Dodaj do ulubionych

Prośba do internautów

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.12.06, 07:34
Mam prośbę ,jeśli ktoś by widział Czerwoną Fiestę z uszkodzonym prawym tylnym
światłem to proszę o wiadomość.Z góry dzięki.Facio mnie puknął na parkingu
pod domem idał nogę.Zyczę Wszystkim Internautom Zdrwych i pogodych Świąt
Bożego Narodzenia.Edi
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka