Dodaj do ulubionych

SKANDAL ! ! !

22.11.04, 09:18
To wielkie świństtwo, co ktoś zrobił na spotkaniu w Zalesiu.
Otóż, zrobiłem 100 fotek , każdemu kto chciał je zobaczyć, pokazywałem.
Dzis rano, wkładam dysk z aparatu do kompa, i co?, ZOSTAŁY WYKASOWANE
WSZYSTKIE FOTKI !. Niweiem komu to przeszkadzało, aparat leżał na stole,
wszyscy mieli do nigo dostęp,osoba któa to zrobiła mogła powiedziec że
nieżyczy sobie żeby była uwieczniona na fotkach, bym je wykasował, ale , nie,
ona wykasowała wszystkie.
Uważam żebardzo nieładnie ktos postąpił. Jest mi wstyd za wszystkie inne
osoby.Zabawa była cudowna, ale mam treaz przeświadczenie, że jest ktos , kto
komu nie zależy na tym żeby inni mogli byc zadowoleni.
Zrobiła mi córka free, liste osób które sie bawiły.
Miałem im przesłac fotki, i co, co ja mam zrobić!!!
Pogrążony w głębokim smutku, Ramon.




Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....
Obserwuj wątek
    • kamila77 Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 09:23
      Ciesz sie, ze ci aparatu nie swisneli.
    • runek Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 09:38
      a masz jakieś podejrzenia ?
      Proponuję małe śledztwo. Może ktoś ma dostęp do netowego wariografu ?
      A na poważnie - nie rób z igły wideł.Może ktoś przez nieuwagę,albo pod wpływem
      alkoholu itd.
      • rena_gd Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 10:09
        ale ostro zareagował;)) może po prostu nie każdy potrafi posługiwać się
        aparatem cyfrowym i zamiast zrobić kolejne zdjęcie, to po prostu skasował
        wszystko i nawet nie wiedział, co robi, wiem, że ogromna szkoda, bo przyjemnie
        jest mieć dokumentację fotograficzną ze spotkania, ale to co najważniejsze
        zostaje w naszej pamięci... proszę o spokój:)
    • she_5 Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 11:10
      Och!
    • ramon1 Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 11:58
      Jestem spokojny, ale mimo to , nieladnie bylo to , ze ktos wykasowal pamiec,
      moze faktycznie zle cosik nastawil , i ....poszlo w du....e.
      Przecierz z aparatem na szyi nie bede tancowal,lezal na stole, kazdy mogl go
      ruszyc, inni tez z niego robili fotki, i bylo , ok.
      Szkoda.....


      Kochajcie bilżniego. Ja nim jestem...
    • cwi spokojnie... "albo pictogramy" 22.11.04, 14:01
      Są firmy, które odzyskują dane z dysków. Skontaktuj się z Aleksandrą Jakubowską.
      • ramon1 Re: spokojnie... "albo pictogramy" 22.11.04, 20:30
        cwi napisał:

        > Są firmy, które odzyskują dane z dysków. Skontaktuj się z Aleksandrą
        Jakubowską
        > .

        Jeśli nmożesz, prosze o kontakt.




        Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....

        >
        >
        • cwi Re: spokojnie... "albo pictogramy" 22.11.04, 21:52
          To proste,

          Lew Rywin
          poste restante
          Berdyczów
    • kajzerka3 Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 14:39
      Jest mi bardzo przykro....
      Pozdrawiam.
      Bula
    • smok_telesfor Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 15:27
      -tatusiu a co to znaczy "Disk successfully formatted"?
      -to znaczy ze juz kurde nie zyjesz

      smok
      • basia.pelasia Re: SKANDAL ! ! ! 22.11.04, 17:35
        ...ja wiem kto, to lew:) i do dupy je zabral,
        bo w niej ciagle rezyduje:) lef tofany, cmoook:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka