Dziewczyny, mam pytanie co do poduszek żelowych pod stopy.
Czy któras z Was kupiła sobie te poduszki?
Ciekawi mnie czy takie poduszki faktycznie "wydłużają" czas chodzenia na
obcasach? Uwielbiam wysokie obcasy i czasami, jak muszę więcej chodzić to
stopy mnie bolą - ale czy to działa?
No i pytanie czy te poduszki są grube? zmieszczą mi się do buciora?

I czy są duże - czy będą latem wystawać z sandałków? Trochę głupio tak iśc
ulicą a tam jakis silikon w bucie...hahaha....