IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.10.08, 08:18
Gdzie w Wałbrzychu mozna założyć alarm samochodowy typu scorpion?
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: alarm IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.10.08, 08:29
      Nie wiem, ale strzelam. Telnij do sklepu naprzeciw starej zajezdni mpk na
      wroclawskiej. Ci kolesie to niezli magicy, to pewnie dadza rade.
    • Gość: kot Re: alarm IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.10.08, 08:37
      a po co ci alarm? po włączeniu i tak nikt na niego nie reaguje ...
      • Gość: skorpion Re: alarm IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.10.08, 10:46
        Auta parkuje pod oknem, bo nie mam garażu, więc alarm jak
        najbardziej wskazany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka