pchel.ka30 23.05.12, 10:29 masz może priv? czytałam kilka Twoich postów jak chcesz porozmwawiać to napisz Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kristoff11 Re: Kristoff11 23.05.12, 20:33 Wow, oto mamy temat mnie wyróżniający (nick w temacie) . Witaj Pchel.ko Priv powiadasz, chyba taka opcja istnieje przy każdym koncie, także śmiało można z niej korzystać. A tak wogóle, to ze mną to jest tak, że generalnie to ja jestem małomówny, taki lonely loner on a lonely way. Lubię ludzi, potrzebuję ludzi, ale szczerych w swym podejściu do mnie. Tak samo jednak potrzebuję samotności... Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Kristoff11 23.05.12, 20:42 Marudziłeś żeś samotny, a teraz piszesz Pchełce, że potrzebujesz samotności? Kris nie idź tą drogą. Napisz do Pchełki. Odpowiedz Link
pchel.ka30 Re: Kristoff11 24.05.12, 22:14 nic na siłę a tak poza tym jak wchodzę na Twoje konto nie wyświetla mi się prywatny może się nie znam Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 24.05.12, 23:08 powinno być costakiego jak "wyślij wiadomość" pod miejscem gdzie mogłoby być zdjecie Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 23.05.12, 21:38 Aktywowałem zatem. Jednak nic to nie daje w obliczu, kiedy osoba do której chce się napisać nie zrobiła tego samego... Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 23.05.12, 22:02 weź bo mi smaka narobiłeś a to już nie pora na jedzenie Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 23.05.12, 22:17 ależ jedz, jedz, nie żałuj sobie. Po co się potem budzić w nocy zlanym potem z głodu... Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 24.05.12, 07:44 Bez potu, ale oczywiście, ze miałem. Ja na głodno spać iśc nie mogę Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 24.05.12, 07:58 kristoff11 napisał: > Bez potu, ale oczywiście, ze miałem. Ja na głodno spać iśc nie mogę hmm a ja mam dokładnie odwrotnie Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 24.05.12, 08:05 No wiesz, że jedni są z marsa i inni z wenus... Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 24.05.12, 23:15 kristoff11 napisał: > No wiesz, że jedni są z marsa i inni z wenus... ehh no tak nie da się ukryć Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 25.05.12, 07:46 Ciekawe propozycja, jednak tam zimno i ciemo - zatem chyba jednak thanks Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 25.05.12, 20:16 kristoff11 napisał: > Ciekawe propozycja, jednak tam zimno i ciemo - zatem chyba jednak thanks nie to nie łaski bzzz, chciałam dobrze Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 27.05.12, 03:40 kristoff11 napisał: > tja, akurat, dobrze... no co nie wierzysz w moje dobre intencje?? Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 27.05.12, 08:26 no w kosmos to zwykle się wysyła (chciało by się przynajmniej) tych , co to się ich che pozbyć na zawsze... Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 27.05.12, 17:23 ale ja się tam razem z Tobą wybierałam z resztą sam zacząłeś o wenus i marsie... Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 27.05.12, 22:45 ze mną powiadasz - to miło. Znaczy to też , że lubisz się samoumartwiać Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 23.05.12, 21:06 No tak, bym to zrobił, ale chyba nagadałem głupot o dostępności tzw Priv. Jakoś nie mogę takiej opcji odszukać. Wie ktoś jak to z tym PRIV tutaj jest? Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 23.05.12, 21:19 po prawej stronie masz na takim siwym polu napisany swój nick a obok ustawienia spróbuj tam aby mieć priv należy aktywować swoje konto, system Cię poprowadzi. Powodzenia Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 23.05.12, 21:30 kliknij na swój nick i pojawi się napis "użytkownik nie aktywował profilu" pod nim małym druczkiem "włącz swój profil" czy coś takiego a dalej już dasz radę Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff11 23.05.12, 21:36 aa, czyli trzeba mieć to konto aktywne, ujawnić się, zostać ekshibicjonistą... Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff11 23.05.12, 21:41 kristoff11 napisał: > aa, czyli trzeba mieć to konto aktywne, ujawnić się, zostać ekshibicjonistą... stety i niestety ale możesz je aktywować bez podawania szczegółów o sobie wypełnienie większościz tych pól nie jest wymagane Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 17:11 kristoff11 napisał: > hyy, że co? noo......bo wzbraniasz się przed bliższymi znajomościami z forumkami...... Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 17:18 nie, nieprawda - z Pchełką już kontakt nawiązany. Pozostałe nie albo nie chcą albo nie przejawiają bynajmniej wyraźnej chęci Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 17:25 kristoff11 napisał: > nie, nieprawda - z Pchełką już kontakt nawiązany. Pozostałe nie albo nie chcą a > lbo nie przejawiają bynajmniej wyraźnej chęci mhy.....no to się cieszę Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 17:33 ...no i jeszcze kolega Kartacz mnie ruga za chęci zapoznawania się... Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 17:54 kristoff11 napisał: > ...no i jeszcze kolega Kartacz mnie ruga za chęci zapoznawania się... ooooo to zuch z Ciebie chłopak, że mu się nie dajesz Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 18:02 no tak, ale jeśli on ma racje... Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 18:22 kristoff11 napisał: > no tak, ale jeśli on ma racje... no pewnie ma, bo stanowisz dla niego konkurencję. Uzasadnione jest jego ruganie Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 18:26 Torado, co ty pleciesz - ja? Konkurencję? Nie ma takiej opcji. Nieudacznicy nie stanowią zwykle konkurencji dla nikogo i nigdzie Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 26.05.12, 18:36 kristoff11 napisał: > Torado, co ty pleciesz - ja? Konkurencję? Nie ma takiej opcji. Nieudacznicy nie > stanowią zwykle konkurencji dla nikogo i nigdzie subiektywnie nie, ale obiektywnie TAAK !!! Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 27.05.12, 03:41 kristoff11 napisał: > no tak, ale jeśli on ma racje... kto ma rację ten stawia kolację Odpowiedz Link
kristoff11 Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 27.05.12, 08:24 desper.atka napisała: > kristoff11 napisał: > > > no tak, ale jeśli on ma racje... > > kto ma rację > ten stawia kolację Zatem szykuj się Odpowiedz Link
torado Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 27.05.12, 10:44 kristoff11 napisał: > desper.atka napisała: > > > kristoff11 napisał: > > > > > no tak, ale jeśli on ma racje... > > > > kto ma rację > > ten stawia kolację > > Zatem szykuj się > ale czemu w mojej części tego wątku się umawiacie. Czuję się taka pominięta buuuuuuu Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 27.05.12, 17:27 torado napisała: > ale czemu w mojej części tego wątku się umawiacie. Czuję się taka pominięta > buuuuuuu no i jak zwykle wszystko na opak wyszło Odpowiedz Link
desper.atka Re: Kristoff Tobie dobrze samemu :-) n/t 27.05.12, 17:25 ja?? a z jakiej racji?? Odpowiedz Link