Gość: słuchacz
IP: *.coltexdakar.pl
14.04.04, 12:03
W czym wyższość RMF-u nad Radiem Zet? m.in. w tym, że RMF zagrało "Mury"
Jacka Kaczmarskiego w całości, po wiadomościach, w których podali informację
o Jego śmierci. a "Zetka"? skądże! RMF zawsze miał wyczucie chwili - grali
Ciechowskiego, Niemena i teraz Kaczmarskiego, mimo iż nie było ich na
playliście. ale i tak chwała ludziom na Kopcu, że robiąc komercyjne radio nie
zapominają o Wielkich.