milusiaa 26.11.04, 19:35 ...zaczytać się warto w poezji Leśmiana-to jedno, co warto ...zapatrzeć się warto na Wiedeń z operą-to jedno, co warto ...zachwycić się warto zachodem w Grand Canyon-to jedno, co warto ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milusiaa Re: jedno, co warto... 26.11.04, 19:48 milusiaa napisała: > ...zachwycić się warto > zachodem w Grand Canyon-to jedno, co warto no i rzeczony data2.itc.nps.gov/nature/photos/grca0671%2Ejpg Odpowiedz Link Zgłoś
annuszka Re: jedno, co warto... 26.11.04, 19:56 czytanie Lesmiana w Kanionie i opera w wyobrazni? czy we Wiedniu przywolywanie Lesmiana o zachodzie slonca? (a moze czytanie w operze?) Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa Re: jedno, co warto... 26.11.04, 20:03 Obie wersje mnie się podobają-cuzamen do kupy;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: jedno, co warto... 27.11.04, 10:22 wsłuchać się w spokojny oddech śpiącej obok dziewczyny przywitać razem budzący się dzień wyjść na spacer i wracać, do takich ranków, nocy i wiczorów... a reszta... OLD Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 10:50 oldpiernik napisał: > a reszta... Reszta jest milczeniem, wiadomo :))) she_upon_Avon Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa a propos ;) 27.11.04, 19:48 Takiej drugiej nocy Nie będziesz już miał Takiej łaski bogów Nie będziesz już miał Takiego nieba pełnego gwiazd Nie będziesz już miał Gwiazdy i planety Stańcie na chwilę Na tę jedną chwilę, Której powiem: trwaj! Ale gwiazdy, planety Wirują w przestrzeni Ale ciało przemija jak noc Takiej drugiej nocy... Takiej drugiej chwili Nie będziesz już miał Kto chce, byś go kochała, Nie może być nigdy ponury I musi potrafić cię unieść na ręku Wysoko do góry (kto chce, bym go kochała) Kto chce, bym go kochała, Musi umieć siedzieć na ławce I przyglądać się bacznie robakom, I każdej najmniejszej trawce (kto chce, byś go kochała) Musi też umieć ziewać, Kiedy pogrzeb przechodzi ulicą, Gdy na procesjach tłumy pobożne Idą i krzyczą. ... kto chce, bym go kochała Musi umieć pieska pogłaskać, I mnie umieć pieścić, I śmiać się, i na dnie siebie Żyć słodkim snem bez treści, I nie wiedzieć nic, jak ja nie wiem, I milczeć w rozkosznej ciemności, I być daleki od dobra, I równie daleki od złości. Kto chce, bym go kochała, Nie może być nigdy ponury I musi potrafić mnie unieść na ręku Wysoko do góry (kto chce, byś go kochała) Kto chce, bym go kochała Takiej drugiej nocy Nie będziesz już miał Takiej łaski bogów Nie będziesz już miał Takiego nieba pełnego gwiazd Nie będziesz już miał Takiej drugiej chwili Nie będziesz już miał /G.Turnau z "Tutaj jestem"/ Odpowiedz Link Zgłoś
toulaa Re: jedno, co warto... 27.11.04, 23:09 oldpiernik napisał: > wsłuchać się w spokojny oddech śpiącej obok dziewczyny Haha, o ile mnie pamięć nie myli, Bracie, to ostatnio byłeś żonaty, czyż nie?:) t. sumienie siostrzane Odpowiedz Link Zgłoś
ramon1 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 11:47 ...reszta, bedzie po 9 miesiacach, hihihi Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem.... Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:02 ramon1 napisał: > ...reszta, bedzie po 9 miesiacach... oczywiscie dotyczy to tych, co moga, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
ramon1 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:06 TAAAAAAAAKKKKKKKKKKK ....:) Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem.... Odpowiedz Link Zgłoś
iga53 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:40 Jedno, co warto to spotkac czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
evva33 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:13 iga53 napisała: > Jedno, co warto to spotkac czlowieka. igo53 - odpowiedniego człowieka, to na prawdę warto. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:17 odpowiedni, bo odpowiada? czy raczej odpowiedni, bo nie odpowiada? OLD Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:50 oldpiernik napisał: > raczej odpowiedni, bo nie odpowiada? "Żona mi odpowiada, bo mi nie odpowiada." /miszcz J. I. Sz./ Odpowiedz Link Zgłoś
sarna_z_lasu Re: jedno, co warto... 27.11.04, 18:30 No to mnie rozmarzyło) "Jedno co warto to - słuchać Cię warto" Odpowiedz Link Zgłoś
jenny_s Re: audiowarto 27.11.04, 19:31 Gdy nie je chudy menu Chin a bram są piany kwartę, gdy doi Czech gramofon wiem, że to jedno co warto. :) Odpowiedz Link Zgłoś
olek Re: audiowarto 28.11.04, 00:32 i odrobinę chess kyr e' cords z utopii towar to :) Odpowiedz Link Zgłoś
kanarek2 Re: audiowarto 29.11.04, 19:21 > odrobinę chess kyr e' cords z utopii > towar to > :) Harm on I am undo? Yours, Virgin (classic) :) Odpowiedz Link Zgłoś
aluzja Re: jedno, co warto... 28.11.04, 01:22 Jedno co warto to przestać marzyć... bo marzenia i tak się nie spełniają :( Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa Re: jedno, co warto... 28.11.04, 12:02 Aluzyjko:) Marzenia są nam potrzebne do lepszego samopoczucia;) Czy spełnią się, czy nie i tak najistotniejsze jest ile zrobiliśmy w celu urzeczywistnienia ich. Odpowiedz Link Zgłoś
eevvaa Re: jedno, co warto... 28.11.04, 14:16 Milusiaa masz rację marzenia są nam bardzo potrzebne - nie wyobrażam sobie życia bez marzeń ( byłoby bardzo smutne i ubogie). Na pewno się marzenia spełniają Aluzjo, tylko trzeba w to mocno wierzyć i zrobić wszystko żeby je urzeczywistnić- -tak jak pisze Milusiaa. A nawet gdyby się nie spełniły to mamy cel w zyciu. Pozdrawiam :) ewa "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć" Odpowiedz Link Zgłoś
aluzja Re: jedno, co warto... 28.11.04, 14:36 Tylko czasami brakuje sił by wierzyć że jest szansa na ich spełnienie, kiedy żadne z nich się nie spełnia - nawet takie najmniejsze... mi już tych sił zabrakło :( Odpowiedz Link Zgłoś
she_5 Alusia, specially for You :) 28.11.04, 23:12 Marie von Ebner-Eschenbach: "Nie żałuj, że nie spełniły się Twoje marzenia; pożałowania godnym jest tylko ten, kto nigdy nie marzyl." Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa Re: jedno, co warto... 05.12.04, 23:20 Grzesia T. słuchać warto www.turnau.com.pl/cafesul.htm Odpowiedz Link Zgłoś