Gość: Yossarian
IP: *.walbrzych.vectranet.pl
10.05.12, 21:43
Gdy nowy szeryf obejmował Ratusz, pojawiały się głosy (też na tym forum),że faktycznym celem tego manewru jest Szpital i jego komercjalizacja. Nie wierzyłem w te insynuacje. Lecz sytuacja wygląda tak: Szpital Górniczy" przejmuje" kolejno szpital na Gaju, "2-kę", Czarny Bór i... ogłaszana jest prywatyzacja. Nie jestem ekspertem od spraw medyczno-ekonomicznych, lecz to mi śmierdzi i to potężnie.
Ps. może ktoś mnie uświadomi dlaczego położnictwo i pat.ciąży nie weszły w ten układ ( pewnie stawki NFZ nie satysfakcjonujące)