herbata22 26.04.05, 21:41 Co sądzisz o programach rozrywkowych emitowanych w MTV Polska? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
orissa Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 21:48 herbata22 napisała: > Co sądzisz o programach rozrywkowych emitowanych w MTV Polska? A co to jest MTV Polska? Odpowiedz Link Zgłoś
herbata22 Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 22:16 No dalej, napiszcie choc kilka słów, wasze opinie są mi bardzo potrzebne do pracy zaliczeniowej:/ Odpowiedz Link Zgłoś
cwi Re: MTV to jest to?! 26.04.05, 22:27 Zadaj to pytanie na onecie. Uderz w target, a nie łaź po opłotkach. Odpowiedz Link Zgłoś
elsevier Co? Co jest MTv? 26.04.05, 22:33 Moze chodzi o mniejsza telewizję? Sprecyzuj pytanie. Z pewnoscia zbierzesz materiały do swej pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 09:47 Co sądzisz o wpisach rozrywkowych produkowanych przez polskich MTV (Matołów Telewizyjnych?) którzy usiłują Cię skłonić do napisania im a) zupełnie za darmo, b) z litości, c) dlatego że myślą że im się to należy: 1) pracy zaliczeniowej, 2) pracy dyplomowej, 3) badania „naukowego”, 4) książki, itp.? Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa Re: z rumem :-) n/t 27.04.05, 13:20 z rumem, po góralsku, z miodem i cytryną, po bawarsku... właściwie dla mnie każda ;) Odpowiedz Link Zgłoś
herbata22 Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:22 jakoś nie mam ochoty na herbatę(nawet z rumem),wasz mały odzew jak na razie gwarantuje mi 2 w indeksie:/pa Odpowiedz Link Zgłoś
milusiaa Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:37 zrób porządną ankietę i idź w młodzież-efekt murowany Odpowiedz Link Zgłoś
elsevier Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 15:54 za późno zabrał się za tę ankietę. i Opoka nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
ireo zgorszony 27.04.05, 17:58 rzeczywiście potworne. nikt nie chce za tę nieszczęśliwą, Bogu ducha winną dziewczynę napisać pracy zaliczeniowej. a ona z tej desperacji zdecydowała się na zastosowanie wyjątkowo subtelnych zachęt ("no dalej, piszcie"). znieczulica jakaś i zezwierzęcenie. Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.pomponiki zgorszona 27.04.05, 18:08 blumenowi1 chciałeś napisac książkę a dziewczynie jakiejś pracki to już nie Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: zgorszona 28.04.05, 09:09 o, właśnie! zapomniałem, trzeba było ją wysłać do blumena. (gdybym ją napisał, to już dawno byłaby napisana) Odpowiedz Link Zgłoś
herbata22 Re: zgorszony 27.04.05, 21:21 Już mam masę opinii:)przejrzałam stare artykuły o mtv w gazecie, a przy tym sporo komentarzy/teraz to już luzik, pa Odpowiedz Link Zgłoś
galateia Re: zgorszony 28.04.05, 23:02 herbata22 napisała: stare artykuły o mtv w gazecie, to jest to ;-) p.s. Nigdy nie przypuszczalabym, ze tresciwe teledyski na MTV moga byc przedmiotem badan naukowych ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: zgorszony 28.04.05, 23:25 i drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza ech Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.pomponiki Re: zgorszony 30.04.05, 21:37 ejsi napisała: > i drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza > ech czym jesteś zgorszona ejsi? nie bardzo rozumiem jeśli chcesz potraktować ten wątek serio to daj dziewczynie materiał i po sprawie jak widzisz ona sama nie bierze tego poważnie mylisz drwinę ze zdrowym poczuciem humoru Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: ależ 30.04.05, 22:09 pomponie, pozwól się dziewczynie lansować. tak rzadko się ośmiela Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: ależ 30.04.05, 22:54 Nie przegapiłeś okazji ireo-pogratulować. Poza tym, "lansować" kojarzy mi się tylko z "lasować"- pozostając w tonie Twoich wypowiedzi. Poza tym, poraz drugi, jeszcze wciąż tutaj jestem, możesz nie mówić o mnie w trzeciej osobie? Moje onieśmielenie także proszę zostawić w spokoju. Dziękuję. Pozdrawiam. P.S. Miłej niedzieli,ireo? Odpowiedz Link Zgłoś
kreon1 Re: ależ 01.05.05, 10:19 no no całkiem, całkiem , nawet dobrze , ja stawiam na ejsi:) i bedę ją "lasować". A kpiarzom i prześmiewcom mówimy stanowcze nie! i herbatom też mówimy nie! Wolimy kawę:) ejsi:) Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: rzeczywiście 02.05.05, 00:08 ta zajadłość świadczy o onieśmieleniu absolutnym Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 00:30 "edukacja niesentymentalna", ireo-to się dzieje, gdy przestajemy być dziećmi Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.pomponiki Re: rzeczywiście 02.05.05, 10:44 czy widziałaś kiedyś sentymentalne dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 17:15 całkiem możliwe, pomponio skąd pytanie Twoje? bo nie widzę związku Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.pomponiki Re: rzeczywiście 02.05.05, 19:38 mam prosty umysł, toteż gdy widzę zdanie: "edukacja niesentymentalna", ireo-to sie dzieje, gdy przestajemy byc dziecmi" myślę, że chcesz przez to powiedzieć, że cechą dzieci jest sentymentalizm; o dzieciach można powiedzieć wiele, ale nie spotkałam nigdy (serio) sentymentalnego dziecka; dziecko może być nadmiernie wrażliwe, natomiast sentymentalne (ckliwe, nieznośnie egzaltowane) są osoby zdecydowanie dorosłe aby uniknąć zbędnej dyskusji dodam, że nie zamierzam wgłębiać się w to, co dla kogo oznacza słowo "sentymentalny"; dla mnie ktoś sentymentalny to taki, kto płacze oglądając "Niewolnicę Izałrę", dziecko zdrowe psychicznie bawi się w tym czasie w doktora Odpowiedz Link Zgłoś
ejsi Re: rzeczywiście 02.05.05, 20:47 Dziękuję pąpą, za wytłumaczenie. Przychylam się do stwierdzenia, że dyskusja jest zbędna, mimo że sentymentalizm ma dla mnie całkiem inny wydźwięk-taki oto: "Sentymentalizm jest ruchem demokratycznym. Głosi hasło braterstwa i tolerancji. Z drugiej strony sentymentaliści cenią indywidualizm, własne poglądy, niezależność, uważają że nie ma prawdy obiektywnej." To tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: rzeczywiście 02.05.05, 20:57 gdybym miał wybierać między zajadłością a naiwnym sentymentalizmem, mimo wszystko wolałbym to drugie. to bzdura, że zajadłość miałaby być jakoby cechą ludzi dorosłych, związaną z dojrzewaniem. jest ona raczej związana z ciemnotą i koncentracją na sobie samym, czyli zajęciami, które można uprawiać w każdym wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
lubie.pomponiki ewent.sory 02.05.05, 21:34 o czym rozmawiamy? pogubiłam się ejsi napisała w odpowidzi na post ireo: drwina, wszędzie ta cholerna drwina i poza ech ja zareagowałam: czym jesteś zgorszona ejsi? nie bardzo rozumiem jeśli chcesz potraktować ten wątek serio to daj dziewczynie materiał i po sprawie jak widzisz ona sama nie bierze tego poważnie mylisz drwinę ze zdrowym poczuciem humoru ireo mi odpisał: pomponie, pozwól się dziewczynie lansować. tak rzadko się ośmiela ejsi napisała do ireo: Nie przegapiłeś okazji ireo-pogratulować. Poza tym, "lansować" kojarzy mi się tylko z "lasować"- pozostając w tonie Twoich wypowiedzi. Poza tym, poraz drugi, jeszcze wciąż tutaj jestem, możesz nie mówić o mnie w trzeciej osobie? Moje onieśmielenie także proszę zostawić w spokoju. Dziękuję. Pozdrawiam. P.S. Miłej niedzieli,ireo? ireo na to: ta zajadłość świadczy o onieśmieleniu absolutnym ejsi do ireo: "edukacja niesentymentalna", ireo-to się dzieje, gdy przestajemy być dziećmi ja do ejsi: czy widziałaś kiedyś sentymentalne dziecko? ejsi do mnie: całkiem możliwe, pomponio skąd pytanie Twoje? bo nie widzę związku ja do ejsi: mam prosty umysł, toteż gdy widzę zdanie: "edukacja niesentymentalna", ireo-to sie dzieje, gdy przestajemy byc dziecmi" myślę, że chcesz przez to powiedzieć, że cechą dzieci jest sentymentalizm; o dzieciach można powiedzieć wiele, ale nie spotkałam nigdy (serio) sentymentalnego dziecka; dziecko może być nadmiernie wrażliwe, natomiast sentymentalne (ckliwe, nieznośnie egzaltowane) są osoby zdecydowanie dorosłe aby uniknąć zbędnej dyskusji dodam, że nie zamierzam wgłębiać się w to, co dla kogo oznacza słowo "sentymentalny"; dla mnie ktoś sentymentalny to taki, kto płacze oglądając "Niewolnicę Izałrę", dziecko zdrowe psychicznie bawi się w tym czasie w doktora ejsi do mnie: Dziękuję pąpą, za wytłumaczenie. Przychylam się do stwierdzenia, że dyskusja jest zbędna, mimo że sentymentalizm ma dla mnie całkiem inny wydźwięk-taki oto: "Sentymentalizm jest ruchem demokratycznym. Głosi hasło braterstwa i tolerancji. Z drugiej strony sentymentaliści cenią indywidualizm, własne poglądy, niezależność, uważają że nie ma prawdy obiektywnej." To tyle. ireo (do kogo?) gdybym miał wybierać między zajadłością a naiwnym sentymentalizmem, mimo wszystko wolałbym to drugie. to bzdura, że zajadłość miałaby być jakoby cechą ludzi dorosłych, związaną z dojrzewaniem. jest ona raczej związana z ciemnotą i koncentracją na sobie samym, czyli zajęciami, które można uprawiać w każdym wieku. mam pytanie (do kogo?) o czym jest ta rozmowa? -- jakie kobiety udają orgazm? Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: ewent.sory 02.05.05, 21:57 pomponie, z pewnością znajdą się kandydaci do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
herbata22 Re: MTV to jest to?! 27.04.05, 21:24 jeszcze coś, jak dodacie jeszcze swoje zdanie to też sie nie obraże, może ma ktoś ochotę zabłysnąc;)? Odpowiedz Link Zgłoś