Dodaj do ulubionych

Pustki na forum

12.12.09, 21:08
czyżby wszystkich pochłonęły przedświąteczne porządki?
Obserwuj wątek
    • mirmik Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:09
      Nie wszystkich, nie ... . smile
      • anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:15
        Ja jestem, tylko jakoś weny twórczej brak smile
        • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:19
          Anirat, wena pojawia się i znika.

          O co chodzi z tym drzewkiem, posty wklejają się gdzie chcą? To jakaś ruletka?
      • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:16
        są tacy co pogadać by chcieli
        • 17lipiec1976 Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:18
          e tam, jakie porzadki??big_grin
          jestem i czytam forum i pisze tez w watku oboksmile
          • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:22
            Lipiec podoba mi się ten tok myślenia big_grin

            W wątku obok wspominacie o siłowni, ćwiczeniach, a to nie dla mnie smile
            • 17lipiec1976 Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26
              kurcze ludzie powariowali z tym sprzataniem jakby mieli zarosniete brudem domy i
              mieszkania. sprzatam na biezaco. raz na jakis czas myje okna i piore firanki itp.
              • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:32
                Też mnie zastanawia rytuał sprzątania dwa razy w roku smile
        • anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:25
          To pogadajmy, tez chciałabym smile
        • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26
          xant napisał:

          > są tacy co pogadać by chcieli
          więc czemu nie...gadają?hm? wink
          • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:29
            bo nie mają z kim sad i dlatego zaglądają do samotnych
            • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:32
              a tu są inni samotni i nawet nieśmiali podobno,więc już jest z kim big_grin
              • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:35
                No właśnie widzę. big_grin
                • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:48

                  przeziębiłam się znów...
                  • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:22
                    i nikt mnie nawet nie pocieszy,że jestem chora,no co za znieczulica
                    i brak empatii :p
                    • claire.ampres Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:39
                      > i nikt mnie nawet nie pocieszy,że jestem chora,no co za znieczulica
                      > i brak empatii :p

                      Ja Cię pocieszę: cieszu, cieszu smile
                      • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:41
                        Moja Kochana Claire kiss
                        • claire.ampres Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:51
                          Zdrowiej szybko Łezko i nie zapomnij dać się wygrzać swoim kociołkom smile
                          kiss
                  • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 23:35
                    Iza, mam nadzieję, że łyknęłaś aspirynę, opatuliłaś się kołderką i jutro
                    będziesz zdrowa smile
                    I czapkę proszę nosić smile
                    • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 23:48
                      noszę właśnie czapkę, noszę wink
                      coś tam łykam smile
                      ja też mam nadzieję,że będę zdrowa smile
            • anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:47
              Witamy w klubie, tu przeaznie tacy, co nie maja z kim pogadacsmile
        • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:31
          Xant, a o czym chciałbyś... pogadać?
          • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:34
            Po prostu bym się chciał do kogoś odezwać. Bo mi tak pusto jakoś.
            • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:39
              Xant, popatrz, ile nas tu jest. I wszyscy mili i chętni do rozmów smile
              • srebrnalza Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:52
                właśnie tu są same miłe Foremki big_grin
              • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:58
                no od razu się buzia uśmiecha big_grin
            • anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:51
              No to gadaj smile
              • xant Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:01
                No to gadam przecież.
      • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:18
        Mirmik, czekasz na ostatni moment? Czy na krasnoludki?smile
        • mirmik Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:45
          Nie, zasiedziałem się na innych stronach ... sad
          • z_oddali Re: Pustki na forum 12.12.09, 23:37
            Porzuciłeś nas? sad
    • warm_and_fuzzy_logic Re: Pustki na forum 12.12.09, 21:26
      wszyscy w tydoniu siedza zamiast pracowac w pocie czola, a na weekend rozlazlo
      sie towarzystwo... i bardzo dobrze, jak nie musza gapic sie w ekran to lepiej
      dla nich.

      Ja tez spadam na razie.
    • 7stefan7 Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:02
      witam wszystkich. dopiero co udało mi się usiaść
      smile
      • anirat Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:10
        Zmykam spac, moi mili, wstałam dzos nieprzyzwoicie wczesnie jak na
        sobotę, jutro obiecuje zagladac smile Będe coś robic przy kompie, więc
        bedzie okazja smile
        Dobranoc.
        • 7stefan7 Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:12
          no to papatki
          • lenka-7 Re: Pustki na forum 12.12.09, 22:19

            Oops paru tygodniowa nieobecność i połowy ników nie kojarzę,wypadłam
            z obiegu najwidoczniej.
            • anirat Re: Pustki na forum 13.12.09, 09:08
              To nadrabiaj smile
              Miłego dnia wszystkim, ja niestety musze co nieco zrobić, ale bede
              waz sledzić wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka