Dodaj do ulubionych

Kto chce gadać.....

12.01.05, 02:58
niech do mnie dołączy, tak poprostu ,pogadać o d...marynie, o nowej,
dziweczynie, chłopaku, o nudnej małopłatnej pracy, i o świetnym angażu o
żonie co nas nie rozumie, i o mężu który tylko ogląda mecz, o ukrytych
marzenich i fantazjach . Zapraszam . Kto pierwszy odważny ??????????
Obserwuj wątek
    • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 12.01.05, 08:43
      Pisać o 02.58???
      Rzeczywiście potrzebujesz rozmowy ;)
      Zacznę o d... Komu dziś udało się kupić Wyborczą??? Po 6 podejściach dochodzę do
      wniosku, że kioskarze spiskują przeciwko mnie.
      • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 12.01.05, 10:13

O 2 w nocy otwock to miasto wymarłe, wszyscy śpią. No a może propozycja
        pogadania nie była ograniczona czasowo? To ja bardzo chętnie, bo rozmawiać to
        ja lubię baardzo :)
        • amigo9 Re: Kto chce gadać..... 12.01.05, 12:57
          to ja się dołączę, mąż ogląda mecze poza domem:)
        • wott Re: Kto chce gadać..... 12.01.05, 19:51
          Cóż takiego jest w Otwocku, że w nocy wszyscy śpią. A gdzie nocne Polaków
          rozmowy, czy w Otwocku nikt nie pracuje na nocną zmianę. Ja właśnie zaczęłam.
          Czekam na propozycje.
          • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 12.01.05, 21:17
            W Otwocku na nocną zmianę pracuje tylko paliwowe zgłębie nadświdrzańskie,
            szpital i straz pożarna. Reszta śpi :)
            Kiedyś pracowałem na nocne zmiany i bardzi tego nie lubiłem.. rozregulowywało
            na kilka dni do przodu.. jak Ty to wytrzymujesz?
            • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 13.01.05, 14:26
              Na nocną zmianę nie pracuję, czasami rozmawiam w nocy:)
            • wott Re: Kto chce gadać..... 14.01.05, 01:08
              Oj kochany :) to nie takie trudne, zwłaszcza jak się ma świetne towarzystwo i
              komputer pod bokiem, można się wiele nauczyć , dowiedzieć wiele doświadczyć ,
              opiwiedz mi na przykład o Otwocku- nigdy tam nie była, chociaż wiem gdzie to
              jest, z czego jesteś dumn?
              • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 14.01.05, 09:58
                No właśnie ostatnio przestaje być dumny a zaczynam się wstydzić.... ;)
                • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 14.01.05, 17:52
                  Przekierowanie nastawienia?
                  Szklanka do połowy pusta?
                  • wott Re: Kto chce gadać..... 14.01.05, 23:04
                    Nie wierzę , że nie ma nic co by cieszyło. Może masz złe nastawienie, może nie
                    widzisz żadnych dobrych rzeczy bo myślisz tylko o złych. Michaelandro.
                    Rozejrzyj się uważnie po okolicy, chciałbyś się wyprowadzić, chciałbyś mieszkać
                    gdzie indziej - gdzie na przykład , która okolica podoba Ci się najbardziej i
                    dlaczego.?
                    • amigo9 Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 14:09
                      Michael ostatnio smęci....Prawda? Ja tu mieszkam od pół roku i nadal mi się
                      podoba... Wiocha czasem ale sosenki...ludzie...spokój. Wa-wa się nie umywa. I
                      tym optymistycznym akcentem... pozdrawiam
                    • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 14:29
                      Gdzie chciałbym mieszkać? Na południu Francji :) tylko i wyłącznie.
                      a
                      • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 16:52
                        Tautologia w celu podkreśnenia wagi wypowiedzi?
                        • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 17:51
                          hihi, Amel.. Ty Twoje polonistyczne zacięcie :)
                          • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 20:04
                            Ameli.o to polonistyczne zacięcie na skutek studiów, czy hobbystycznie???
                            • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 21:17
                              Hobbystyczne wsparte studiami:)
                              • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 15.01.05, 21:48
                                O to takie jak moje :)
                                Gdzie studiowałaś?
                                • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 00:08
                                  A Ty Anik nie miałaś być na mieście?
                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 19:11
                                    Byłaś, ale wróciłaś przed 22.00 jak na grzeczną dziewczynkę przystało :)
                                    • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 19:17
                                      Ja wróciłem w okolicach północy, jak na grzecznego chłopca przystało :)
                                      • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 19:23
                                        Grrrrr i jak tu nie być feministką ;)
                                        • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 20:50
                                          W jaki sposób mój późny powrót do domu wpłynął na rozwój feminizmu? Chciałem
                                          poznać jakąś otwocczankę ale znowu się nie udało. Wszystkie przychodzą z
                                          facetamie.. o grozo!
                                          • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 17.01.05, 10:44
                                            Przyczyniłeś się do ukazania niesprawiedliwości i dyskryminacji. Dla grzecznych
                                            dziewczynek jest czas do 22.00, a chłopców do 0.00 - siostry dadzą ci medal ;)

Ech Michael w Otwocku dziewczyny chyba jeszcze nie mają zwyczaju chadzać same
                                            do tzw. lokali - przeważnie jest facet albo koleżanka w charakterze "biletu
                                            wstępu"...
                                            • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 17.01.05, 11:10
                                              Jeśli koleżanka to ok, bo jest w czym wybierać... ale z kolegami? ten Otwock to
                                              straaaszna prowincja :)
                                              • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 17.01.05, 11:16
                                                To nie kwestia miejsca tylko ludzkiej mentalności :(
                                                I tak macie lepiej niż my w Celestynowie. Możecie pójść nie tylko na piwo, ale
                                                i na kawusię, a u nas jest oszałamiający wybór: pivo+frytki lub pivo+pizza...
                                                • wwwtipi Re: Kto chce gadać..... 21.01.05, 00:31
                                                  ... w Celestynowie?... Przepraszam, że się wtrącam, ale z której części
                                                  Celestynowa jesteś?
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 21.01.05, 09:26
                                                    Hmm.. nie wiem jakie części Celestynowa wyróżniasz... Ja znam podział wzdłuż
                                                    torów : na stronę z Urzędem Gminy i tę drugą z Nadleśnictwem. Ja mieszkam po tej
                                                    drugiej :)
                                                  • wwwtipi Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 00:44
                                                    Ja mieszkam po tej pierwszej... Czy nie uważasz, że przydałoby się forum
                                                    celestynowskie?
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 09:49
                                                    Tipi ja jestem anik z GCO (www.celestynow.prv.pl) - tam jest forum
                                                    celestynowskie, na którym szczerze mówiąc znudziło mi się pisanie do siebie ;)
                                                    Jeśli masz ochotę założyć "nasze" forum na Gazecie, to ja jestem za!!!
                                                    Konkurencja zawsze dobrze robi :)
                                                  • wwwtipi Re: Kto chce gadać..... 27.01.05, 00:27
                                                    W życiu nie przyszło mi do głowy, że takie forum może już istnieć. Szczerze
                                                    mówiąc, bardzo lubię to forum- otwockie i byłam mile zaskoczona obecnością tu
                                                    krajanki:-) Kojarzysz więcej osób z Celestynowa, które tu piszą?
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 27.01.05, 09:17
                                                    To forum znam krótko (w porównaniu z innymi) i myślałam, że jestem
                                                    celestynowskim rodzynkiem ;)
                                                    Ale to lepiej, że nie :) Nie wiem, czy są tu jeszcze inni krajanie? Proszę o
                                                    odgłos zza monitora!
                                      • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:07
                                        A ja jak na grzeczną dziewczyneczkę przystało o 22.30 leżałam już w łóżeczku i
                                        grzecznie spałam.
                                        • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:25
                                          hihi, moze wczesniej robilas cos co Cie strasznie zmęczyło :)
                                          • wott Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:29
                                            Wszyscy mają bardzo dobre humory:>:>:>
                                            I o to, chodzi.
                                            Nie podoba Ci się Otwock , ale chciałbyś poznać piękną otwoczankę. No właśnie
                                            mój drogi czy sądzisz , że na południu Francji znalazł byś dziewcze chociaż w
                                            połowie tak piękne jak polskie dziewczyny głównie z linii otwockiej .
                                          • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:31
                                            Oczywiście, że robiłam..........

.........sprzątałam cały dzień
                                            :))
                                            • wott Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:33
                                              W niedzielę :> Daj żyć powinnaś odpocząć, weisz jak brak relaksu wpływa na
                                              organizm.:::::>>>>>
                                              • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:34
                                                w sobote
                                                • wott Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:36
                                                  No przecież, co ze mnie za tłuczek, teraz jesteś przed monitorem a co dzisiaj
                                                  ciekawego robiłaś.
                                                  • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:39
                                                    A dużo ciekawego. Odwiedziałam Babcie...byłam na spacerku... spotkałam się z
                                                    fajnymi znajomymi i w ogóle jakoś szybko i miło zleciał mi ten dzień... A TY?
                                                    Ale niestety jutro rano trzeba wstać:(((
                                                  • wott Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:43
                                                    No właśnie zwłaszcza, że to poniedziałek. Mój dzień też był niezgorszy,
                                                    odwiedziłam starych dawno niewidzianych znajomych, tyle radości :> trzeba
                                                    jednak pielęgnować stare znajomości, to chyba tak jak ze starymi miłościami -
                                                    nie rdzewieją. Przed nami cały tydzień. Zyczę sobie i Wam wytrwałości do
                                                    piątku. :))
                                                  • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 22:46
                                                    No właśnie... oby do piątku!!!!!!!
                                                  • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 16.01.05, 23:09
                                                    oj stare miłości nie rdzewieją :)

a do piątku? hmm... u mnie tyle się ma dziać w tym tygodniu że aż się trochę
                                                    boję..
                                                  • wott Re: Kto chce gadać..... 17.01.05, 21:13
                                                    Dzisiaj już prawie minął poniedziałek , więc do piątku tylko 4 dni . Czyż to
                                                    nie jest piękne.
                                                  • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 17.01.05, 23:15
                                                    czas ucieka...wieczność czeka..
                                                  • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 19.01.05, 19:39
                                                    Hi hi hi, i już mamy środek tygodnia;) Chyba już można myśleć i przygotowywać
                                                    się do weekendu:)
                                                    A swoją drogą co to za radość z tego odliczania i wykreślania kolejnych dni w
                                                    kalendarzu.....z każdym dniem jesteśmy bliżej naszego końca...
                                                  • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 19.01.05, 20:26
                                                    Czy to jest wątek "memento mori"?
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 19.01.05, 21:38
                                                    Proponuję go przerobić na "carpe diem" :0)
                                                  • zoan1 Re: Kto chce gadać..... 19.01.05, 22:18
                                                    Pewnie! Lepiej skupmy się nad tym co jest teraz, cieszmy się i chwytajmy każdy
                                                    dzień;)
                                                  • ameli.a Re: Kto chce gadać..... 20.01.05, 22:13
                                                    Chwyciłeś?
                                                  • wott Re: Kto chce gadać..... 21.01.05, 21:46
                                                    Chwycił czy nie chwycił - w każdym razie dzisiaj znowu Piątek :> Czz to nie
                                                    piękne i znowu dwa wolne dni tylko , że pogoda nie będzie sprzyjała spacerom ,
                                                    a raczej polegiwaniu przed kominkiem z kubkiem kakao albo czegoś innego.
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 21.01.05, 22:12
                                                    Co tam pogoda :)
                                                    Jutro koncert, w niedzielę wystawa - szkoda weekendu na polegiwanie :)
                                                  • wott Re: Kto chce gadać..... 22.01.05, 02:14
                                                    Moze i racja , zwłaszca , że pogoda troche sie ustaliła. Życzę interesującego
                                                    weekendu. Pozdrawiam:>:>
                                                  • srefa11 Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 16:06
                                                    witajcie w kolejny poniedziałek. jak po wekeendzie? humory dopisują?
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 20:20
                                                    Piątek do wymazania z pamięci, weekend świetny, a poniedziałek... ja nie lubię
                                                    poniedziałków :(
                                                  • michaelandro Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 20:35
                                                    A ja lubię poniedziałki, tak jak wtorki , czwartki i pozostałe dni tygodnia :)

weekend mógł być, piątkowe browarki w em kwadrat :)
                                                  • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 24.01.05, 21:29
                                                    Coś mi mówi, że nie spędziłeś dziś 40 min. na mrozie z powodu awarii trakcji ;)
    • wott Re: Kto chce gadać..... 25.01.05, 23:04
      Mrooz wielki ,dzisiaj w nocy jak na nasze ostatnie temp. ale co tam jutro
      lepiej i cieplej. Pozdrawiam.
      • sobiepanna Re: Kto chce gadać..... 26.01.05, 09:16
        Nie wiem czy cieplej, ale u mnie ostatnio i lepiej, i zabawiniej :)
        • wott Re: Kto chce gadać..... 26.01.05, 20:20
          Pobożne życzenia dla wszystkich " lepiej i przyjemniej" , jak dla mnie to
          wystarczyłoby chociaż trochę przyjemniej. :>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka