ojkochanie
31.10.02, 11:19
Nauczyłam się, że nie możesz zmusić kogoś, aby Cię pokochał.
Wszystko, co możesz, to przesladować go i mieć nadzieję, że spanikuje i sie
podda.
Nauczyłam się, że bez względu na to, jak bardzo mi zależy, niektorzy ludzie
to po prostu dupki.
Nauczyłam sie, że potrzeba lat, aby zbudować zaufanie, a wystarczy jedynie
podejrzenie, nie dowód, aby je zniszczyć.
Nauczyłam się, ze na uroku osobistym można jechać przez raptem 15 minut.
Potem lepiej, żebys miał dużego fiuta albo wielkie cycki.
Nauczyłam sie, że nie powinienies porownywać się z innymi - oni są bardziej
popieprzeni, niż ci sie wydaje.
Nauczyłam sie, że możesz wciąż rzygac długo po tym, kiedy wydawało ci się, że
juz skończyłeś.
Nauczyłam się, że jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, chyba, ze jesteśmy
gwiazdami rocka.
Nauczyłam sie, że mimo tego, jak gorący i zajebisty jest na początku związek,
pasja przemija i lepiej, żeby było mnóstwo kasy, która by mogła zająć jej
miejsce.
Nauczyłam sie, że ludzie, na których zależy ci w życiu najbardziej, są ci
odbierani zbyt szybko, a ci mniej ważni jakoś nigdy nie odchodzą