Dodaj do ulubionych

Rzeszów - polskie Chinatown?

23.03.07, 00:35
"Rzeszów będzie promował się na wystawie... chińskich wynalazków. Za udział w
tym przedsięwzięciu zapłaci ponad 30 tys. zł. Po wystawie zostaną u nas dwie
pamiątki - modele statku chińskiego podróżnika oraz kuszy"


serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,4007604.html
Obserwuj wątek
    • Gość: rychu_z_bulerbyn Re: Rzeszów - polskie Chinatown? IP: *.centertel.pl 23.03.07, 09:11
      Rychu, jeśli nie zauważyłeś - jest forum gazety "RZESZÓW" - to może tam idź o
      tym pieprzyć.
      • Gość: rychu_z_zurychu Re: Rzeszów - polskie Chinatown? IP: *.centertel.pl 23.03.07, 10:49
        W Rybniku budują basen i obwodnicę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka