Dodaj do ulubionych

KTO KOCHA ITALIĘ?

IP: *.arip.com.pl 19.04.02, 14:10
Ja uwielbiam ten kraj,może w poprzednim wcieleniu tam żyłam.Podoba mi się
temperament włochów,swoboda, otwartość no i sam kraj...W wakacje wybieram się z
moją przyjaciólką w podróż do Włoch-samochodem przez Wenecję, Rzym, Neapol.
Może ktoś z Was ma jakieś ciekawe uwagi z podróży Będę wdzięczna za iformacje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka