Dodaj do ulubionych

Zagra Vernon Reid

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 13:37
Vernon to najlepszy gitarzysta po Hengrixie.Dlaczeho nie przyjedzie do
Trójmiasta?
Obserwuj wątek
    • kuzbein Re: Zagra Vernon Reid 21.02.06, 12:05
      Wielka szkoda, że nie przyjedzie do Trójmiasta. Żeby chociaż w piatek grali,
      akurat w weekend będę w Wawie. Pozostaje nagranie z TV.
    • tsheshek swietny koncert w Stodole 21.02.06, 20:08
      Living Colour jakis czas temu dal swietny koncert w Stodole, publicznosc tak
      jak ja kolo 30-stki i ciut starsi, tu ciekawostka,wypatrzylem sporo naszych
      muzykow, min. pol skladu Heya
    • Gość: hnacek Re: Zagra Vernon Reid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 20:40
      Trudno powiedzieć dlaczego nie przyjedzie do Trójmiasta, trudno powiedzieć
      dlaczego zagrał w Piekarach Śląskich. Dość powiedzieć że koncert był...
      metafizyczny. Publiczość niejednorodna, luz, opanowanie zagadnienia przez panów
      z Masque porażające. Ludzie słuchali z otwartymi buziami. Było lirycznie,
      awangardowo, bluesowo. Piękność. Cieszę się, że pofatygowałem się te pareset
      kilometrów. To moje drugie spotanie na żywo z panem Vernonem i drugie nad
      zwyczaj udane. Towarzyszący mu muzycy (ze wskazaniem na klawiszowca) to elita.
      Łał. Kto nie był niech żałuje, kto może niech jedzie do trzciny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka