ramon1
22.11.04, 09:18
To wielkie świństtwo, co ktoś zrobił na spotkaniu w Zalesiu.
Otóż, zrobiłem 100 fotek , każdemu kto chciał je zobaczyć, pokazywałem.
Dzis rano, wkładam dysk z aparatu do kompa, i co?, ZOSTAŁY WYKASOWANE
WSZYSTKIE FOTKI !. Niweiem komu to przeszkadzało, aparat leżał na stole,
wszyscy mieli do nigo dostęp,osoba któa to zrobiła mogła powiedziec że
nieżyczy sobie żeby była uwieczniona na fotkach, bym je wykasował, ale , nie,
ona wykasowała wszystkie.
Uważam żebardzo nieładnie ktos postąpił. Jest mi wstyd za wszystkie inne
osoby.Zabawa była cudowna, ale mam treaz przeświadczenie, że jest ktos , kto
komu nie zależy na tym żeby inni mogli byc zadowoleni.
Zrobiła mi córka free, liste osób które sie bawiły.
Miałem im przesłac fotki, i co, co ja mam zrobić!!!
Pogrążony w głębokim smutku, Ramon.
Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....