Dodaj do ulubionych

Cos od Peter'a Steele

12.01.03, 01:10
Obudzimy się wtuleni
Na środku łąki
Takie niewinne
Takie pierwsze
Krew tak gorąca
Wspaniałość świata
Świetliki w powietrzu
Ognisko płonące
Ciemność owładnęła nami
Rozkołysana przyroda
Tworzące paki róż
Owładnięci sobą
Tak sobie dalecy
Tak sobie bliscy
Magia rządząca tym światem
Wibracja jedyna
Trzymaj chwilę
To ona i on
Zabita odczucia powracają
Moc taka wspaniała
Czar napłyną to ona i on
To Ty i ...
Obserwuj wątek
    • Gość: ewka Re: Cos od Peter'a Steele IP: *.nsm.pl / *.chelmnet.pl 12.01.03, 01:52
      hmmmmm, sprzata..., pierze..., prasuje..., z psem wychodzi..., z sasiadka sie
      kloci..., gotuje..., i jeszcze... czuje? lojezy, swiat sie konczy!
      ewka_co_jest_maz
      • orissa Re: Cos od... 12.01.03, 03:44
        Ave

        Chciałabym ptakiem
        się urodzić
        Nieba sięgnąć
        przestwór przeogromny
        słońce zachodzące
        za horyzont gonić
        wiatr skrzydłami musnąć
        i wśród chmur szybować
        Lecz Ty Panie
        nie dałeś mi skrzydeł
        w proch ziemi
        rzuciłeś jak głaz
        w marzenia zakułeś
    • ireo Re: Cos od Peter'a Steele 13.01.03, 00:55
      znam, znam.
      "dmuchawce pratchawce".
      • ellenai Re: Cos od Peter'a Steele 15.01.03, 06:42
        Zazdroszcze Tobie Peter talentu poetyckiego, iskierko tobie tez, z
        przyjemnosci agromna przeczytalam co napisaliscie, choc sama nie potrafie nic
        sklecic,kocham czytac poezje, kofani dziekuje za podzielenie sie tym co
        Was pieknie
      • Gość: V2 Z pytaniem IP: *.dsl.pipex.com 16.01.03, 00:07
        A co to sa te "pratchawce"?
        • Gość: wkamil Re: Z pytaniem IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 17.01.03, 15:21
          To takie cos, ni rak ni ryba ;)

          (na metke cebulowa sie nie nadaje)
          • peter.steele Re: Z pytaniem 26.01.03, 11:15
            Na metke cebulowna sie nie nadaje ale inni robia z tego użytek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka