02.02.08, 21:18
Milczące od grudnia z powodu awarii sprzętu nadawczego Radio VIS wznawia swoją
działalność!!! Mamy nadzieje, że usłyszymy się 8 lutego w piątek o 18.00.
Korzystając z okazji dokonaliśmy kilku zmian w ramówce oraz wprowadziliśmy
nowe do niej pozycje. Wierzymy, że te zmiany wyjdą nam na dobre.
ZAPRASZAMY
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka