Gość: dzidek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 13:13 Gratulacje dla Wałbrzyskich Wodociągów z okazji 100 lat istnienia i działalności!!!!!! I pytanie - wiem że Jesteście Nam drodzy,ALE DLACZEGO AŻ TAK!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arek354 Re: GRATULACJE 20.04.05, 14:41 Gość portalu: dzidek napisał(a): > Gratulacje dla Wałbrzyskich Wodociągów z okazji 100 lat istnienia i > działalności!!!!!! I pytanie - wiem że Jesteście Nam drodzy,ALE DLACZEGO AŻ > TAK!!!! Czy uważasz, że kierując się naukami Jana Pawła II-go powinni obniżyć ceny za wodę? ;| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damadama z benzyna Re: GRATULACJE IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.04.05, 15:35 dla wodociagow jak wodociagow, ale dla calej kanalizacji miejskiej i tej sytuacji, sto lat... Odpowiedz Link Zgłoś
arek354 Re: GRATULACJE 20.04.05, 15:39 Gość portalu: damadama z benzyna napisał(a): > dla calej kanalizacji miejskiej i tej > sytuacji, sto lat... Akurat tyle mają rury odprowadzające nasze ścieki :) Bez remontu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidek Re: GRATULACJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 07:42 Pamiętajmy,że "nie od razu Kraków zbudowano".Kanalizacja i sieć wodociągowa nie miała od razu dzisiejszego kształtu.Dlatego nie można mówić, że CAŁA SIEĆ MA STO LAT.Chociaż,fakt faktem,ta stara sieć jest "o niebo" lepsza niż współczesna!!! Jakość i wykonanie.O zarządzaniu już nie wspomnę,PONIŻEJ KRYTYKI!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sat Re: GRATULACJE IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.04.05, 11:26 ALE DLACZEGO AŻ > TAK!!!! Monopol ..wiec co sie dziwic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damadama z benzyna Re: GRATULACJE IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 23.04.05, 10:15 sytuacja tam go...na ale moze wystarczy przepchac ? Odpowiedz Link Zgłoś