IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 21:09
cześć wszystkim
nie wiecie czy gdzieś w Wałbrzychu albo w Świdnicy czy Świebodzicach są
jakiekolwiek przyjęcia do szkół do sekretariatów? jeżeli ktoś coś wie na ten
temat to proszę o informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: szkoły IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.01.09, 22:00
      co Ty masz na myśli sekretariatów? Jeżeli to co ja to podaj namiar
      • Gość: marin Re: szkoły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 13:51
        chodzi o to czy gdzieś a szkołach nie potrzebują osób do pracy w sekretariacie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka