miastowy11
07.12.12, 12:12
* Tu jest wszystko zaznaczone nawet macie tu zaznaczone gdzie te budynki mają być wybudowane.
* Jak widzicie na Podzamczu jest wiele terenów pustych w środku dzielnicy i trzeba to zagospodarować.
* W koło tych budynków jest wiele zieleni i krzaków na tym placu nic nie ma a cyrk i lunapark rozbija się niżej na placu za stacją benzynową.
* Wyżej za kościołem macie bar Fantazja i teren z alejkami oraz drzewami jest to duży zielony teren
* Między ulicą Palisadową a Poselską jest sporo zieleni w koło jest tyle zieleni że te krzaki dają efekt dżungli
* Mieszkania mają być KOMUNALNE a nie socjalne { socjalne też nie oznacza że mają tam mieszkać ludzie patologiczni }
* Nikt też o zdrowych zmysłach nie da na nowe mieszkanie jakiś pijaków czy nie wiadomo kogo
* Na tych mieszkaniach będą mieszkały osoby np. chore na Astme które zajmują stare budownictwo w których jest wilgoć. Również młodzi ludzie którzy mają dzieci a zajmują małe mieszkanka lub wynajmują. W tych mieszkaniach będą mieszkały osoby starsze które mają złe warunki mieszkaniowe np. brak łazienki czy ogrzewania bo takie mieszkania się zdarzają i tacy ludzie też. Mieszkania NIE będą SOCJALNE tylko KOMUNALNE.
wikimapia.org/#lat=50.8215199&lon=16.2754111&z=17&l=28&m=b