Dodaj do ulubionych

Winda w UM

IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 22.08.07, 09:26
www.regional.pl/walbrzych/news.php?katid=1&aid=7674
Moze mi ktos wyjasnic jaki jest sens budowy windy, tylko bez
zlotoustych frazesow. Przeciez poszczegolne wydzialy UM mieszcza sie
na Matejki 1, 2, 3, Limanowskiego i Sienkiewicza ? Niepelnosprawny
ma sie dostac do kiosku multimedialnego czy moze bezposrednio wladz
miasta ? Chyba ze wyznaczony pracownik wstawi swoje cztery litery do
windy, zjedzie na dol i popedzi do konkretnego wydzialu. No ale nic
to i tak bedzie feta.
Obserwuj wątek
    • Gość: antykoncepcyjny Re: Winda w UM IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 22.08.07, 21:50
      Temat zastępczy uchwalony przez radnych poprzedniej kadencji na złość
      prezydentowi Kruczkowskiemu.
      • Gość: obiektywny Re: Winda w UM IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.08.07, 21:56
        rozumiem ze jestes przeciw udostepnienieu tego typu obiektów dla
        niepełnosprawnych ? a może daj szansę i poczekaj na koniec kadencji -
        moze i w innych budankach do tego czasu windy zostana
        zainstalowane?
        • Gość: bezczelny Re: Winda w UM IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.08.07, 22:41
          Gość portalu: obiektywny napisał(a):

          > rozumiem ze jestes przeciw udostepnienieu tego typu obiektów dla
          > niepełnosprawnych ?

          Oczywiście, przecież Rebel ma nogi.
    • Gość: zorientowany Re: Winda w UM IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 23.08.07, 08:39
      W Ratuszu jest kancelaria i przyjmowanie skarg ludności.
      Sesje i Komisje Rady Miasta (ogólnodostępne).
      Biuro Obsługi Klienta jest na Sienkiewicza na parterze.
      Matejki? Wydziały merytoryczne?

      O ile się nie mylę podstawową zasadą Przejrzystego Urzędu jest to że petent nie
      ma dostępu do osoby, która załatwia jego sprawę.
      • Gość: xxx Re: Winda w UM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 16:41
        nie wspomnę juz o limanowskiego gdzie załatwia sie zasiłki
        pielęgnacyjne i rodzinne, niepełnosprawni i matki z wózkami mają
        niezły problem żeby sie dostac do urzędu
    • Gość: Janko Re: Winda w UM IP: 80.50.81.* 24.08.07, 12:33
      Uważasz Rebel, że niepełnosprawni nie powinni mieć dostępu do Ratusza?
      • Gość: wałbrzyszanin Re: Winda w UM IP: 81.168.209.* 24.08.07, 16:49
        Otwiera Rebel drzwi od windy a tam schody :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka