Dodaj do ulubionych

Czy Stelka nie za duzo pracuje?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.04, 13:36
Wczoraj tzn sobota - audycja za "Trojkowo filmowo', pozniej nocka od 2 do 6 i
dzis w niedziele od 10 do 13... Czyzby nie bylo komu pracowac w Trojce... a
gdzie regulamin pracy?
Obserwuj wątek
    • Gość: :-) Regulamin Pracy IP: 80.51.249.* 04.07.04, 15:42
      § 1.
      UBIÓR

      Radzimy ubierać się zgodnie z wynagrodzeniem, jeżeli pracownik jest widziany
      w butach za 1.500 zł i teczką za 5.000 zł pracodawca zakłada, że pracownikowi
      bardzo dobrze się powodzi i nie potrzebuje podwyżki.

      § 2.
      DNI CHOROBOWE

      Pracodawca nie będzie dłużej tolerował zwolnienia lekarskiego jako dowodu
      choroby pracownika. Jeżeli pracownik jest w stanie iść do lekarza, jest też w
      stanie iść do pracy.

      § 3.
      OPERACJE CHIRURGICZNE

      Operacje są zakazane. Jak długo pracownik pozostaje zatrudniony, pracodawca
      potrzebuje wszystkich jego organów. Pracownik nie powinien nic usuwać.
      Pracodawca zatrudnił pracownika nietkniętego. Usunięcie jakiegokolwiek organu
      będzie stanowiło naruszenie warunków umowy o pracę.

      § 4.
      DNI WOLNE

      Każdy pracownik otrzyma od Pracodawcy 104 dni wolne od pracy rocznie. Dni te
      są nazywane sobota i niedziela.

      § 5.
      URLOP

      Wszyscy pracownicy będą wykorzystywali swój urlop w tym samym czasie. Urlop
      jest udzielany na dni: 1 stycznia, 25 grudnia i 26 grudnia.

      § 6.
      ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

      To nie jest przyczyna do opuszczenia stanowiska pracy. Pracownik nie może już
      nic zrobić dla zmarłego przyjaciela, osoby z rodziny lub współpracownika.
      Pracownik jest zobowiązany do dołożenia wszelkich starań, aby wszelkie sprawy
      związane ze śmiercią osoby bliskiej były załatwiane przez osoby
      niezatrudnione przez Pracodawcę. W rzadkich przypadkach, gdy pracownik jest
      zmuszony do uczestniczenia w takich sprawach, pogrzeb powinien się odbyć
      bardzo późnym popołudniem.

      §7.
      ŚMIERĆ PRACOWNIKA

      Pracodawca akceptuje ten fakt jako przyczynę opuszczenia stanowiska pracy.
      Jednakże wymagane jest przedłożenie stosownego oświadczenia, co najmniej na 2
      tygodnie przed śmiercią pracownika i przeszkolenie przez pracownika osoby,
      która zastąpi pracownika.

      § 8.
      KORZYSTANIE Z UBIKACJI

      Stanowczo zbyt dużo czasu pracownicy poświęcają na korzystanie z ubikacji. Od
      chwili wejścia niniejszego Regulaminu w życie, pracownicy będą korzystali z
      ubikacji w porządku alfabetycznym. Na przykład, wszyscy pracownicy, których
      nazwisko zaczyna się na literę A będą korzystali z ubikacji od 8 do 8:20,
      pracownicy, których nazwisko zaczyna się na literę B od 8:20 do 8:40 itd.
      Jeżeli pracownik nie jest w stanie skorzystać z ubikacji w wyznaczonym
      czasie, musi poczekać na swoją kolej do następnego dnia. W wyjątkowych
      wypadkach pracownicy mogą wymieniać się swoim wyznaczonym czasem z innymi
      pracownikami. W takim jednak wypadku, stosowne oświadczenie musi zostać
      podpisane przez Zwierzchników obu pracowników.

      § 9.
      PRZERWA OBIADOWA

      Chudzi pracownicy mogą wykorzystać na przerwę obiadową pół godziny w celu
      najedzenia się w stopniu wystarczającym, aby wyglądać zdrowo.

      Pracownicy o normalnych rozmiarach mają 15 minut na przerwę obiadową w celu
      zjedzenia zbalansowanego posiłku utrzymującego ich normalne rozmiary.

      Grubi pracownicy mają 3,5 minuty na przerwę, które są wystarczające na
      wypicie Slim Fast i wzięcie pigułki odchudzającej. Pracodawca z przyjemnością
      zezwoli pracownikowi na pracę podczas przerwy obiadowej i wyjście z pracy
      wcześniej o tyle czasu, ile pracownikowi należy się na przerwę obiadową, pod
      warunkiem, że pracownik wykonał już absolutnie wszystkie swoje zadania na
      dany dzień.



      Dziękujemy za lojalność wobec naszej firmy. Jesteśmy tu po to, aby dostarczyć
      pozytywnego doświadczenia w pracy. Życzymy miłej pracy.


      Pozdrawiamy,
      Zarząd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka