Dodaj do ulubionych

Jacek Kaczmarski w RMF

IP: *.coltexdakar.pl 14.04.04, 12:03
W czym wyższość RMF-u nad Radiem Zet? m.in. w tym, że RMF zagrało "Mury"
Jacka Kaczmarskiego w całości, po wiadomościach, w których podali informację
o Jego śmierci. a "Zetka"? skądże! RMF zawsze miał wyczucie chwili - grali
Ciechowskiego, Niemena i teraz Kaczmarskiego, mimo iż nie było ich na
playliście. ale i tak chwała ludziom na Kopcu, że robiąc komercyjne radio nie
zapominają o Wielkich.
Obserwuj wątek
    • Gość: Agata Re: Jacek Kaczmarski w RMF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.04, 16:08
      Zetka ? Teraz to zrobiło się prowincjonalne radyjko preferujące UMPA UMPA a
      nizuttki prezesik tylko się szczyci że skoczyła słuchalność... biedny
      Woyciechowski nie chciałbym wiedzieć co się dzieje w grobie...
    • Gość: sluchacz Re: Jacek Kaczmarski w RMF IP: *.crowley.pl 15.04.04, 04:35
      No i zrobili MU krzywdę największą!!! Bo KACZMAR to nie tylko MURY. ON nigdy
      nie chciał, żeby Go z nimi kojarzono! Jakby puścili EPITAFIUM DLA WYSOCKIEGO,
      albo KRZYK, to wtedy SZAPO BA....
      • Gość: słuchacz Re: Jacek Kaczmarski w RMF IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.04, 11:28
        ok. ale pamiętaj, że rmf to jednak radio komercyjne. im nikt nie da kasy za to,
        że zagrają Kaczmarskiego czy Niemena czy coś równie dobrego. i tak chwała im za
        RMF Classic, bo kokosów to chyba szybko tego nie będą mieli.
      • Gość: Lesiek Re: Jacek Kaczmarski w RMF IP: 80.51.231.* 15.04.04, 15:23
        No i zrobili MU krzywdę największą!!! Bo KACZMAR to nie tylko MURY. ON nigdy
        > nie chciał, żeby Go z nimi kojarzono!

        Trzeba było tego utworu nie śpiewać, to by go z Kaczmarskim nie kojarzono.

        A w ogóle to przypominasz mi tego gościa, który poszedł do cyrku, zobaczył jak
        pies gra na skrzypcach i prychnął z pogardą: "Phi! Paganini to on nie jest".
      • Gość: nan Do słuchacza IP: *.acn.waw.pl 15.04.04, 16:48
        W przypadku posługiwania się zwrotami obcojęzycznymi, należy zachować pisownię
        oryginalną, w tym przypadku CHAPEAU BAS! Jeśli francuski jest dla ciebie
        językiem zdecydowanie obcym, bezpieczniej byłoby napisać "kapelusz z głowy"...
        • jerzygod Re: Do słuchacza 15.04.04, 19:00
          oj pouczaczko/pouczaczu... tacy jak ty maja najgorzej, bledy sa dla was
          najbardziej kompromitujace.
          nie mowi sie "kapelusz z glowy", tylko "kapelusze z glow".
          czyli "chapeaux bas".
          jurek
          • Gość: nan Re: Do słuchacza IP: *.acn.waw.pl 15.04.04, 19:37
            A może pan przemądrzały zajrzałby do słownika zanim coś palnie na forum?
            • jerzygod Re: Do słuchacza 15.04.04, 19:55
              Gość portalu: nan napisał(a):

              > A może pan przemądrzały zajrzałby do słownika zanim coś palnie na forum?

              no, no... dyskusja sie rozwija...
              co konkretnie ci sie nie podoba w tym co napisalem?
              jurek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka