Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 13:37 Vernon to najlepszy gitarzysta po Hengrixie.Dlaczeho nie przyjedzie do Trójmiasta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kuzbein Re: Zagra Vernon Reid 21.02.06, 12:05 Wielka szkoda, że nie przyjedzie do Trójmiasta. Żeby chociaż w piatek grali, akurat w weekend będę w Wawie. Pozostaje nagranie z TV. Odpowiedz Link Zgłoś
tsheshek swietny koncert w Stodole 21.02.06, 20:08 Living Colour jakis czas temu dal swietny koncert w Stodole, publicznosc tak jak ja kolo 30-stki i ciut starsi, tu ciekawostka,wypatrzylem sporo naszych muzykow, min. pol skladu Heya Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hnacek Re: Zagra Vernon Reid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 20:40 Trudno powiedzieć dlaczego nie przyjedzie do Trójmiasta, trudno powiedzieć dlaczego zagrał w Piekarach Śląskich. Dość powiedzieć że koncert był... metafizyczny. Publiczość niejednorodna, luz, opanowanie zagadnienia przez panów z Masque porażające. Ludzie słuchali z otwartymi buziami. Było lirycznie, awangardowo, bluesowo. Piękność. Cieszę się, że pofatygowałem się te pareset kilometrów. To moje drugie spotanie na żywo z panem Vernonem i drugie nad zwyczaj udane. Towarzyszący mu muzycy (ze wskazaniem na klawiszowca) to elita. Łał. Kto nie był niech żałuje, kto może niech jedzie do trzciny. Odpowiedz Link Zgłoś