Dodaj do ulubionych

vieekend z vią ve vrocku

09.08.04, 18:02
via zaprasza, my korzystajem;
jeśli by jacyś wyjątkowo niemili i niesympatycznie współchętni składali
akcesa - prosiemy o wpisywanie się w tzw. poniżej ;-)
termin jest ustalony: 21-22.08
miejsce - do uzgodnienia, atrakcje rozmaite takoż
za siebie i vię - hipek
Obserwuj wątek
    • jenny_s Re: vieekend z vią ve vrocku 09.08.04, 21:28
      czy via stavia?
      • hippy_pottamus Re: vieekend z vią ve vrocku 09.08.04, 21:58
        nie, jennu, via kladzie ;-) [spac]
        m.
        • jenny_s Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 13:20
          To jak mi wyjdzie Poznań w piątek to w sobotę się chętnie zwalę, żeby popatrzeć
          na to kładzenie :)

    • runek Re: vieekend z vią ve vrocku 09.08.04, 22:48
      a beda jakies w miare ladne kobiety ?
      • ewka5 Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 05:46
        runek napisał:

        > a beda jakies w miare ladne kobiety ?

        - Runeczku!
      • savana_wr Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 09:57
        Prosze Pana to pytanie nie na miejscu, we wroclawiu sa tylko ladne
        kobiety... :))
        • runek Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 10:13
          ale w miarę mogą przyjechać
          • savana_wr Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 10:36
            runek napisał:

            > ale w miarę mogą przyjechać

            nie wiesz ile stracisz... a chętnych na kokietowanie wroclawianek na pewno
            znajdzie sie wielu...
            sav kusicielka
            • runek Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 11:11
              porozumienie się jest czymś, co może przyjść za późno
              • rohasek Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 11:30
                runek napisał:

                > porozumienie się jest czymś, co może przyjść za późno

                te w miarę występują zarówno na dolnym jak i górnym śląsku :)
    • mietowe_loczki Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 11:23
      Jako wyjątkowo niemiła, niesympatyczna, arogancka i pyskata, piszę się na
      razie, z możliwością wycofania się w dosłownie ostatniej chwili (jak w Rambo
      albo Szklanej pułapce nawet), to będzie zależało od wielu powodów hrrrr.

      Czy szykują się jakieś dodatkowe atrakcje, oprócz obecności samych szalenie
      atrakcyjnych jakże niewątpliwie osób? Pokazy video, skecze, potańcówka, etc.?
      • smok_telesfor Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 13:15
        -wizyta w zoo, autografy Gucwińskich i odcisk łapy krokodyla Gieny.
        -prelekcja p. Steinbach na temat zabytków Wrocławia i ich właścicieli.
        -zwiedzanie jedynego w mieście multipleksu po brawurowej jeździe poprzez dziury
        i kotliny wrocławskich ulic i wyrobów ulicopodobnych.

        smok
        • l3pp4 [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 13:19
          smok_telesfor napisał:

          > -zwiedzanie jedynego w mieście multipleksu

          Dupa, dwa so :)
          • savana_wr [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 13:46
            Dupa, dwa so :)

            dwa??? majac na uwadze to, ze w chwili obecnej, w naszym miescie, liczebnie
            dominuje populacja meska, dup ( przepraszam za dosłownosc ) jest conajmneij 300
            tys. w wieku i gabarytach przeroznych...
            sav matematyczna
            • ramon1 [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 15:13
              savana_wr napisała:

              > Dupa, dwa so :)
              >
              > dwa??? majac na uwadze to, ze w chwili obecnej, w naszym miescie, liczebnie
              > dominuje populacja meska, dup ( przepraszam za dosłownosc ) jest conajmneij
              300
              >
              > tys. w wieku i gabarytach przeroznych...
              > sav matematyczna




              savanko, nie mów tak brzydko,


              powiedz że jest 301 000, tyłeczków, Twój jest ten 1....

              pozdrawiam.....
            • l3pp4 [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 20:56
              savana_wr napisała:

              >> Dupa, dwa so :)
              >
              > dwa??? majac na uwadze to, ze w chwili obecnej, w naszym miescie, liczebnie
              > dominuje populacja meska, dup ( przepraszam za dosłownosc ) jest conajmneij
              300
              >
              > tys. w wieku i gabarytach przeroznych...

              za www.wroclaw.pl:

              Ludność we Wrocławiu:

              ludność ogółem: 638 401
              kobiety: 338 894
              mężczyźni: 299 507
              na 1 km2: 2 180
              kobiety na 100 mężczyzn: 113

              Źródło: Wrocławski Urząd Statystyczny, stan na 30.09.2003 r.


              Pzdrw ;)
              > sav matematyczna
              • savana_wr [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 11.08.04, 10:31
                Ups... uderz w stoł, a nozyce się odezwą :)))
                Pisząc o wyższości liczebnej męskiej populacji miałam na mysli jedynie
                osobniki sprawne i zdolne do uzycia ( czyt. wykorzystania )
                A tu mi zaraz statystyki wskazujecie i moja dostateczna z matematyki
                podwazacie ;-)
                sav patrzaca realnie na wroclawskie liczby ;)))
                Ps. l3pp4... Sav nigdy sie nie gniewa...:)))
            • l3pp4 [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 20:58
              ops, zapomniałem wyciąć podpis sawano, nie gniewajsię ;)

              Pzdrw
          • smok_telesfor [OT] Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 14:40
            kurka muszę zwiedzić
      • viia Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 15:48
        haaaaj loku
        czekammm
        ja odwołasz-zeżremy ci cały popkor (w multikinie)*
        jednym z dwóch, oczywiście :))))))
        v
    • nauta_ Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 14:48
      ja sie zglaszam. Via masz jakis kocyk dla mnie, czy mam wziac?
      • viia Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 15:47
        kocyk sie znajdzie, podłogą dysponuję (25 mkw.. wiesz co? weź ten kocyk może
        jednak...
        czekam, pozdrawiam
        • nauta_ Re: vieekend z vią ve vrocku 10.08.04, 17:29
          viia napisała:

          > kocyk sie znajdzie, podłogą dysponuję (25 mkw.. wiesz co? weź ten kocyk może
          > jednak...
          > czekam, pozdrawiam

          No dobrze, wezme kocyczek, przyjade nieco wczesniej, zeby go zostawic u Cie w
          domu i moc z pustymi recoma witac inszych ludzi na wroclawskim PKP.
          Łokej?
      • runek protest 11.08.04, 08:04
        nauta_ napisała:

        > ja sie zglaszam. Via masz jakis kocyk dla mnie, czy mam wziac?
        nauta jest z Wrocka :)
        • nauta_ Re: protest 11.08.04, 11:10
          runek napisał:

          > nauta_ napisała:
          >
          > > ja sie zglaszam. Via masz jakis kocyk dla mnie, czy mam wziac?
          > nauta jest z Wrocka :)

          Wcale nie jestem z Wrocka:P sie nie znasz!
          • runek Re: protest 11.08.04, 11:12
            nauta_ napisała:

            > runek napisał:
            >
            > > nauta_ napisała:
            > >
            > > > ja sie zglaszam. Via masz jakis kocyk dla mnie, czy mam wziac?
            > > nauta jest z Wrocka :)
            >
            > Wcale nie jestem z Wrocka:P sie nie znasz!

            o to przepraszam - wycofuję protest i całuję rączki
    • viia W podziękowaniu margicie... 10.08.04, 15:52
      ..dopiszę jeszcze, że będzie mi wielce miło wypić parę piwek, a następnie
      jakieś wino i ostatecznie jak mam w zwyczaju wściekłe psy w waszym
      towarzystwie!!!
      jeśli będziete chciała tańców-będą i tańce.
      • mietowe_loczki Re: W podziękowaniu margicie... 10.08.04, 17:04
        afrofos zajmowania miejsca, moje wymiary to, po rozłożeniu, 156x29 cm, we śnie
        bardzo często przyjmuję pozycję embrionalną, co w znacznym stopniu zaoszczędza
        powierzchnię, włosy wiążę i się nie plączą po kątach, mało jem, jeśli tylko
        zechcę, raczej bezalkoholowa i w ten sposób mało kłopotliwa, pędem przybędę,
        jeśli okoliczności pozwolą
        luf via :)
      • smok_telesfor Re: W podziękowaniu margicie... 10.08.04, 17:18
        no na wsciekle psy to i jedno kino wystarczy - domowe.

        smok
        • maggy Re: W podziękowaniu margicie... 10.08.04, 21:00
          ty szmok, zamiast dogadywac to bys sie zjawil, o! ;-)
          • smok_telesfor Re: W podziękowaniu margicie... 10.08.04, 22:52
            moglbym, ale niestety w sobote do poludnia, wiec watpie czy ktos o takiej porze
            mial czas i checi...

            smok
            • jenny_s Re: W podziękowaniu margicie... 11.08.04, 09:25
              miau

              :)
              • smok_telesfor Re: W podziękowaniu margicie... 11.08.04, 13:25
                by
                • maggy Re: W szmokoholizmie 11.08.04, 16:25
                  miau x 2 :-)
    • viia lysta vii_domu 10.08.04, 17:55
      czili u mnie spio:
      ja
      margit
      loki
      nauta

      piszcie na majla, jeśli komu hotel lub inny schron (do domu po takiemu
      imprezowemu nie radzę wracać)
      na majla też proszę w sprawie numery mojej komury ;))))
      wtedy będziemy się kontaktować direktli
      • hippy_pottamus Re: lysta vii_domu 16.08.04, 12:45
        up!
        [tak na wszelki wypadek] ;-)
    • mietowe_loczki kanalie 11.08.04, 10:33
      potwór chciał napisać jedyny weekend bezpowrotny, zalecam edycję tekstu przed
      wysłaniem :)
    • mietowe_loczki vii, zajrzyj na pocztę gazetową 17.08.04, 09:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka