Dodaj do ulubionych

jedno, co warto...

26.11.04, 19:35
...zaczytać się warto
w poezji Leśmiana-to jedno, co warto

...zapatrzeć się warto
na Wiedeń z operą-to jedno, co warto

...zachwycić się warto
zachodem w Grand Canyon-to jedno, co warto

;)
Obserwuj wątek
    • milusiaa Re: jedno, co warto... 26.11.04, 19:48
      milusiaa napisała:

      > ...zachwycić się warto
      > zachodem w Grand Canyon-to jedno, co warto

      no i rzeczony data2.itc.nps.gov/nature/photos/grca0671%2Ejpg
    • annuszka Re: jedno, co warto... 26.11.04, 19:56
      czytanie Lesmiana w Kanionie i opera w wyobrazni? czy we Wiedniu przywolywanie
      Lesmiana o zachodzie slonca? (a moze czytanie w operze?)
      • milusiaa Re: jedno, co warto... 26.11.04, 20:03
        Obie wersje mnie się podobają-cuzamen do kupy;)
    • oldpiernik Re: jedno, co warto... 27.11.04, 10:22
      wsłuchać się w spokojny oddech śpiącej obok dziewczyny
      przywitać razem budzący się dzień
      wyjść na spacer
      i wracać, do takich ranków, nocy i wiczorów...

      a reszta...


      OLD
      • she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 10:50
        oldpiernik napisał:

        > a reszta...

        Reszta jest milczeniem, wiadomo :)))

        she_upon_Avon
      • milusiaa a propos ;) 27.11.04, 19:48
        Takiej drugiej nocy
        Nie będziesz już miał
        Takiej łaski bogów
        Nie będziesz już miał
        Takiego nieba pełnego gwiazd
        Nie będziesz już miał

        Gwiazdy i planety
        Stańcie na chwilę
        Na tę jedną chwilę,
        Której powiem: trwaj!

        Ale gwiazdy, planety
        Wirują w przestrzeni
        Ale ciało przemija jak noc

        Takiej drugiej nocy...

        Takiej drugiej chwili
        Nie będziesz już miał

        Kto chce, byś go kochała,
        Nie może być nigdy ponury
        I musi potrafić cię unieść na ręku
        Wysoko do góry
        (kto chce, bym go kochała)

        Kto chce, bym go kochała,
        Musi umieć siedzieć na ławce
        I przyglądać się bacznie robakom,
        I każdej najmniejszej trawce

        (kto chce, byś go kochała)
        Musi też umieć ziewać,
        Kiedy pogrzeb przechodzi ulicą,
        Gdy na procesjach tłumy pobożne
        Idą i krzyczą.

        ... kto chce, bym go kochała

        Musi umieć pieska pogłaskać,
        I mnie umieć pieścić,
        I śmiać się, i na dnie siebie
        Żyć słodkim snem bez treści,
        I nie wiedzieć nic, jak ja nie wiem,
        I milczeć w rozkosznej ciemności,
        I być daleki od dobra,
        I równie daleki od złości.

        Kto chce, bym go kochała,
        Nie może być nigdy ponury
        I musi potrafić mnie unieść na ręku
        Wysoko do góry
        (kto chce, byś go kochała)
        Kto chce, bym go kochała

        Takiej drugiej nocy
        Nie będziesz już miał
        Takiej łaski bogów
        Nie będziesz już miał
        Takiego nieba pełnego gwiazd
        Nie będziesz już miał
        Takiej drugiej chwili
        Nie będziesz już miał
        /G.Turnau z "Tutaj jestem"/
      • toulaa Re: jedno, co warto... 27.11.04, 23:09
        oldpiernik napisał:

        > wsłuchać się w spokojny oddech śpiącej obok dziewczyny

        Haha, o ile mnie pamięć nie myli, Bracie, to ostatnio byłeś żonaty, czyż nie?:)

        t. sumienie siostrzane
    • ramon1 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 11:47
      ...reszta, bedzie po 9 miesiacach, hihihi



      Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....
      • she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:02
        ramon1 napisał:

        > ...reszta, bedzie po 9 miesiacach...

        oczywiscie dotyczy to tych, co moga, tak?
    • ramon1 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:06
      TAAAAAAAAKKKKKKKKKKK ....:)



      Kochajcie bliżniego. Ja nim jestem....
    • iga53 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 12:40
      Jedno, co warto to spotkac czlowieka.
      • evva33 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:13
        iga53 napisała:

        > Jedno, co warto to spotkac czlowieka.

        igo53 - odpowiedniego człowieka, to na prawdę warto.
        • oldpiernik Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:17
          odpowiedni, bo odpowiada?
          czy raczej odpowiedni, bo nie odpowiada?

          OLD
          • she_5 Re: jedno, co warto... 27.11.04, 14:50
            oldpiernik napisał:
            > raczej odpowiedni, bo nie odpowiada?

            "Żona mi odpowiada,
            bo mi nie odpowiada."

            /miszcz J. I. Sz./
    • sarna_z_lasu Re: jedno, co warto... 27.11.04, 18:30
      No to mnie rozmarzyło)


      "Jedno co warto
      to - słuchać Cię warto"





      • milusiaa Re: jedno, co warto... 27.11.04, 19:33
        :)
    • jenny_s Re: audiowarto 27.11.04, 19:31
      Gdy nie je chudy menu Chin
      a bram są piany kwartę,
      gdy doi Czech gramofon
      wiem, że to jedno co warto.

      :)
      • milusiaa Re: audiowarto 27.11.04, 19:33
        hyhy jennko;))))
      • olek Re: audiowarto 28.11.04, 00:32
        i odrobinę chess kyr e' cords z utopii
        towar to
        :)
        • kanarek2 Re: audiowarto 29.11.04, 19:21
          > odrobinę chess kyr e' cords z utopii
          > towar to
          > :)

          Harm on I am undo?
          Yours, Virgin
          (classic)

          :)
    • aluzja Re: jedno, co warto... 28.11.04, 01:22
      Jedno co warto to przestać marzyć... bo marzenia i tak się nie spełniają :(
      • milusiaa Re: jedno, co warto... 28.11.04, 12:02
        Aluzyjko:)
        Marzenia są nam potrzebne do lepszego samopoczucia;) Czy spełnią się, czy nie i
        tak najistotniejsze jest ile zrobiliśmy w celu urzeczywistnienia ich.
        • eevvaa Re: jedno, co warto... 28.11.04, 14:16

          Milusiaa masz rację marzenia są nam bardzo potrzebne - nie wyobrażam sobie życia
          bez marzeń ( byłoby bardzo smutne i ubogie). Na pewno się marzenia spełniają
          Aluzjo, tylko trzeba w to mocno wierzyć i zrobić wszystko żeby je urzeczywistnić-
          -tak jak pisze Milusiaa. A nawet gdyby się nie spełniły to mamy cel w zyciu.
          Pozdrawiam :)
          ewa

          "życie jest piękne - tylko trzeba to jeszcze zauważyć"
          • aluzja Re: jedno, co warto... 28.11.04, 14:36
            Tylko czasami brakuje sił by wierzyć że jest szansa na ich spełnienie, kiedy
            żadne z nich się nie spełnia - nawet takie najmniejsze... mi już tych sił
            zabrakło :(
            • she_5 Alusia, specially for You :) 28.11.04, 23:12
              Marie von Ebner-Eschenbach:

              "Nie żałuj, że nie spełniły się Twoje marzenia; pożałowania godnym jest tylko
              ten, kto nigdy nie marzyl."
    • elle.bellee Re: jedno, co warto... 28.11.04, 15:18
      być sobą
    • milusiaa Re: jedno, co warto... 05.12.04, 23:20
      Grzesia T. słuchać warto

      www.turnau.com.pl/cafesul.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka