Dodaj do ulubionych

Gdzie! Jest! Wrak!

15.09.22, 00:01
https://pbs.twimg.com/media/FcndoEmWAAMJ9Jg?format=jpg&name=small

Może i nie było w tym nic dziwnego, ale:

"W najbliższym czasie planowane jest złożenie skargi w sprawie rosyjskiego śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze – poinformował w środę szef MSZ Witold Waszczykowski. To kwestia dni lub tygodni – dodał."

Źródło DGP 01-02-2017 rok. Pięć lat temu (i jeszcze pół)

I jeszcze:

"Antoni Macierewicz potwierdza, że zna wypowiedź Donalda Trumpa, w której miał on obiecać pomoc Polsce w śledztwie smoleńskim, a także w dziedzinie bezpieczeństwa. - Znam tę wypowiedź pana prezydenta elekta. Ona była bardzo zdecydowana, bardzo jednoznaczna. Myślę, że niedługo będziemy mogli ją usłyszeć i wtedy będę ją szerzej komentował - powiedział Antoni Macierewicz."

Źródło DGP 15-11-2016 rok.

A teraz:

"Rosja jest dzisiaj państwem terrorystycznym łamiącym prawo międzynarodowe; kontakty dyplomatyczne Polski z Rosją są w praktyce zamrożone, w związku z tym nie ma przestrzeni do tego, by podejmować temat katastrofy smoleńskiej - mówił w środę w Sejmie wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk".

Źródło: wPolityce-dzisiaj.

Wnioski?
Obserwuj wątek
  • dorota_333 Re: Gdzie! Jest! Wrak! 15.09.22, 09:31
   Wniosek jest taki, ze mają już na miejscu tyle relikwii kultu smoleńskiego, że nowe im niepotrzebne. Szczególnie, że kultu już jakby nie rozwijają. Gruntują, ale po cichu.

   Ale zauważyłeś coś nawet ciekawszego: wszystkie aktualne okrzyki do skandowania taktuje się na trzy.

   Je! Bać! PiS!

   Bę! Dziesz! Siedział!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka