Gość: dodgers IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.04, 18:49 Czy ktoś wie kiedy otwierają ten supermarket. A kiedy rusza budowa Castoramy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Forumowicz Re: Auchan IP: *.wlb.vectranet.pl / 195.116.150.* 15.07.04, 19:59 Arek 354 będzie wiedział. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tc Re: Auchan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.04, 21:24 Podobno 21 07 04 otwierają Oszołoma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: Auchan IP: *.wlb.vectranet.pl / 195.116.150.* 17.07.04, 16:51 auchana otwieraja napewno 21 a castorame slyszalam ze pod koniec roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Re Re: Świeto Auchana IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 17.07.04, 18:37 Ja myśle że 22 lipca otwierają bo to ładnie i ma swoj wyraz. Odpowiedz Link Zgłoś