janulodz
11.01.09, 12:19
Kto z Was idzie dzisiaj na WOŚP. Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że z moich
okien widzę stojących na dachu Manufaktury prezenterów łódzkich . O 14
zaczynają grać zespoły które pójdę obejrzeć i posłuchać, a potem , wieczorem
zapalić światełko. Przy okazji coś wrzucę do skarbonki. Np moją dniówkę, która
sześć lat temu przepijałem.
Pozdrawiam Orkiestrowo Świątecznie