Dodaj do ulubionych

Kazanie Józefa Michalika

IP: 77.236.25.* 25.12.10, 12:14
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8867086.html
Obserwuj wątek
    • Gość: M Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 25.12.10, 17:42
      Stary cap... jak chodziło o krzyż pod Pałacem Prezydenckim to powiedział, że to nie jest sprawa Kościoła. Hipokryta i p...ł
      • Gość: armagedon Re: Kazanie Józefa Michalika IP: 188.33.38.* 25.12.10, 22:04
        utracił kontakt z rzeczywistością, podobnie jak niejaki j.k. z metra cięty, nekrofil i specjalista od katastrof.
        • Gość: Analityk Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.toya.net.pl 25.12.10, 23:53
          Na stos inkwizycji szmaciarza.. a tak na powaznie to w europie przedsiebiorstwo upada tylko w debilnym kraju jest od chu... i ciut ciut takich co tknać nie pozwolą.. ale nasi przyjda.. z chrześcijańskim pozdrowieniem
          • Gość: Mykoła Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.12.10, 10:23
            Michalik mówi Prawdę i tylko Prawdę !. Za ta prawde chcecie go ukrzyzować ...!
            Nie można więc nie popierać Abpa Michalika w tym co stwierdza .
            Jako jeden z nielicznych Polaków potrafi obiektywnie ocenić sytuację ,oraz bronić wartości chrzescijańskich tak bezwzględnie zwalczanych i negowanych przez oligarchów( anty chrześcijan) rządzących Unią Europejską w tym Polską .
            Polska bez chrześcijaństwa i tradycji chrzescijańskich ( zwlaszcza rz- kat) nie będzie już Polską lecz BARDZO DZIKIM KRAJEM ,zaś Polacy DZIKUSAMI ( minister Drzewiecki wypowiadając te słowa w USA - iż Polska to juz" Dziki Kraj" wiedział co mówi ,lecz za szybko wyprzedził epokę zdradzając rąbek tajemnicy poliszynela.......)
            Wesolych Świąt !

            Okazjonalnie :

            Serdecznie Pozdrawiam Wielce Szanownego , Oddanego Bogu i naszej Ojczyżnie Jego Ekscelencję Abpa MICHALIKA ,metropolitę przemyskiego ,życząc mu dobrego zdrowia , opieki Chrystusowej i Matki Bożej ,jak też wytrwałości w walce z przeciwnościami i złymi mocami niszczącymi naszą polską chrześcijańską tradycję wraz z jej chrześcijańskimi wartosciami !Chrystus się Narodził !
            Wychwalajmy Boga !
            AMEN !
            PS
            Forumowiczów tez serdecznie pozdrawiam zycząc Wesolych Świąt chrzescijańskich- cieszcie sie ,że jeszcze ( jak narazie) możecie obchodzić te świeta - bo już w niedalekiej przyszłości .....? -i tu nie musi byc wizjoner o tym o czym mowił w swoim przeslaniu Najprzewielbniejszy Bogu ,Kościolowi i Polsce oddany J.E. Abp Józef Michalik ,metropolita przemyski .
            Zyczliwy i szczerze was po bratersku miłujacy :
            MYKOŁA
            • Gość: M Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.12.10, 13:26
              Wiesz co Anatol? Jebnij Ty się w łeb capie skalny!
              • Gość: rurek Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.ostnet.pl 27.12.10, 10:13
                Ogólnie rzecz biorąc, eminencja Michalik to wyjątkowy buc. Ale w tej konkretnej sprawie kalendarza podzielam jego zdumienie. Jakim trzeba być tępym biurokratą żeby wydać takie kuriozum.
                • solist Re: Kazanie Józefa Michalika 27.12.10, 12:04
                  Dlatego z kalendarza powinny zniknąć wszystkie święta i tak chyba się stanie. Eminencja Michalik, po ostatniej akcji z policjantem z Ustrzyk, powinien swoją świętą postać trzymać z dala od Podkarpacia.
                  • Gość: Mykoła Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 14:01
                    Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Abp. Michalik Arcypasterz i metropolita przemyski - doskonale wie co mówi i jak ma się zachowywać wobec -policjantówi innych BUCÓW ( np.taki jak spod Ustrzyk Dolnych co chcial pogonić JE metropolitę oraz dostojnika z Vatykanu . CHAM doskonale wiedzial na kogo trafł - więc trafil na Jego Ekscelecję czyli dobrze trafil aby sie ODCHAMIĆ ) Więc nie wiem dlaczego ktoś okresla tak dostojnego i wilekiego serca patriotęktóry pokochal nasz Przemyśl jakim jest JE. Najprzewilebniejszy Abp Michalik, Bucem skoro on tych BUCÓW goni - nawet z Unii Europejskiej min. z odniesieniem do kalendarza )
                    Popieram i popierał będę Jego Ekscelencję - w kazdym przypadku o ile ma rację !- A taka rację przeważnie ma !( więc od jego kscelencji - WARA i z DALA )
                    Czyli Niech Go BÓG BŁOGOSŁAWI i dobrym zdrowiem obdarzył aby jak najdłuzej rzazil naszą przemyską diecezją i GONIŁ CHAMÓW oraz BUCÓW !
                    • solist Re: Kazanie Józefa Michalika 27.12.10, 14:04
                      To już kolejny, którego tak wychwalasz na tym forum... Przemyskich psychiatrów też pochwalasz?
                      • Gość: Bazyli Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.tktelekom.pl 27.12.10, 14:35
                        Wiele już uwag padło od adresem tego muła bagiennego Mykoły, Nie dyskutujcie z idiotą bo on nie ma nawet świadomości, że jest ułomny madry inaczej. Ma jednak wytrwałość jak każdy debil
                        • Gość: Mykola Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 15:02
                          Od Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego metropolitę przemyskiego Abpa Michalika uprzejmie proszę wszystkich CHAMÓW i BUCÓW o odstosunkowanie sie czyli OD ...BUCOWANIE !
                          PONIATNiO !
                          JE Abp Michalik jest jednym z większych przemyslaków i znamienitości naszego regionu a nawet w skali Polski oraz poza jej granicami więc - WARA i Z DALA ze swoimi Chamskimi odzywkami lub sugestiami o typowym Chamskim -wrednym charakterze wobec naszego znamienitego ARCYPASTERZA !
                          PLUJĄC BEZPODSTAWNIE NA Biskupa - PLUJESZ NA APOSTOŁA CHRYSTUSA a tym samym na CHRYSTUSA i WARTOŚCI CHRZŚCIJAŃSKIE ,których chcą nas pozbawić na zawsze - BUCE JEDNE!
                          ( SATANIŚCI-CHOLERNI ! lub UBOWCY -w nowym wydaniu -Co znów wam sie marzy gnoić chrześcijańskich duchownych ...HĘ ?, co niniejszym czynicie z odniesieniem do JE Abpa Michalika !)
                          • Gość: rurek Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.ostnet.pl 27.12.10, 15:06
                            Cosik mi się widzi, Mykoła, że ty też tego buca nie lubisz. Amen , niech będzie pochwalony Budda.
                            • Gość: Bazyli Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.tktelekom.pl 27.12.10, 15:13
                              Mykoła czy ty jesteś jeszcze księdzem bo w internecie jest wzmianka, że wyrzucili cię na zbity pysk. Widzę , że jesteś ograniczony , Wystarczy przeczytać twoje wypociny aby stwierdzić , że masz nierówno pod sufitem
                              • Gość: Mykoła Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 15:39
                                WARA ! od MYKOŁY i JE Najprzewielebniejszego Abpa MICHALIKA -
    • Gość: e Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.xdsl.centertel.pl 27.12.10, 15:37
      Pamiętam jak ks Jerzego Popiełuszkę też tak opluwaliście i wyzywaliście od szmaciarzy mam jezcze wycinki z Trybuny Ludu jak to się skończyło wszyscy wiemy.
      • Gość: rurek Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.ostnet.pl 27.12.10, 15:43
        O!. Cześć Lechosiu. Jak tam po świętach ?
        • lechowski51 Re: Kazanie Józefa Michalika 27.12.10, 16:53
          Widze kochany rurku ze Swieta zamiast spokoju i radosci sprawily ze masz omamy.POraz kolejny informuje Cie ze wystepuje na tym forum pod stalym nikiem.Nie bawia mnie jak innych tutaj psychopatow zabawy z opluwaniem innych pod kilkoma nikami.
          Najzabawniejsze w tym co czytam jest to, ze Lemko-Rusin mykola broni abp.Michalika.Sfora oszalalych "patriotow inaczej" obudzi sie gdy w postepowej Europie zamiast dzwonow koscielnych uslysza wrzaski muzzeinow a niektorzy dopiero gdy europejczych w turbanach beda gwalcic ich corki i zony.
          • Gość: rurek Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.ostnet.pl 27.12.10, 17:28
            Drogi L-e-chosiu. Jeżeli twoim zdaniem mykoła broni tymi postami Jego Ekscelencję Buca to masz wyraźnie kłopoty z wyczuciem intencji. A twoja wizja muzułmanów gwałcących chrześcijanki tak mnie przeraziła, że idę ostrzyć siekierę. Bedziem razem chlastać obcych. To te święta tak nas pozytywnie naładowały. Więc jeszcze raz wzywam : na obcych , pod Lechosia przewodem, rżnąć i polewać wodą święconą !!!
          • Gość: Mykola Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 17:37
            Lechowski - dzięki za wsparcie ! bo już myślalem że stchurzyleś i nie jesteś prawdziwym patriotą za jakiego sie podajesz ( bo Pysio, common sense ,Fania i im podobni -tacy cwani w pysku w odniesieniu do Łemkow, Bojkow, Austro węgrów) A jak trzeba bronić Arcypasterza to jak szczury pochowali sie w norach - Ot zwykli OBŁUDNICY = CHAMOM !!
            Dzięki Lechu że Sam to posrednio przyznajesz, iż od twego serdecznego przyjaciela i zawsze dobrze ci życzacego (tak jak innym forumowiczom) MYKOŁY ,oraz Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Aba Józefa Michalika i od Wartosci Chrześcijańskich ( nie ważne czy rz- kat czy bizantyjsko chrześcijańskich ,Łemków ,Bojków Austro węgrow) WARA !!!! bo inaczej dla tych Sartanistów - zwykłych ateistycznych BOLSZEWICKICH lub sługusów SZATANA walczacych z chrześcijanskimi wartościami daję zwykle "HOP KOP " tak jak uczciwy kamienicznik przemyski dał "HOP KOP" dla oszustow lokatorów nastających na jego mienie oraz mienie po zydowskie. Taki też i" HOP KOP" jak dał Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Abp Martyniak dla tych co go opluwali w Medyce że jest pro banderowski .
            Szanuj i broń wartości chrzescijańskich oraz tego co te wartości chce zachować po to aby przetrwal Naród Polski a z nim i Rusini chrześcijanie Łemkowie Bojkowie Austro -węgrzy, zjednani w tej walce ( bardzo ciężkiej i ostatecznie rozstrzygającej batalii o Chrzescijaństwo)
            Mykola może ,nie jest tak wielkim patriota tak jak Lechowski i jego proboszcz ,ale też nie jest zadnym IDIOTĄ !-( choć poczucie humoru nigdy go nie opuszcza - Dzięki Bogu ) O!
            • Gość: Bazyli Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.tktelekom.pl 27.12.10, 18:44
              Ot. zidiociały lizus Mykola, który w potoku swoich bredni wziął w obronę arcybiskupa Michalika, przez którego cierpi niewinny policjant, pozyskał nagle Lechowskiego.Nie czytaliście jak Mykola nazwał tego policjanta. Dla niego zawsze wlażenie w tyłek bedzie priorytetem. a nie dola niewinnie skrzywdzonego Mykoła skoro ty jesteś taki szlachetny to dlaczego tak smarowałeś swojego arcykapłana Sawę, który wyrzucił cię ze swojej wiary.Smarujesz Polaków bo jesetś człowiekiem chorym, zacznij się leczyć. Natomiast Lechowski niech sobie przypomni wcześniejsze zachowanie Mykoły i niech nie udziela mu żadnego poparcia
              • lechowski51 Re: Kazanie Józefa Michalika 27.12.10, 20:31
                W przeciwienstwie do idiotow ktorzy dziela ludzi na pisdzielcow i tych co zawsze maja racje,mam odwage przyznac racje i stanac po jednej stronie z mykola gdy ten broni slusznej sprawy.Psychopaci i zwykli zbrodniarze chcieli juz kiedys innymi metodami zniszczyc dorobek cywilizacji lacinskiej aby zbudowac komunistyczny albo germanski porzadek w Europie.Dzisiaj ich nasladowcy w imie postepowego obledu usiluja osiagnac to innymi metodami.Skoro Rusin mykola, broni polskiego biskupa przed atakami oglupialych polskich kretynow,to staje razem z nim aby bronic tego co stanowi o naszej tozsamosci - czyli chrzescijanstwa.
          • Gość: errata Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.10, 18:32
            muezinów*
            • Gość: Mykola Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 20:36
              Lechowski -dołóż tym Antychrystom i antychrzescijanom -daj im przysłowioe" HOP KOP { skoro opluwają JE Najprzewielebniejszego Abpa JÓzefa Michalika i odrzucają wartości chrzescijańskie ( Pogany Francowate ). a odśnieżanie się weźcie -nie zaś za niszcenie polskosci i wartości chrześcijańskich ,które są ostoja tej polskości ( BOlszewicy jedni)
              Pysio Fania , Comonn sense - no już wspomagac Lechowskiego i walczyć o ta polskość wyrażaną jeszcze w wartościacvh chrzescijańskich.
              Mykoła był jest i będzie obiektywnym osraz sprawiedliwym - gdzie trzeba wesprzeć i poprawić to wspiera i poprawia ( choćby fakty historyczne) a gdzie trzeba dać HOP KOP - daje z nawiązką - Więc - DAJE a jak ktoś chce poprawkę -to poprawi tak jak w Ewangelii pisze nie 7 razy ale 77 razy .
              Serdecznie pozdrawiam !
              PS
              Co do tego biednego Policjanta - to chyba biednym jest na umysle że poniżal JE Arcybiskupa oraz upokarzal tak znamienita osobę przed urzędnikiem watykańskim . To nie KUBA lub Bangladesz tak więc dostal to co mu się należało - czyli HOP KOP . Identycznie uczyniono by z takim Policmajstrem w USA - inny będzie już wiedzial jak ma się zachować wobec takich znamienitości jak Arcybiskup Michalik a skoro wczesniej go nie przyuczono to na dokladkę taki HOP KOP powinni dostać jego przełozeni( widać tacy sami - i pipa im zmiekla na przyszłość) . Co wolno Wojewodzie - to nie tobie Smro....dzie ,niestety takie są prawa kapitalizmu ( zwlaszcza w USA a teraz i w Polsce . Komusna się skończyla !).
              Ot atakujecie JE Abpa z nienawiści i zawiści bo zwraca slusznie uwagę i poucza co nas Polaków czeka w niedalekiej przyszłości .....?
              Pozdrawiam MYKOLA !
              PS
              Widac prawoslawni tego nie robia -czyli nadal kolaboruja z wladza ( tak jak za Bolszewika niszcząc wartości chrzescijańskie w zmyślny i podstepny sposób ) więc tez należy im sie tzw. HOP KOP więc jest ktos kto im ten" HOP KOP" DAJE - i Chwala mu za to !
              • Gość: Bazyli Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.tktelekom.pl 27.12.10, 20:47
                To zdarzenie na zawsze kłasć się będzie na Michaliku. Ludzie będą mu to wypominać do końca jego życia , Nigdy nie zostanie świętym bo okazał się małym człowieczkiem. Tak jak ty Mykoła zostaniesz na tym forum zwykłym kretynem . Przejrzyj sobie całą historię na tym forum, Masz tutaj taką opinię.
                • Gość: Mykola Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.12.10, 20:59
                  Co za "Czerwona zaraza" czepia sie, jak nie JE Abpa Michalika - to Mykoly, a jak nie Mykoly to Ukraińcow,a jak nie Ukraiińcow to kamieniczników itd... a zaraz czepiać się będą matki oraz ojca że nie urodzili sie z probówek ...tylko tradycyjnie i to w wartościach chrzescijańskich .
                  Poszli WY w Cholerę lub - albo spć ,albo odśnieżać i przygotowywać motopompy i pontony do roztopów !- a nie zaczepiać porządnych i prawych ludzi !
                  Aha, pontony potem zachowajcie napompowane - wrazie jak zadrzy się wam przypadkiem że będziecie szli na Jezioro Łabedzie ,a flaszkę wodki miejcie zawsze w zapasie na Wesele Wyspiańskiego .POLECAM !-
                  Szczerze Pozdrawiam !
                  • Gość: armagedon Re: Kazanie Józefa Michalika IP: 46.112.121.* 27.12.10, 21:49
                    na pochybel czarnym i czerwonym!!!!!!!!!!!!!
    • matlak2 Re: Kazanie Józefa Michalika 28.12.10, 02:06
      Moze by tak nasz Zefir wyjasnił publice, co myśli o kolejnym kancie braci Kopciów, na którym jeden z cwaniaków - skromny proboszcz z zapadłej wioski - zarabia 12 milionów. No chyba, że to kolejna odsłona ,,kuriewnego,, przekrętu, którego ofiarą padła minister kultury Cywińska (12 mld st. zł, warte dziś ok 4 mln), spółdzielnia rolnicza w Ostrowie (110 ha ziemi, przetwórnia i cegielnia) i Bóg raczy wiedzieć kto jeszcze. Badający ten watek policjanci z PG doszli do ciekawych wniosków, ale sprawę w latach 90-tych wyciszono,
      • Gość: armagedon Re: Kazanie Józefa Michalika IP: 46.112.255.* 28.12.10, 02:33
        wypadało by zrobić kwerendę "czarnych" interesów.
        • Gość: Mykoła Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 28.12.10, 05:14
          Powtórzę jeszcze raz !
          Co za "Czerwona zaraza" czepia sie, jak nie JE Abpa Michalika - to Mykoly, a jak nie Mykoly to Ukraińców,a jak nie Ukraiińcow to kamieniczników itd... a zaraz czepiać się będą matki oraz ojca że nie urodzili sie z probówek ...tylko tradycyjnie i to w wartościach chrzescijańskich .
          Poszli WY w Cholerę lub - albo spć ,albo odśnieżać i przygotowywać motopompy oraz pontony do roztopów !- a nie zaczepiać porządnych i prawych ludzi !
          Aha, pontony potem zachowajcie napompowane - wrazie jak zadrzy się wam przypadkiem że będziecie szli na Jezioro Łabedzie ,a flaszkę wodki miejcie zawsze w zapasie na Wesele Wyspiańskiego .
          POLECAM !-
          Szczerze i serdecznie Pozdrawiam !
          • Gość: Mykoła Re: Kazanie Józefa Michalika IP: *.przemysl.hypnet.pl 28.12.10, 08:13
            Przepraszam, za wcześniejszy post. Jak nie wezmę rano leków to piszę później bzdury.
            PS A TW Zefir to wiadomo co to za k...a. Pozdrawiam.
    • common-sense-ltd Re: ;) 28.12.10, 11:08
      Ale fajny wątek!;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka