Gość: Rebel Yell
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
22.08.07, 09:26
www.regional.pl/walbrzych/news.php?katid=1&aid=7674
Moze mi ktos wyjasnic jaki jest sens budowy windy, tylko bez
zlotoustych frazesow. Przeciez poszczegolne wydzialy UM mieszcza sie
na Matejki 1, 2, 3, Limanowskiego i Sienkiewicza ? Niepelnosprawny
ma sie dostac do kiosku multimedialnego czy moze bezposrednio wladz
miasta ? Chyba ze wyznaczony pracownik wstawi swoje cztery litery do
windy, zjedzie na dol i popedzi do konkretnego wydzialu. No ale nic
to i tak bedzie feta.