rychu_z_przemysla
23.03.07, 00:35
"Rzeszów będzie promował się na wystawie... chińskich wynalazków. Za udział w
tym przedsięwzięciu zapłaci ponad 30 tys. zł. Po wystawie zostaną u nas dwie
pamiątki - modele statku chińskiego podróżnika oraz kuszy"
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,4007604.html