Dodaj do ulubionych

Dzisiaj gra WOŚP

11.01.09, 12:19
Kto z Was idzie dzisiaj na WOŚP. Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że z moich
okien widzę stojących na dachu Manufaktury prezenterów łódzkich . O 14
zaczynają grać zespoły które pójdę obejrzeć i posłuchać, a potem , wieczorem
zapalić światełko. Przy okazji coś wrzucę do skarbonki. Np moją dniówkę, która
sześć lat temu przepijałem.
Pozdrawiam Orkiestrowo Świątecznie
Obserwuj wątek
    • ela_102 Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 12:59
      Ja się też wybieram :-)
      • kajda28 Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 13:06
        Ja niestety nie mam jak, młody ma ospę:(, ale już na NK wysłałam
        serduszko, parę SMS też wyślę. Intencja Orkiestry bliska mi
        osobiście, bo nigdy nic nie wiadomo :(
        • magtomal Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 14:43
          Moja córa dziś marznie na mrozie, zbierając datki na Orkiestrę. Rozgrzewa ją jej
          wielki entuzjazm i życzliwość ludzi, choć zdarza się, że ktoś je (stoją z
          koleżanką) zaczepia: "Czy wam nie wstyd?!", "na narkotyki zbieracie", "Owsiak to
          złodziej". Odzywki autentyczne :)
          • janulodz Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 17:03
            Witaj Magdo.
            Właśnie wróciłem z Manufaktury, gdzie przewijają się tłumy życzliwych sobie i
            uśmiechniętych ludzi. Nawet policja i straż miejska świetnie się bawi, bo
            ustawili makiety postaci z otworem na głowę i każdy może sobie zrobić zdjęcie w
            mundurze. Myślę, że taki przypadek , jaki spotkał Twoją córkę nie zniechęci jej
            do bycia dobrym i życzliwym człowiekiem.
            Pozdrawiam wszystkie wolontariuszki :))
            • magtomal Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 17:25
              To nie był jeden przypadek, tylko parę...
              Na pewno nie zniechęci to mej córy ani jej koleżanki; były tym nieźle ubawione.
              Poza tym obie są wielkimi optymistkami, otwartymi na świat i ludzi- także z ich
              dziwactwami. No i generalnie spotykają się z uśmiechami i wsparciem.
              • janulodz Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 19:09
                Niebo dzisiaj rozgwieżdżone, księżyc świeci jak szalony, u nas też może się
                zrobić widniej, jak zapalimy wszyscy choćby nikłe światełko. Tak sobie
                pomyślałem, że może nas kto z kosmosu zobaczy i też pomyśli, - jaka jasna ta
                Ziemia.
                • ela_102 Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 20:12

                  Byłby to na tej ziemi jeden malutki punkcik zaledwie (polska)
                  bo WOŚP gra tylko u nas ;-)
                  Mi jest trochę żal tych co prowadzą imprezę przez cały dzień na
                  dworze.To, że wyzywają i kiepsko nazywają wolontariuszy to pół
                  biedy, ale i rabunki się zdarzają :-(((((
                  • magtomal Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 20:30
                    Elu, nie strasz!
                    Na szczęście moja panna już wraca do domku.
                    • ela_102 Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 20:42
                      To ciekawe, ale dziewczyny potarfią teraz być bardziej męskie i
                      przyłożyć komu trzeba ;-)w razie czego ;-)
                      • janulodz Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 21:06
                        to jakby znam z autopsji ;-)))))
                        • ela_102 Re: Dzisiaj gra WOŚP 11.01.09, 21:22
                          janu ;-)
                          Ha ha ha ha ;-) dobre:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka