Gość: neo
IP: *.cdma.centertel.pl
23.06.10, 22:01
na forum jest ok 5 bojówkarzy POpapranców, piszą pod róznymi nickami ale mają kilka wspólnych cech: albo biorą kasę (co w jakiś sposób usprawiedliwiałoby ich działania albo mają sieczkę w głowie, na co już nie ma usprawiedliwienia