buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:50 witaj! siadaj i opowiadaj coś za stworzenie? ;p Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 21:52 Cześć Serduszko Dziewczyny mówią wierszyk i ładnie dygają. PS. No i składka za IV kwartał (w płynie) Odpowiedz Link
buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:55 taaa a chłopaki dygają ale do sklepu po "cóś" słodkiego.....śledzie albo jarzębiak;p Odpowiedz Link
claire.ampres Re: witam;) 03.11.09, 21:53 hej hej serduszko (wow, nicka sobie strzeliłaś/eś takiego, że od razu intymnie się robi :] ) Odpowiedz Link
buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:57 siema claire gdzies była jak poskramiałyśmy Baltiego?....aaaa na czujce stałaś....sorry....zapomniałam ;p Odpowiedz Link
claire.ampres Re: witam;) 03.11.09, 22:02 Hej Lusia, byłam w okolicach, w kącie sobie siedziałam Ale macie dziewczyny moje błogosławieństwo na wszelkie chwyty w poskramianiu Baltiego, bo to bestia nieposkromiona Odpowiedz Link
mary171 Re: witam;) 03.11.09, 21:59 oj Wy zawsze musicie z grubej rury... Hej Serduszko rozgosc się a na naszych mężczyzn (teraz to im wlałam) nie zwracaj uwagi Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:02 Serduszko, nie przejmij się nimi wcale. Wszystkie na warunkowym, ale już za miesiąc będziemy sami Odpowiedz Link
mary171 Re: witam;) 03.11.09, 22:16 lisa a dziwisz się... ja też bym uciekła po takim powitaniu to bedą o nas gadac na mieście Odpowiedz Link
li_sa_li Re: witam;) 03.11.09, 22:21 słuchaj to ze gyubal siedzi tu z kuratorem to wiadomo. W to ze my na warunkowym to raczej nikt nie uwierzy;-D Daj spokój bo nawet jesli na miescie tak by gadali to ujdzie to wszystkim niezauwazalnie wszak gyubalek jest na świeczniku , trzecią zone zostawił bigamista jeden i do tego kazda w ciązy...kto by sie tam nami przejął hahaha Odpowiedz Link
mary171 Re: witam;) 03.11.09, 22:22 żartujesz... to się dowiedziałam ale cicho ja pary z ust nie puszczę Odpowiedz Link
manonlescu Re: witam;) 03.11.09, 22:27 O zdrowie nie pytam, bo z tego co widzę wszyscy w doskonałym i zdrowiu i humorze To tylko pozdrowienia dla dziadka Budzisława z Wielkopolic zostawiam. Dziadziu twoja jedyna wnusia o tobie zawsze pamięta. Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:46 Można się dołączyć z wierszykiem dla dziadzi ? Dzidzia, dziadzia chodź do dziadzi dziadzia Cie na konia wsadzi Odpowiedz Link
sebtrom Re: witam;) 03.11.09, 23:08 a ty zniowu o jednym...czy wszystko musi kojarzyc się z seksem )))))0 Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 23:11 > trzecią zone zostawił bigamista jeden i do tego kazda w ciązy Jaki bigamista, wypraszam sobie. Każda była kolegi Odpowiedz Link
maria.van.wyngarden Re: witam;) 03.11.09, 23:16 Ja juz wyrazilam swoja opinie o panujacych tu nieprzyzwoitych obyczajach i sie nie bede powtarzac. I to sie tyczy prawie wszystkich.Ehhhhh co sie z tym swiatem porobilo. Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 04.11.09, 19:14 > Ja juz wyrazilam swoja opinie o panujacych tu nieprzyzwoitych > obyczajach i sie nie bede powtarzac Pani kochana, ja to normalnie nie mam słów na to co tu się wyprawia. Gdzie jest szkoła, rodzice, wikary ?! A najgorzej to po zmroku - Pani wie że oni tu w piwnicy piją ? - Niee - Taaaaaak. I jakieś świństwo palą ! - Nieeee ! - Taaaaaaaaaaaak. I jeszcze szkło jedzą !! - Szkłooo ? Jak to ?! - No tak, nie dalej jak wczoraj słyszę jakieś oddechy a potem ona mówi do niego : 'jak wykręcisz żarówkę to wezmę w buzię' Odpowiedz Link
gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:49 Się dziwisz ? Nieodżałowany badyl zgasł był po 2-gim poście a szczodrze obdarzona bogini Jelcza-coś-tam - takoż Od wczoraj sie nie mogę doprosić żeby przychamować, ale gdzieeee tam Odpowiedz Link