03.11.09, 21:48
witam wink
Obserwuj wątek
    • buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:50
      witaj! siadaj i opowiadaj coś za stworzenie? ;p
    • gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 21:52
      Cześć Serduszko smile

      Dziewczyny mówią wierszyk i ładnie dygają.


      PS. No i składka za IV kwartał (w płynie)
      • buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:55
        taaa a chłopaki dygają ale do sklepu po "cóś" słodkiego.....śledzie albo jarzębiak;p
    • claire.ampres Re: witam;) 03.11.09, 21:53
      hej hej serduszko

      (wow, nicka sobie strzeliłaś/eś takiego, że od razu intymnie się robi :] )
      • buena_luna Re: witam;) 03.11.09, 21:57
        siema claire wink gdzies była jak poskramiałyśmy Baltiego?....aaaa na czujce
        stałaś....sorry....zapomniałam ;p
        • claire.ampres Re: witam;) 03.11.09, 22:02
          Hej Lusia, byłam w okolicach, w kącie sobie siedziałam smile Ale macie dziewczyny
          moje błogosławieństwo na wszelkie chwyty w poskramianiu Baltiego, bo to bestia
          nieposkromiona wink
      • mary171 Re: witam;) 03.11.09, 21:59
        oj Wy zawsze musicie z grubej rury...
        Hej Serduszko smile rozgosc się a na naszych mężczyzn (teraz to im wlałam) nie
        zwracaj uwagi wink
    • aleksandra_g_0 Re: witam;) 03.11.09, 21:58
      Witamy, nick bardzo ładniutki.
    • gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:02
      Serduszko, nie przejmij się nimi wcale. Wszystkie na warunkowym, ale już za
      miesiąc będziemy sami wink
      • li_sa_li Re: witam;) 03.11.09, 22:12
        Słoneczko sie spłoszyło i zgasło?;-/

        Witajsmile
        • mary171 Re: witam;) 03.11.09, 22:16
          lisa a dziwisz się...
          ja też bym uciekła po takim powitaniu wink
          to bedą o nas gadac na mieście tongue_out
          • li_sa_li Re: witam;) 03.11.09, 22:21
            słuchaj to ze gyubal siedzi tu z kuratorem to wiadomo. W to ze my na
            warunkowym to raczej nikt nie uwierzy;-D Daj spokój bo nawet jesli
            na miescie tak by gadali to ujdzie to wszystkim niezauwazalnie
            wszak gyubalek jest na świeczniku , trzecią zone zostawił bigamista
            jeden i do tego kazda w ciązy...kto by sie tam nami przejął hahahawink
            • mary171 Re: witam;) 03.11.09, 22:22
              żartujesz...
              to się dowiedziałam big_grin ale cicho ja pary z ust nie puszczę wink
            • manonlescu Re: witam;) 03.11.09, 22:27
              O zdrowie nie pytam, bo z tego co widzę wszyscy w doskonałym i zdrowiu i humorze
              smile To tylko pozdrowienia dla dziadka Budzisława z Wielkopolic zostawiam.
              Dziadziu twoja jedyna wnusia o tobie zawsze pamięta.
              • gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:46
                Można się dołączyć z wierszykiem dla dziadzi ?

                Dzidzia, dziadzia
                chodź do dziadzi
                dziadzia Cie na konia wsadzi
                • sebtrom Re: witam;) 03.11.09, 23:08
                  a ty zniowu o jednym...czy wszystko musi kojarzyc się z seksem smile)))))0
            • gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 23:11
              > trzecią zone zostawił bigamista jeden i do tego kazda w ciązy

              Jaki bigamista, wypraszam sobie. Każda była kolegi
              • maria.van.wyngarden Re: witam;) 03.11.09, 23:16
                Ja juz wyrazilam swoja opinie o panujacych tu nieprzyzwoitych
                obyczajach i sie nie bede powtarzac. I to sie tyczy prawie
                wszystkich.Ehhhhh co sie z tym swiatem porobilo.
                • gyubal_wahazar Re: witam;) 04.11.09, 19:14
                  > Ja juz wyrazilam swoja opinie o panujacych tu nieprzyzwoitych
                  > obyczajach i sie nie bede powtarzac

                  Pani kochana, ja to normalnie nie mam słów na to co tu się wyprawia. Gdzie jest
                  szkoła, rodzice, wikary ?! A najgorzej to po zmroku

                  - Pani wie że oni tu w piwnicy piją ?
                  - Niee
                  - Taaaaaak. I jakieś świństwo palą !
                  - Nieeee !
                  - Taaaaaaaaaaaak. I jeszcze szkło jedzą !!
                  - Szkłooo ? Jak to ?!
                  - No tak, nie dalej jak wczoraj słyszę jakieś oddechy a potem ona mówi do niego
                  : 'jak wykręcisz żarówkę to wezmę w buzię'


        • gyubal_wahazar Re: witam;) 03.11.09, 22:49
          Się dziwisz ? Nieodżałowany badyl zgasł był po 2-gim poście a szczodrze
          obdarzona bogini Jelcza-coś-tam - takoż

          Od wczoraj sie nie mogę doprosić żeby przychamować, ale gdzieeee tam
    • fallen86 Re: witam;) 03.11.09, 22:41
      Witaj...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka