Gość: Jerry
IP: *.ds.uj.edu.pl
05.05.03, 09:55
Poczytałem troche w sieci o tej górze. Wiem stąd np. ze ponoć brakuje tam
wody w schroniskach. Od kolegi słyszłem jednak ze wody dla zameldowanych w
schroniskach nie brakuje. Jak jest naprawde?
Szukam jakichkolwiek innych ciekawych i praktycznych rad dotyczących
zdobywania tej góry. Bede za nie bardzo bardzo wdzięczny!