trolo1 13.09.12, 09:18 hehe na dole widac ile forumowiczów na forum :) aż 3 osoby :D hehehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ireneusz.lubienicki Re: hehe na dole widac ile forumowiczów na forum 13.09.12, 14:17 Witać tylko zalogowanych. Ile "gości" nie wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
qwe33 A jakie to ma znaczenie? 13.09.12, 14:24 trolo1 napisał: > hehe na dole widac ile forumowiczów na forum :) aż 3 osoby :D hehehe Sprawdź wątków codziennie jest otwieranych tu, na forum Wałbrzych a ile tu??? Odpowiedz Link Zgłoś
4atu Re: A jakie to ma znaczenie? 15.09.12, 21:32 Forum pada na twarz, chętnych do wymiany poglądów ubywa. pozor_flack już sięga po zgrane tematy sprzed miesiąca a co niektórzy rozmawiają sami ze sobą. Prawdaja, chocholitan czy Jurand mogą zostać sami na forum - ale to im nie przeszkodzi w pitoleniu głodnych kawałków, które kompletnie niczemu nie służą.Jesteś tak jeden z drugim mądry (-a), nudzisz się - zacznij działać w real-świecie, pokaż swoją twarz i poglądy. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdaja Re: A jakie to ma znaczenie? 15.09.12, 21:36 4atu napisał: > Forum pada na twarz, chętnych do wymiany poglądów ubywa. pozor_flack już sięga > po zgrane tematy sprzed miesiąca a co niektórzy rozmawiają sami ze sobą. Prawd > aja, chocholitan czy Jurand mogą zostać sami na forum - ale to im nie przeszkod > zi w pitoleniu głodnych kawałków, które kompletnie niczemu nie służą.Jesteś tak > jeden z drugim mądry (-a), nudzisz się - zacznij działać w real-świecie, pokaż > swoją twarz i poglądy. Wystarczy , że tutaj jestem szmacona , a net w obecnych czasach to potężne narzędzie . Odpowiedz Link Zgłoś
ksgzetor Re: A jakie to ma znaczenie? 15.09.12, 21:40 Ty jesteś szmacona ?? To ty szmacisz i najwyższa pora, żebyś sobie to wbiła do głowy. Poza tym pora na tabletki, zmykaj do isol.atki Odpowiedz Link Zgłoś
prawdaja Re: A jakie to ma znaczenie? 15.09.12, 21:41 w tym nicku Ci nie do twarzy , szukaj se wroga w kimś innym we mnie nie znajdziesz . Odpowiedz Link Zgłoś
forummm z tego połowa nicków to Sol77 15.09.12, 22:44 Ona ma tyle nicków że aż się gubi w nich Odpowiedz Link Zgłoś
4atu Re: z tego połowa nicków to Sol77 15.09.12, 23:06 Poglądy sol,prawdaja - są poglądami tych (tej) osób z którymi można-jeśli ktoś chce- dyskutować, zgadzać się lub nie. Tematyka ta akurat mi wisi smętnym kalafiorem- mam inne problemy. Posty osobników typu "ksgzetor" czy "forummm" to jednak co innego: to nie prezentowanie swych poglądów, nie dialog ale prymitywny atak na przeciwnika. Czy autorzy (autor wielonickowy) jst tak prymitywny, czy opłacony za posty? Odpowiedz Link Zgłoś
qwe33 Re: z tego połowa nicków to Sol77 15.09.12, 23:38 4atu napisał: > Posty osobników typu "ksgzetor" czy "forummm" Dodaj do tego 2 x "trolo" z numerkiem, m-ajki10... > Czy autorzy (autor wielonickowy) jst tak prymitywny, czy opłacony za posty? A Ty zapłaciłbyś za posty na tak żenującym poziomie? Odpowiedz Link Zgłoś
sol.77 Re: z tego połowa nicków to Sol77 16.09.12, 07:28 Ośmieszanie , nękanie itp. inaczej cyber przemoc jest karalne ale złość nienawiść temu komuś przesłoniła logiczne myślenie . On faktycznie nie atakuje moich poglądów ale mnie . Współczuję , tyle jadu frustracji , domownicy z kimś takim muszą mieć p.r.z.e.j.e.b.a.n.e Odpowiedz Link Zgłoś
forummm do sol.77 16.09.12, 13:36 Tak bo ty zatruwasz życie ty jesteś cyber babajaga i powinni cię spalić na stosie jak to kiedyś paliło się wiedzmy. Ty dalej tego nie rozumiesz że ty ludziom uprzykrzasz życie ludzie mają cie dość i tych twoich głupawych poglądów i wmawiania komuś twoich poglądów, siedzisz tu 24 h na dobę pod kilkunastoma nickami i piszesz sama ze sobą , a tak naprawdę już nikt w twoje posty i wątki nie zagląda tylko nieliczni którzy się z ciebie nabijają. Ludzi to nie interesi że tam ponoć umierają ludzi ludzi nie interesi że ty tam mieszkasz a czasem się zastanawiam czy to co piszesz to jest w tym chodź troszeczkę prawy, co ty myślisz że ludzie się nie znają ty myślisz że masz do czynienia z idiotami. Wild też tak myślał dlatego nie wygrał wyborów. Ludzie się nie dadzą nabrać na wasze puste słowa i pustą walkę, ludzie dobrze wiedzą że wam chodzi o zajęcie stołka w ratuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
sol.77 Re: do sol.77 16.09.12, 13:40 Ja nikomu nie wmawiam swoich poglądów ja je po prostu wyrażam , a jak Ci się nie podobają to istnieje opcja ignor i po kłopocie . Odpowiedz Link Zgłoś
sol.77 Re: do sol.77 16.09.12, 13:45 i nie wmawiaj , że nikogo to nie interesi że wiele tys. osób jest skazana na wdychanie oparów Mo-brukowych . Popytaj wałbrzyszan to sie przekonasz KATOLIKU :) Odpowiedz Link Zgłoś
forummm Re: do sol.77 16.09.12, 16:54 Się wkur..wie to zrobię tak że całe Wałbrzyskie forum zamkną i nie będziesz trollować i ludzi wkurw.iać tymi swoimi popier..dolonymi wypocinami jeden krok już mam z głowy jeszcze jeden, wtedy zobaczymy gdzie będziesz pisała te swoje durne poglądy a forum gazata.pl wcale nie musi udostępniać forum dla Wałbrzycha, jak się nie potrafi normalnie pisać to nie będziesz w ogóle trollu pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
4atu Re: do sol.77 16.09.12, 21:52 > Się wkur..wie to zrobię tak że całe Wałbrzyskie forum zamkną... To się wkur.. i zamknij forum, Wałbrzych i sam się zamknij Odpowiedz Link Zgłoś
trolo2 Re: do sol.77 21.09.12, 16:53 admin to : 0bastek0 forummm pozor_vlack trolo2 wch2010 ? Kogo obstawiacie ? Odpowiedz Link Zgłoś
ukas77 Re: hehe na dole widac ile forumowiczów na forum 23.09.12, 10:14 ...a co widać na górze? Odpowiedz Link Zgłoś