z_oddali 12.12.09, 21:08 czyżby wszystkich pochłonęły przedświąteczne porządki? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:19 Anirat, wena pojawia się i znika. O co chodzi z tym drzewkiem, posty wklejają się gdzie chcą? To jakaś ruletka? Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:18 e tam, jakie porzadki?? jestem i czytam forum i pisze tez w watku obok Odpowiedz Link
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:22 Lipiec podoba mi się ten tok myślenia W wątku obok wspominacie o siłowni, ćwiczeniach, a to nie dla mnie Odpowiedz Link
17lipiec1976 Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26 kurcze ludzie powariowali z tym sprzataniem jakby mieli zarosniete brudem domy i mieszkania. sprzatam na biezaco. raz na jakis czas myje okna i piore firanki itp. Odpowiedz Link
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:32 Też mnie zastanawia rytuał sprzątania dwa razy w roku Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26 xant napisał: > są tacy co pogadać by chcieli więc czemu nie...gadają?hm? Odpowiedz Link
xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:29 bo nie mają z kim i dlatego zaglądają do samotnych Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:32 a tu są inni samotni i nawet nieśmiali podobno,więc już jest z kim Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:22 i nikt mnie nawet nie pocieszy,że jestem chora,no co za znieczulica i brak empatii :p Odpowiedz Link
claire.ampres Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:39 > i nikt mnie nawet nie pocieszy,że jestem chora,no co za znieczulica > i brak empatii :p Ja Cię pocieszę: cieszu, cieszu Odpowiedz Link
claire.ampres Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:51 Zdrowiej szybko Łezko i nie zapomnij dać się wygrzać swoim kociołkom Odpowiedz Link
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 23:35 Iza, mam nadzieję, że łyknęłaś aspirynę, opatuliłaś się kołderką i jutro będziesz zdrowa I czapkę proszę nosić Odpowiedz Link
srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 23:48 noszę właśnie czapkę, noszę coś tam łykam ja też mam nadzieję,że będę zdrowa Odpowiedz Link
anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:47 Witamy w klubie, tu przeaznie tacy, co nie maja z kim pogadac Odpowiedz Link
xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:34 Po prostu bym się chciał do kogoś odezwać. Bo mi tak pusto jakoś. Odpowiedz Link
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:39 Xant, popatrz, ile nas tu jest. I wszyscy mili i chętni do rozmów Odpowiedz Link
z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:18 Mirmik, czekasz na ostatni moment? Czy na krasnoludki? Odpowiedz Link
mirmik Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:45 Nie, zasiedziałem się na innych stronach ... Odpowiedz Link
warm_and_fuzzy_logic Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26 wszyscy w tydoniu siedza zamiast pracowac w pocie czola, a na weekend rozlazlo sie towarzystwo... i bardzo dobrze, jak nie musza gapic sie w ekran to lepiej dla nich. Ja tez spadam na razie. Odpowiedz Link
7stefan7 Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:02 witam wszystkich. dopiero co udało mi się usiaść Odpowiedz Link
anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:10 Zmykam spac, moi mili, wstałam dzos nieprzyzwoicie wczesnie jak na sobotę, jutro obiecuje zagladac Będe coś robic przy kompie, więc bedzie okazja Dobranoc. Odpowiedz Link
lenka-7 Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:19 Oops paru tygodniowa nieobecność i połowy ników nie kojarzę,wypadłam z obiegu najwidoczniej. Odpowiedz Link
anirat Re: Pustki na forum 13.12.09, 09:08 To nadrabiaj Miłego dnia wszystkim, ja niestety musze co nieco zrobić, ale bede waz sledzić Odpowiedz Link