Dodaj do ulubionych

Bunkry w naszych rejonach

15.11.04, 12:36
Na forum o Otwocku polecił Abstrakt2003, bardzo ciekawa stronka:

"Fajna strona - polecam
hun97.republika.pl/index.html
Obserwuj wątek
    • asfald Re: Bunkry w naszych rejonach 17.11.04, 21:59
      Znamy wszystkie bunkry na linii Stara Milosna-Zakret-Wiazowna-Emow-niektore sa fantastyczne!
      Czy znacie bunkry w innych miejscach?
      Piszcie.. Chcemy zrobic strone www. z dzialem bunkry

Ps. Jeden z bardziej znanych bunkrow i jego okolice- przy wylocie Czerwonej Drogi z Aleksandrowa do
      Wiazowny, na tylach Lotniska w Goraszce od roku zamienil sie w najwieksze wysypisko smieci w
      Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Dzieje sie tak dlatego, poniewaz Gmina Wiazowna nie ma strazy
      miejskiej i nie ma kto pilnowac porzadku. Wydzial Ochr. Srodowiska w Urzedzie Gminy w wiazownie nie
      sprzatnal tego terenu do dnia dzisiejszego... Czyzby brakowalofunduszy na kontener i kilku
      pracownikow do sprzatania raz w miesiacu? A moze to kwestia checi i nastawienia? Moze to zwykly
      TUMIWISIZM?
      Moze im pomozemy sprzatnac ten ciekawy bunkier?
    • faleniczka Re: Bunkry w naszych rejonach 17.05.05, 22:47
      Piszecie i piszecie o tych bunkrach, a ja dalej nie wiem gdzie one są. Może
      jeszcze kiepsko znam Falenicę i okolice, ale zupełnie nie wiem jak tam trafić.
      Moze ktoś poda jakiś plan... chętnie pojechałabym na rowerze.
      To w ogóle daleko?
      • asfald Re: Bunkry w naszych rejonach 18.05.05, 23:06
        Z Falenicy jedziesz do Aleksandrowa (1,5 km), a z Aleksandrowa ul. Zlotej
        Jesieni do Podkowy. Dalej caly czas przedluzeniem Podkowy przez las (tzw.
        Czerwona Droga) w strone Wiazowny
        (7 km). Przed lotniskiem po prawej, ruiny bunkra z 1 wojny swiatowej.
        Polecam przewodniki Lechoslawa Hertza po Mazowszu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka