Gość: Kruk
IP: *.she.hm.pl
30.08.01, 20:52
Za PRL-u mówiono że udział w głosowaniu to obywatelski obowiązek.
Później zapomiano o tym i mamy bardzo słabą frekfencję. A może to jest taktyka
wyborcza? Szkoda kolejnych wyborów. Świdnica rzuca się na rekordową 75%
frekwencję wyborczą. Czy im sie uda taka promocja miasta na tle wolnej Polski i
demokratycznej Europy?