IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.04, 18:49
Czy ktoś wie kiedy otwierają ten supermarket. A kiedy rusza budowa Castoramy
Obserwuj wątek
    • Gość: Forumowicz Re: Auchan IP: *.wlb.vectranet.pl / 195.116.150.* 15.07.04, 19:59
      Arek 354 będzie wiedział.
      • Gość: tc Re: Auchan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.04, 21:24
        Podobno 21 07 04 otwierają Oszołoma
    • Gość: kaja Re: Auchan IP: *.wlb.vectranet.pl / 195.116.150.* 17.07.04, 16:51
      auchana otwieraja napewno 21 a castorame slyszalam ze pod koniec roku.
      • Gość: Re Re: Świeto Auchana IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 17.07.04, 18:37
        Ja myśle że 22 lipca otwierają bo to ładnie i ma swoj wyraz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka