29.10.18, 16:41
Normalny trzydziesto paro letni facet szukający Normalnej Kobiety.
Chciałbym poznać kobietę, dla której w życiu będzie ważna rodzina oraz związek oparty na zaufaniu, szczerości, wyrozumiałości, lojalności, przyjaźni, miłości, wsparcia, cielesnosci, namiętności Pragnę poznać bratnią duszę, przyjaciółkę a w przyszłości może coś więcej.
Sam zawsze staram się dawać to co najlepsze z siebie dla Tej drugiej połowy, ktora bedzie dla mnie najwazniejsza.
Wiek Twoj nie ma dla mnie znaczenia bo wazne jest to cos, nie przekresle zwiazku tylko dla tego ze mozesz wydac sie za satra lub za mloda.

Więcej o mnie na prv. lukmar34@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • gyubal_wahazar Re: :).. 29.10.18, 17:37
      Lukmar,

Śpieszę donieść, że Twoje alter ego nie dalej jak wczoraj tu było. Zsynchronizujcie więc może harmonogramy desantu, bo szkoda byłoby marnować tak fajnej schizofrenii, a chwilowo wyszło, o 1 post za daleko
        • obserwator-rzeczy-ulotnych Re: :).. 06.12.18, 14:32
          Kolego,
          anonsujesz się od pewnego czasu na (przynajmniej kilku) forach - więc jeżeli chcesz naprawdę kogokolwiek poznać, to nieśmiało sugeruję inną drogę, również związaną z pisaniem na forach.... Po prostu pogadaj smile
          Bo tego typu ogłoszenia z reguły trafiają w próżnię lub są kasowane zgodnie z regulaminem.
      • gyubal_wahazar Re: :).. 19.04.19, 13:15
        Luk, wszystko jest dla ludzi, nieśmiałość też, ale w granicach rozsądku. Jak chcesz wyrwać dziewczynę, skoro nie chce Ci się odbić z nią najpierw paru piłek ? Ty byś kupił kota w worku ? No właśnie, więc dziewczyna tym bardziej.
        Komentuj to co ludzie piszą, albo zacznij swój własny wątek o tym co Cię interesuje albo wkurza, inaczej będziesz kropkował do emerytury

Wesołych Świąt
        • undead.mortis Re: :).. 19.04.19, 13:38
          gyubal_wahazar napisał:

> Komentuj to co ludzie piszą, albo zacznij swój własny wątek o tym co Cię intere
          > suje albo wkurza, inaczej będziesz kropkował do emerytury
          >
          > Wesołych Świąt

najwyraźniej tyś przykładem heh
          albo emerytura blisko
          a nóż ci się greed opłaci i w końcu.... wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka