na ostatnim spotkanku padł pomysł, żeby spotkać się i potańcować, a widzę, ze
temat parkietu jest żywy i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno płci
pięknej, jak i tej brzydszej ;-P
proponuje więc ustalić: co, gdzie, kiedy, jak, po co i dlaczego

))
czy pasuje wam sobota 13.12.08 ok 19.00, w klubie balsam, o którym mówiła madzia?
kto jest chętny, proszę ręka do góry!!!