Co sądzicie o tej w katalogu 12? Opłaca się wydać te 17 zł? Prosze o rady.. ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kartoffeln_salat Re: Penseta 11.10.06, 12:34 Moim zdaniem ta w katalogu na oko wygląda kształtem dobrze. 17 zł to też nie jest tak dużo, w drogeriach też tyle kosztują. Nie mam jej, chociaż bym chciała. Dodam jeszcze, że NIENAWIDZĘ regulacji brwi (Aaaauuuuaaaaaa), a dziś mnie to czeka (wyrywanie o 18 wrrrrrrrrrr). Dlaczego mnie to tak boli??? Odpowiedz Link
dori19851 Re: Penseta 11.10.06, 19:00 w drogeriach dobre pensety mozna kupic nawet za 5-10 zł. Odpowiedz Link
piotr_aga Re: Penseta 12.10.06, 12:07 no drogo naprawde. Ja kupuje w drogerii pensetkę za 3 zł, są oczywiscie drozsze ale ta mi starczy i jak gdzies ja zgubię czy mi się powygina to idę kupić taką samą Odpowiedz Link
kartoffeln_salat Re: Penseta 12.10.06, 12:12 Jak poszłam do drogerii to mi pokazano jedną za 15, drugą za 20-coś. Dobrze wiedzieć, że to drozyzna . W ogóle mam plan kupić sobie hennę (taką w tubce) i samemu zrobić w domku. Czy to dobry pomysł? Któraś z was robi sama henne i regulację? Bo ja co miesiąc zostawiam 12zł za brwi u kosmetyczki i jeszcze BOLI! Odpowiedz Link
justa_79 Re: Penseta 12.10.06, 12:16 ja sama robię, hennę kupuję w proszku w takich małych fiolkach. kupuję brązową, bo i tak wychodzi ciemna. Odpowiedz Link
dori19851 Re: Penseta 12.10.06, 12:50 ja nie robie henny ale sama sobie reguluję brwi. Byłam kiedyś u kosmetyczki, niedosć ze zapłaciłam za 5 min pracy 8 zł to jeszcze tak bolało te wyrywanie, załzawiona wyszłam z gabinetu. Jakos tak szybko wyrywała nie patrzyła na to, że ciagle łzawię. Od tego czasu sama sobie depiluję brwi, to nie jest takie trudne. Odpowiedz Link
tullinka Re: Penseta 12.10.06, 14:10 Gdzie Wy tyle płacicie??Ja u mojej kosmetyczki mam regulacje za 5 zl,trwa to troszke dluzej niz 5-10 min,ale mam kazdy najmniejszy niepotrzebny wlosek wyrwany a Pani jest delikatna i tylko jak sie 'zapuszcze' to troszke boli.Polecam Tychy ul.Myśliwska. Odpowiedz Link
rose_red Re: Penseta 13.10.06, 09:55 6 zł - wyrywanie woskiem i później doskubie jeszcze pęseta....bez henny ..nastepny razem jak bede spytam sie ile z henna ;] Odpowiedz Link
ciemnogrodzianka Re: Penseta 16.10.06, 21:37 Ja sobie bardzo chwalę. Na pewno warto, ale teraz jest w brakach więc należy się liczyć z tym, że przyjdzie później. Odpowiedz Link
blondwamp Re: Penseta 18.10.06, 19:46 ja płacę za hennę + epilację 6 zł- chociaz raz zapłacilam 17 zł!!! za to ze po epilacji wymasowała mi trochę skórę wokoł brwii i oczu i wklepała jakiś krem- a do tego wszystkiego miała taką hennę, ze nie łapała wlosów i 3 razy ją nakładała-na szczęście ( w nieszczęściu )cena została bez zmian 17 zł ( jak wychodziłam, spojrzałam na cennik na drzwiach )...wiecej się nie dałam nabrać Odpowiedz Link
maladzidzia1 Re: Penseta 21.10.06, 12:49 Kupiłam dwie. Dla siebie i koleżanki. Jest SUPER!!!Bardzo trudno trafić na rynku na dobrą.Cena jest normalna. Odpowiedz Link