Gość: arabica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.07, 19:09 Film jest świetny, ale dlaczego bilety w Katowicach były po 10 zł, a w Warszawie po 1 zł?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj