Dodaj do ulubionych

MTV to jest to?!

26.04.05, 21:41
Co sądzisz o programach rozrywkowych emitowanych w MTV Polska?
Obserwuj wątek
    • orissa Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 21:48
      herbata22 napisała:

      > Co sądzisz o programach rozrywkowych emitowanych w MTV Polska?

      A co to jest MTV Polska?
    • herbata22 Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 22:16
      No dalej, napiszcie choc kilka słów, wasze opinie są mi bardzo potrzebne do
      pracy zaliczeniowej:/
      • cwi Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 22:27
        Zadaj to pytanie na onecie.
        Uderz w target, a nie łaź po opłotkach.
        • elsevier Co? Co jest MTv? 26.04.05, 22:33
          Moze chodzi o mniejsza telewizję? Sprecyzuj pytanie. Z pewnoscia zbierzesz
          materiały do swej pracy.
      • ireo Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 09:47
        Co sądzisz o wpisach rozrywkowych produkowanych przez polskich MTV (Matołów
        Telewizyjnych?) którzy usiłują Cię skłonić do napisania im a) zupełnie za
        darmo, b) z litości, c) dlatego że myślą że im się to należy: 1) pracy
        zaliczeniowej, 2) pracy dyplomowej, 3) badania „naukowego”, 4) książki, itp.?
    • milusiaa Re: herbata, to jest to!;) n/t 26.04.05, 22:58
      • elsevier Re: z rumem :-) n/t 26.04.05, 23:31
        albo po góralsku
        • milusiaa Re: z rumem :-) n/t 27.04.05, 13:20
          z rumem, po góralsku, z miodem i cytryną, po bawarsku... właściwie dla mnie
          każda ;)
          • elsevier Re: z rumem :-) n/t 27.04.05, 15:52
            Nie, z cytryną nie lubię.
    • herbata22 Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:22
      jakoś nie mam ochoty na herbatę(nawet z rumem),wasz mały odzew jak na razie
      gwarantuje mi 2 w indeksie:/pa
      • milusiaa Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:37
        zrób porządną ankietę i idź w młodzież-efekt murowany
        • bronchit Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:51
          zadaj to pytanie na "opoce".
          • elsevier Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:54
            za późno zabrał się za tę ankietę. i Opoka nie pomoże.
      • ireo zgorszony 27.04.05, 17:58
        rzeczywiście potworne. nikt nie chce za tę nieszczęśliwą, Bogu ducha winną
        dziewczynę napisać pracy zaliczeniowej. a ona z tej desperacji zdecydowała się
        na zastosowanie wyjątkowo subtelnych zachęt ("no dalej, piszcie"). znieczulica
        jakaś i zezwierzęcenie.
        • lubie.pomponiki zgorszona 27.04.05, 18:08
          blumenowi1 chciałeś napisac książkę a dziewczynie jakiejś pracki to już nie
          • ireo Re: zgorszona 28.04.05, 09:09
            o, właśnie! zapomniałem, trzeba było ją wysłać do blumena.
            (gdybym ją napisał, to już dawno byłaby napisana)
        • herbata22 Re: zgorszony 27.04.05, 21:21
          Już mam masę opinii:)przejrzałam stare artykuły o mtv w gazecie, a przy tym
          sporo komentarzy/teraz to już luzik, pa
          • galateia Re: zgorszony 28.04.05, 23:02
            herbata22 napisała:

            stare artykuły o mtv w gazecie,

            to jest to ;-)

            p.s. Nigdy nie przypuszczalabym, ze tresciwe teledyski na MTV moga byc
            przedmiotem badan naukowych ;-)
        • ejsi Re: zgorszony 28.04.05, 23:25
          i drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza
          ech
          • lubie.pomponiki Re: zgorszony 30.04.05, 21:37
            ejsi napisała:
            > i drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza
            > ech

            czym jesteś zgorszona ejsi?
            nie bardzo rozumiem
            jeśli chcesz potraktować ten wątek serio to daj dziewczynie materiał i po
            sprawie
            jak widzisz ona sama nie bierze tego poważnie
            mylisz drwinę ze zdrowym poczuciem humoru
            • ireo Re: ależ 30.04.05, 22:09
              pomponie, pozwól się dziewczynie lansować. tak rzadko się ośmiela
              • ejsi Re: ależ 30.04.05, 22:54
                Nie przegapiłeś okazji ireo-pogratulować. Poza tym, "lansować" kojarzy mi się
                tylko z "lasować"- pozostając w tonie Twoich wypowiedzi. Poza tym, poraz drugi,
                jeszcze wciąż tutaj jestem, możesz nie mówić o mnie w trzeciej osobie? Moje
                onieśmielenie także proszę zostawić w spokoju. Dziękuję. Pozdrawiam.

                P.S. Miłej niedzieli,ireo?
                • kreon1 Re: ależ 01.05.05, 10:19
                  no no całkiem, całkiem , nawet dobrze , ja stawiam na ejsi:) i bedę ją
                  "lasować". A kpiarzom i prześmiewcom mówimy stanowcze nie!
                  i herbatom też mówimy nie! Wolimy kawę:)
                  ejsi:)
                • ireo Re: rzeczywiście 02.05.05, 00:08
                  ta zajadłość świadczy o onieśmieleniu absolutnym
                  • ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 00:30
                    "edukacja niesentymentalna", ireo-to się dzieje, gdy przestajemy być dziećmi
                    • lubie.pomponiki Re: rzeczywiście 02.05.05, 10:44
                      czy widziałaś kiedyś sentymentalne dziecko?
                      • ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 17:15
                        całkiem możliwe, pomponio
                        skąd pytanie Twoje? bo nie widzę związku
                        • lubie.pomponiki Re: rzeczywiście 02.05.05, 19:38
                          mam prosty umysł, toteż gdy widzę zdanie: "edukacja niesentymentalna", ireo-to
                          sie dzieje, gdy przestajemy byc dziecmi" myślę, że chcesz przez to powiedzieć,
                          że cechą dzieci jest sentymentalizm; o dzieciach można powiedzieć wiele, ale
                          nie spotkałam nigdy (serio) sentymentalnego dziecka; dziecko może być
                          nadmiernie wrażliwe, natomiast sentymentalne (ckliwe, nieznośnie egzaltowane)
                          są osoby zdecydowanie dorosłe
                          aby uniknąć zbędnej dyskusji dodam, że nie zamierzam wgłębiać się w to, co dla
                          kogo oznacza słowo "sentymentalny"; dla mnie ktoś sentymentalny to taki, kto
                          płacze oglądając "Niewolnicę Izałrę", dziecko zdrowe psychicznie bawi się w tym
                          czasie w doktora
                          • ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 20:47
                            Dziękuję pąpą, za wytłumaczenie. Przychylam się do stwierdzenia, że dyskusja
                            jest zbędna, mimo że sentymentalizm ma dla mnie całkiem inny wydźwięk-taki oto:

                            "Sentymentalizm jest ruchem demokratycznym. Głosi hasło braterstwa i
                            tolerancji. Z drugiej strony sentymentaliści cenią indywidualizm, własne
                            poglądy, niezależność, uważają że nie ma prawdy obiektywnej."

                            To tyle.
                          • ireo Re: rzeczywiście 02.05.05, 20:57
                            gdybym miał wybierać między zajadłością a naiwnym sentymentalizmem, mimo
                            wszystko wolałbym to drugie.
                            to bzdura, że zajadłość miałaby być jakoby cechą ludzi dorosłych, związaną z
                            dojrzewaniem. jest ona raczej związana z ciemnotą i koncentracją na sobie
                            samym, czyli zajęciami, które można uprawiać w każdym wieku.
                            • lubie.pomponiki ewent.sory 02.05.05, 21:34
                              o czym rozmawiamy? pogubiłam się

                              ejsi napisała w odpowidzi na post ireo:
                              drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza
                              ech

                              ja zareagowałam:
                              czym jesteś zgorszona ejsi?
                              nie bardzo rozumiem
                              jeśli chcesz potraktować ten wątek serio to daj dziewczynie materiał i po
                              sprawie
                              jak widzisz ona sama nie bierze tego poważnie
                              mylisz drwinę ze zdrowym poczuciem humoru

                              ireo mi odpisał:
                              pomponie, pozwól się dziewczynie lansować. tak rzadko się ośmiela

                              ejsi napisała do ireo:
                              Nie przegapiłeś okazji ireo-pogratulować. Poza tym, "lansować" kojarzy mi się
                              tylko z "lasować"- pozostając w tonie Twoich wypowiedzi. Poza tym, poraz drugi,
                              jeszcze wciąż tutaj jestem, możesz nie mówić o mnie w trzeciej osobie? Moje
                              onieśmielenie także proszę zostawić w spokoju. Dziękuję. Pozdrawiam.

                              P.S. Miłej niedzieli,ireo?

                              ireo na to:
                              ta zajadłość świadczy o onieśmieleniu absolutnym

                              ejsi do ireo:
                              "edukacja niesentymentalna", ireo-to się dzieje, gdy przestajemy być dziećmi

                              ja do ejsi:
                              czy widziałaś kiedyś sentymentalne dziecko?

                              ejsi do mnie:
                              całkiem możliwe, pomponio
                              skąd pytanie Twoje? bo nie widzę związku

                              ja do ejsi:
                              mam prosty umysł, toteż gdy widzę zdanie: "edukacja niesentymentalna", ireo-to
                              sie dzieje, gdy przestajemy byc dziecmi" myślę, że chcesz przez to powiedzieć,
                              że cechą dzieci jest sentymentalizm; o dzieciach można powiedzieć wiele, ale
                              nie spotkałam nigdy (serio) sentymentalnego dziecka; dziecko może być
                              nadmiernie wrażliwe, natomiast sentymentalne (ckliwe, nieznośnie egzaltowane)
                              są osoby zdecydowanie dorosłe
                              aby uniknąć zbędnej dyskusji dodam, że nie zamierzam wgłębiać się w to, co dla
                              kogo oznacza słowo "sentymentalny"; dla mnie ktoś sentymentalny to taki, kto
                              płacze oglądając "Niewolnicę Izałrę", dziecko zdrowe psychicznie bawi się w tym
                              czasie w doktora

                              ejsi do mnie:
                              Dziękuję pąpą, za wytłumaczenie. Przychylam się do stwierdzenia, że dyskusja
                              jest zbędna, mimo że sentymentalizm ma dla mnie całkiem inny wydźwięk-taki oto:

                              "Sentymentalizm jest ruchem demokratycznym. Głosi hasło braterstwa i
                              tolerancji. Z drugiej strony sentymentaliści cenią indywidualizm, własne
                              poglądy, niezależność, uważają że nie ma prawdy obiektywnej."

                              To tyle.

                              ireo (do kogo?)
                              gdybym miał wybierać między zajadłością a naiwnym sentymentalizmem, mimo
                              wszystko wolałbym to drugie.
                              to bzdura, że zajadłość miałaby być jakoby cechą ludzi dorosłych, związaną z
                              dojrzewaniem. jest ona raczej związana z ciemnotą i koncentracją na sobie
                              samym, czyli zajęciami, które można uprawiać w każdym wieku.

                              mam pytanie (do kogo?)
                              o czym jest ta rozmowa?



                              --
                              jakie kobiety udają orgazm?
                              • ireo Re: ewent.sory 02.05.05, 21:57
                                pomponie,
                                z pewnością znajdą się kandydaci do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi
    • herbata22 Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 21:24
      jeszcze coś, jak dodacie jeszcze swoje zdanie to też sie nie obraże, może ma
      ktoś ochotę zabłysnąc;)?
      • dunder_szlagiem_trafion blysk 28.04.05, 11:54
        prosze sie obrazic
        • herbata22 Re: blysk 28.04.05, 21:20
          :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka