Dodaj do ulubionych

Trochę z Noama Chomsky'ego

01.01.09, 16:46
1.
Noam Chomsky o teorii wolnego rynku, rzeczywistym wolnym rynku i
bailoutach. Wypowiedź z 1996 roku!!!
www.youtube.com/watch?v=iVDPxVy7h38&feature=channel
2.
Dwie koncepcje demokracji:
www.youtube.com/watch?v=f9OP2YXKIFs
To jest niezłe smile Szczególnie w kontekście tego Aarona Russo i jego
spostrzeżenia, że Ameryka była republiką konstytucyjną, a ojcowie
założyciele wystrzegali się słowa demokracja jak ognia... Dwie
dalsze części też są niezłe.

3.
Fragment o teoriach spiskowych i JFK.
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=17007&w=88681706&a=89174709
Obserwuj wątek
    • sendivigius Re: Trochę z Noama Chomsky'ego 01.01.09, 21:50
      Przeciez ja to mowie juz od dawna (na tym forum) ze liberalna
      demokracja i marksizm leninizm sa wlasciwie tym samym. Dlatego kazdy
      prawdziwy liberalny demokrata jest marskista a to forum jest forum
      zwolennikow komunizmu i marskizmu. Jest wsrod wielu ludzi umyslowa
      blokada aby poddac sprawy analizie i zobaczyc jak sie naprawde maja.
      Marksizm to dla nich wylacznie Gulag. Dlatego jak widzicie caly
      swiat jest wlasciwie jednym systemem liberalnego komunizmu. Niestety
      tu i owdzie sa pozostalosci starego feudalizmu w postaci takich
      skamielin jak PO, ale juz w nowych wyborach zwyciezy partia UPR!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka