Gość: Marta
IP: 193.0.117.*
21.08.01, 10:52
Zwracam się z pytaniem do właścicieli, którzy po 50 latach odzyskali swoją
nieruchomość, a nie są wykwalifikowani, by samodzielnie swoim budynkiem
administrować.Skąd czerpać wiedzę o zarządzaniu nieruchomością? Jak się
poruszać w gąszczu przepisów prawnych? Czy korzystniej zlecić to
profesjonalnemu zarządcy czy też męczyć się samemu?
Osobisty apel do Gazety o większą ilość tekstów dotyczących wspólnot
mieszkaniowych, własności mieszanej (właściciel + lokatorzy,którzy swoje
mieszkania wykupili).
Na koniec prośba do zorientowanych w temacie-jeśli istnieje zbiór porad
prawnych dla zagubionych kamieniczników (w prasie, infobaza w WWW...)bardzo
proszę o informację .Mój adres: spychcia@interia.pl lub spychcia@yahoo.com