determinator2
16.09.12, 13:58
Jakie są wasze opinie na temat tego dostawcy internetu??? Osobiście mam internet w tej firmie i nie jestem zadowolony. Do momentu założenia wszystko było super teraz jak słabo chodzi i sprzęt szwankuje brak zainteresowania klientem. Czy tylko ja mam takie doświadczenia??? Dobrze wam chodzi internet i nie macie kłopotu z kontaktem do usługodawcy????
Ile zapłaciliście za instalację
Jakie macie abonamenty przy jakich umowach??
dzięki za odp pozdrawiam