Dodaj do ulubionych

Prosba do Polakow na wyspach

20.01.14, 14:49
Dzien dobry,

Chcialabym prosić o pomoc w realizacji badan naukowych ktore prowadze na Uniwersytecie Anglii Wschodniej. Badania sa ostatnia czescia mojej pracy doktoranckiej. To link do mojej strony na Uniwersytecie: business.uea.ac.uk/nbs-research-students/ewelina-lacka

Aby zamknac doktorat musze zebrac minimum 300 ankiet, obecnie mam 60 wiec Twoja pomoc bardzo sie liczy.!

Prowadze badania na temat stosunku Polakow mieszkajacysz w Wielkiej Bryatnii do zakupow online. Jesli obecnie mieszkasz w Wielkiej Bryatnii prosze wypelni anonimowa ankiete, ktora znajdziesz kilkajac na link ponizej.

docs.google.com/forms/d/1wChWGX7ujy7Pd0tNEvHiFDcP4eznyCMDmdr9ehr4Qqw/viewform

Ankieta jest w jezyku polskim i nie zajmie Ci wiecej niz 5 minut a twoja odpowiedz bardzo mi pomoze.

Bardzo dziekuje

Pozdrawiam

Ewelina
Obserwuj wątek
      • Gość: Ralph Re: Prosba do Polakow na wyspach IP: *.skybroadband.com 20.01.14, 23:07
        Zgadza się, niektóre zdania są kompletnie niezrozumiałe, nie wiadomo o co w nich chodzi. Należało albo opublikować ankietę po angielsku (nawet wtedy przydałyby się dłuższe wyjaśnienia "co autorka ma na myśli"), albo porządnie ją przetłumaczyć na polski (oczywiście z dodaktowymi wyjaśnieniami), bo w obecnym stanie nie nadaje się ona do niczego.
    • turpin Re: Prosba do Polakow na wyspach 21.01.14, 14:53
      W dość głeboką zadumę wpadłem, przeczytawszy:

'Dostarczyłbym informacji stronie sklepu internetowego potrzebnych do zaspokojenia moich potrzeb konsumenckich.

Zaś w umiarkowane rozbawienie po natknięciu się na:

'...Moje zamiary podczas używania strony sklepu internetowego są jasne i zrozumiałe...'

Dalej już nie czytałem.

Pani Ewelino, to nie jest dobry temat na doktorat, a i wzięła się zań Pani nie najlepiej.
      • ewelinalacka Re: Prosba do Polakow na wyspach 23.01.14, 20:34
        Ankieta nie jest przeznaczona wylacznie dla osob ktore zobily zakupy online w Polsce i w Anglii gdyz celem badania nie jest stwierdzenie faktu ze przed wyjazdem do Anglii wiekszosc osob nie robilo tego typu zakupow. Celem badania jest ustalenie stosunku do zakupow online w Polsce i wAnglii wiec podstawowe pytanie jest nastepujace "co sadzusz I zakupach online w Polsce/Anglii" a nie "czy robusz/ robiles zakupy online w Polsce/ Anglii" w zwiazku z chym kazdy kto mieszkal w Polsce i slyszal omiiwosci robienia zakupow online napewne zdanie na ten temat i jest w stanie odowiedziec na pytania w ankiecie, podbnie w odniesieniu do zakupow online w Anglii.
        • Gość: Ralph Re: Prosba do Polakow na wyspach IP: *.skybroadband.com 23.01.14, 22:18
          Ciężko porównywać stosunek do zakupów online w Polsce i w UK na przykładzie takiej osoby jak ja, która wyjechała z Polski 10 lat temu, kiedy zakupy internetowe dopiero raczkowały. Generalnie bardzo trudny temat do zbadania, bo mało jest osób które dopiero niedawno wyjechały do UK (albo dzielą życie między PL i UK) i mają świeże doświadczenia zakupowe z Polski.
    • sfornarina Re: Prosba do Polakow na wyspach 24.02.14, 18:49
      Ja przepraszam, ale ta ankieta jest kierowana do debili?
      Co to za pytania:
      Czy robisz zakupy przez Internet
      Czy kiedykolwiek robiłeś/ robiłaś zakupy przez Internet
      Czy robisz/ robiłeś (robiłaś) zakupy przez Internet używając (komputer, smartfon, żadne)
      Często używałem stron sklepów internetowych
      Mając możliwość mam zamiar używać stron sklepów internetowych
      Dostarczyłbym informacji stronie sklepu internetowego potrzebnych do zaspokojenia moich potrzeb konsumenckich
      Strona sklepu internetowego jest przydatna w wyszukiwaniu i kupowaniu produktów
      Strona sklepu internetowego zwiększa moją efektywność podczas kupowania produktów
      Strona sklepu internetowego umożliwia mi kupowanie produktów szybciej
      Strona sklepu internetowego jest przydatna w kupowaniu produktów (WTF???)
      Łatwo jest dojść do wprawy w używaniu strony sklepu internetowego (autor dopuszcza możliwość istnienia różnych sklepów internetowych, z których jedne mają dobre strony, a inne są szitem który się od razu zamyka?)
      Łatwo jest nauczyć się używać strony sklepu internetowego (WTF? W dobie internetu takie pytanie?)
      Moje zamiary podczas używania strony sklepu internetowego są jasne i zrozumiałe (WTF? Kupuję albo oglądam, są jeszcze jakieś inne możliwości, że jest skala aż od 1 do 7 do wyboru?)
      Używanie strony sklepu internetowego jest łatwe (WTF jw)
      Moja rodzina uważa, że powinienem/ powinnam używać strony sklepu internetowego
      Moi przyjaciele uważają, że powinienem/ powinnam używać strony sklepu internetowego
      Byłbym/ byłabym w stanie używać strony sklepu internetowego
      Używanie strony sklepu internetowego jest całkowicie pod moją kontrolą
      Mam środki, wiedzę oraz możliwości żeby używać strony sklepu internetowego (WTF?)
      Używanie strony sklepu internetowego to dobry pomysł
      Używanie strony sklepu internetowego to rozsądny pomysł (WTF?)
      Podoba mi się pomysł używania strony sklepu internetowego
      Używanie strony sklepu internetowego jest przyjemne
      Sprawia mi przyjemność używanie strony sklepu internetowego (WTF?)
      Proces używania strony sklepu internetowego jest przyjemny (wymiękam...)
      Dobrze się bawię używając strony sklepu internetowego (ojacię)
      Kroki niezbędne do wyszukiwania produktu i złożenia zamówienia na stronie sklepu internetowego są typowe dla tego rodzaju stron
      Informacje wymagane ode mnie na stronie sklepu internetowego są typowe dla tego rodzaju stron (WTF?)
      Sposób używania strony sklepu internetowego jest typowy dla tego rodzaju stron (nonormalnieniemogę)
      Strona sklepu internetowego ma wystarczająco dużo zabezpieczeń abym czuł się bezpiecznie kupując produkty przez Internet (dla autora ankiety chyba istnieje tylko jedna Strona Internetowa, taki Wielki Brat)
      Mam pewność, ze zabezpieczenia prawne i technologiczne odpowiednio mnie chronią przed bledami które mogą wystąpić na stronie sklepu internetowego
      Dzięki procesowi kodowania informacji oraz innym zabezpieczeniom na stronie sklepu internetowego czuje sie bezpiecznie kupując produkty przez Internet (znówwkołomacieju)
      Strona sklepu internetowego jest rzetelna i bezpiecznie jest kupować tam produkty (który profesor promuje tę pracę swym nazwiskiem?)
      Stosunkowo łatwo jest zwrócić produkt zakupiony na stronie sklepu internetowego
      Warunki zwrotu produkty zakupionego na stronie sklepu internetowego są rozsądne
      Serwisowanie produktu zakupionego na stronie sklepu internetowego jest doskonale
      Serwisowanie produktu zakupionego na stronie sklepu internetowego jest doskonale (i trzykrotny orgazm, a nie własny zysk)
      Produkt zakupiony na stronie sklepu internetowego jest dostarczony zgodnie z obiecanym przez firmę terminem (Wielki Brat się ponownie kłania)
      Moje zamówienie złożone na stronie sklepu internetowego jest dostarczone zgodnie z obiecanym terminem (bo przecież istnieje tylko jeden Sklep Internetowy)
      Szybko otrzymuje produkt zamówiony na stronie sklepu internetowego (i tylko jedna Firma Dostarczająca)
      Łatwo jest śledzić status wysyłki produktów zamówionych na stronie sklepu internetowego (witamy ponownie w domu wariatów)
      Strona sklepu internetowego oferuje rożne opcje wysyłki (rożne, narożne i kornerowe)
      Produkty wysłane przez stronę sklepu internetowego są dobrze zapakowane
      Strona sklepu internetowego ma rozsądne koszty wysyłki (WTF, niemogę)
      Strona sklepu internetowego oferuje rożne formy płatności takie jak; opłatę na poczcie, płatność internetowa, płatność przy odbiorze itd. (opłatę na poczcie:D :D :D, kogoś poniosła fantazja:)
      Akceptuję formy płatności oferowane przez stronę sklepu internetowego (a jak nie akceptuję?)
      Szybko i łatwo jest sfinalizować transakcje na stronie sklepu internetowego (nieno, to jest naprawdę dla debili)
      Strona sklepu internetowego oferuje formy płatności inne niż płatność internetowa. (...ale to już było...)
      Strona sklepu internetowego ma odpowiednie zabezpieczenia(...i nie wróci więcej, tfu! Wróciło!)
      Czuje sie bezpiecznie podając dane karty płatniczej na stronie sklepu internetowego (WTF)
      Czuje się bezpiecznie dokonując płatności na stronie sklepu internetowego (WTF WTF WTF)
      Uważam ze moje prywatne dane są chronione na stronie sklepu internetowego
      Ufam ze strona sklepu internetowego nie nadużyje moich danych osobowych
      ....

Padłam:D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka