Dodaj do ulubionych

GRATULACJE

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.05, 13:13
Gratulacje dla Wałbrzyskich Wodociągów z okazji 100 lat istnienia i
działalności!!!!!! I pytanie - wiem że Jesteście Nam drodzy,ALE DLACZEGO AŻ
TAK!!!!
Obserwuj wątek
    • arek354 Re: GRATULACJE 20.04.05, 14:41
      Gość portalu: dzidek napisał(a):

      > Gratulacje dla Wałbrzyskich Wodociągów z okazji 100 lat istnienia i
      > działalności!!!!!! I pytanie - wiem że Jesteście Nam drodzy,ALE DLACZEGO AŻ
      > TAK!!!!

      Czy uważasz, że kierując się naukami Jana Pawła II-go powinni obniżyć ceny za
      wodę? ;|
      • Gość: damadama z benzyna Re: GRATULACJE IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 20.04.05, 15:35
        dla wodociagow jak wodociagow, ale dla calej kanalizacji miejskiej i tej
        sytuacji, sto lat...
        • arek354 Re: GRATULACJE 20.04.05, 15:39
          Gość portalu: damadama z benzyna napisał(a):

          > dla calej kanalizacji miejskiej i tej
          > sytuacji, sto lat...

          Akurat tyle mają rury odprowadzające nasze ścieki :) Bez remontu!
          • Gość: dzidek Re: GRATULACJE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 07:42
            Pamiętajmy,że "nie od razu Kraków zbudowano".Kanalizacja i sieć wodociągowa nie
            miała od razu dzisiejszego kształtu.Dlatego nie można mówić, że CAŁA SIEĆ MA
            STO LAT.Chociaż,fakt faktem,ta stara sieć jest "o niebo" lepsza niż
            współczesna!!! Jakość i wykonanie.O zarządzaniu już nie wspomnę,PONIŻEJ
            KRYTYKI!!!!
    • Gość: sat Re: GRATULACJE IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.04.05, 11:26
      ALE DLACZEGO AŻ
      > TAK!!!!
      Monopol ..wiec co sie dziwic
      • Gość: damadama z benzyna Re: GRATULACJE IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 23.04.05, 10:15
        sytuacja tam go...na ale moze wystarczy przepchac ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka