Gość: marin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 21:09 cześć wszystkim nie wiecie czy gdzieś w Wałbrzychu albo w Świdnicy czy Świebodzicach są jakiekolwiek przyjęcia do szkół do sekretariatów? jeżeli ktoś coś wie na ten temat to proszę o informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: szkoły IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.01.09, 22:00 co Ty masz na myśli sekretariatów? Jeżeli to co ja to podaj namiar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marin Re: szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 13:51 chodzi o to czy gdzieś a szkołach nie potrzebują osób do pracy w sekretariacie Odpowiedz Link Zgłoś