Gość: Zetka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.02.06, 11:44
Czy wiecie, dlaczego od kilku dni nie ma na antenie w porannej Zetce Marka
Starybrata? Kurczę, zawsze dla niego słuchałam rano Zetki - facet ma super
komentarze. A tu od kilku dni cisza. I tylko głos Marzeny Chełminiak... Lubię
ją, ale Starybrat jest o niebo lepszy od niej, rano...
Wiecie coś?